Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

@Vecinu : Se putea sa nu zici tu ceva ? :drink:

S-ar fi putut dar daca tot vroiam sa zic, ce rost avea sa nu zic.

Sa ma duc la farmacie sa-ti iau o pastilutza? Sa-ti fac un ceiuc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna dimineatza tutulora ....

 

Acum m-am dezmeticit dar inteleg in sfarsit "dictonul" - "opriti pamantul sa ma dau si eu jos"!

 

Azi noapte, evident de acasa ... m-am apucat sa povestesc pe mess catorva oameni ce am facut eu aseara .... fara sa vreau ... (nu de alta, dar nu-mi aduc aminte foarte bine).

Intrebarea cel mai des intalnita a fost ... "Ai facut urat?"

Asa ca va adresez voua celor 14 parca ... hai ca va stiu pe toti v-am tinut minte dinainte ... o intrebare simpla ... Am facut eu ceva????? :drink:

Editat de hebe5p1n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza tutulora ....

 

Acum m-am dezmeticit dar inteleg in sfarsit "dictonul" - "opriti pamantul sa ma dau si eu jos"!

 

Azi noapte, evident de acasa ... m-am apucat sa povestesc pe mess catorva oameni ce am facut eu aseara .... fara sa vreau ... (nu de alta, dar nu-mi aduc aminte foarte bine).

Intrebarea cel mai des intalnita a fost ... "Ai facut urat?"

Asa ca va adresez voua celor 14 parca ... hai ca va stiu pe toti v-am tinut minte dinainte ... o intrebare simpla ... Am facut eu ceva????? :sick:

intrii pe net si nu dai nici un semn :moto:

 

Vedeti ce vecin am? :drink:

Casa casa vecin vecin...

Vezi Razvane?

 

@Hebe : Nu Rox,ai fost chiar tare :P

inafara de faptul ca m-a pupat in nestire si m-a cerut de sot nu a facut nimic deosebit :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar fi putut dar daca tot vroiam sa zic, ce rost avea sa nu zic.

Sa ma duc la farmacie sa-ti iau o pastilutza? Sa-ti fac un ceiuc?

Asta mica nu vrea decat un Postinor...

HO HO HO pe cine vede minunatul meu cristalin..... Dna Xantofila iti aduci aminte cum ma sorbeai din priviri?Sunt obisnuit cu asta pt ca sunt un superstar...Un telefon ceva......

Facem un Karaoke ceva?

Hai ma veniti la o narghilea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boris te iubim....are 3 Inch vibrochenul ala?Hai sa punem sublerul pe el sa dam o masura exacta ca aseara m-ai aburit cu raza cercului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta mica nu vrea decat un Postinor...

HO HO HO pe cine vede minunatul meu cristalin..... Dna Xantofila iti aduci aminte cum ma sorbeai din priviri?Sunt obisnuit cu asta pt ca sunt un superstar...Un telefon ceva......

Facem un Karaoke ceva?

Hai ma veniti la o narghilea?

 

XANTOFĂLĂ s.f. Pigment care se găseÂşte în plante, alături de clorofilă Âşi de caroten, colorând toamna frunzele în galben-roÂşcat. – Din fr. xanthophylle.

 

XANTOFĂLĂ s.f., g.-d.art. xantofĂ­lei; pl. xantofĂ­le

 

xantofĂ­lă s. f., g.-d. art. xantofĂ­lei; pl. xantofĂ­le

 

XANTOFĂL//Ă ~e f. Pigment galben care se găseÂşte în plante alături de clorofilă Âşi de caroten, colorând toamna frunzele în galben-roÂşcat. [G.-D. xantofilei] /<fr. xanthophille

 

XANTOFĂLĂ s.f. Pigment galben care se găseÂşte în gălbenuÂşul de ou, în bacterii, în alge Âşi în petalele florilor galbene; lutrină. [< fr. xantophylle, cf. gr. xanthos – galben, phyllon – frunză}.

 

XANTOFĂLĂ s. f. pigment galben alături de clorofilă, în frunzele verzi. (< fr. xantophylle)

 

 

data viitoare nu mai scapi , ma voi documenta :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza tutulora ....

 

Acum m-am dezmeticit dar inteleg in sfarsit "dictonul" - "opriti pamantul sa ma dau si eu jos"!

 

Azi noapte, evident de acasa ... m-am apucat sa povestesc pe mess catorva oameni ce am facut eu aseara .... fara sa vreau ... (nu de alta, dar nu-mi aduc aminte foarte bine).

Intrebarea cel mai des intalnita a fost ... "Ai facut urat?"

Asa ca va adresez voua celor 14 parca ... hai ca va stiu pe toti v-am tinut minte dinainte ... o intrebare simpla ... Am facut eu ceva????? :drink:

 

nu, nu ai facut nimic...dar e bine totusi ca ne mai tii minte pe cei care am fost..inseamna ca nu a fost chiar asa de grav pe cat te laudai :sick:

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

XANTOFĂLĂ s.f. Pigment care se găseÂşte în plante, alături de clorofilă Âşi de caroten, colorând toamna frunzele în galben-roÂşcat. – Din fr. xanthophylle.

 

XANTOFĂLĂ s.f., g.-d.art. xantofĂ­lei; pl. xantofĂ­le

 

xantofĂ­lă s. f., g.-d. art. xantofĂ­lei; pl. xantofĂ­le

 

XANTOFĂL//Ă ~e f. Pigment galben care se găseÂşte în plante alături de clorofilă Âşi de caroten, colorând toamna frunzele în galben-roÂşcat. [G.-D. xantofilei] /<fr. xanthophille

 

XANTOFĂLĂ s.f. Pigment galben care se găseÂşte în gălbenuÂşul de ou, în bacterii, în alge Âşi în petalele florilor galbene; lutrină. [< fr. xantophylle, cf. gr. xanthos – galben, phyllon – frunză}.

 

XANTOFĂLĂ s. f. pigment galben alături de clorofilă, în frunzele verzi. (< fr. xantophylle)

 

 

data viitoare nu mai scapi , ma voi documenta :moto:

 

din cate dictionare te-ai documentat? :drink:

nu de alta, dar vad ca cu sonea nu se poate decat cu dictionarul dupa tine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa copii certati-va, sa nu ma faceti sa regret ca nu mai intru pe forum :moto: :drink:

 

BBL nu ne mai vizitezi?

Ma scuzati ca intervin, revenins la discutia placuta care se purta aici ...

IO VREAU POZE ....

Ti--------aaaaiiiiiiiiii doriiiiiiii......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai Kali ti-am zis ca mi-am dat seama ca puiul a fost minunat ??? adica chiar mi-am dat seama ....

Iti aduci aminte?Pai tu nu ai manacat nustiu ce tot ziceai de vegetarism....

 

La cine decartam?

 

Pt ai face concurenta lui Kali va astept maine cu o cioarba la pic la mine la magazin...

PS nu e daia cu taietei...

 

maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti aduci aminte?Pai tu nu ai manacat nustiu ce tot ziceai de vegetarism....

 

La cine decartam?

 

Pt ai face concurenta lui Kali va astept maine cu o cioarba la pic la mine la magazin...

PS nu e daia cu taietei...

 

maine

cand iti vad semnatura imi aduc aminte de un banc cu olteni si ardeleni :drink:

asa-i ca nu te superi? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...