Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

PS: CAre esti liber maine dimineata? Sau pe la pranz, asa? Imi vine canapeaua si am nevoie de help s-o urc. Nu e grea, da' nu pot singura si chopi e la job.

Da-mi un telefon ca eu vreau sa-mi spal pacatele pe care le voi face.Musai vreau sa o urcam pe scari.

AS MANCA CEVA BUN,IMI DAT VRO SUGESTIE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

continua sa maninci litere. :laugh:

Serbane ma abtin sa mai mananc litere ca am inceput sa ma ingras de la ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serbane ma abtin sa mai mananc litere ca am inceput sa ma ingras de la ele.

da' nu te-ai putut abtine sa papi un I si un E mai devreme :laugh:

 

 

in alta ordine de idei: 'vin sarbatorile, vin sarbatorile' (cintati si voi mai departe melodia de la reclama coca-cola si continuati sa cititi) m-am tuns. PEANUT style. Zum

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am niste jucarii in masina, stranse in acelasi scop. E posibil sa fie si niste hainutze. Sunt copii din institutii de stat sau priv.? Cei de la stat nu primesc hainutze SH.

 

Il intreb maine pe colegul meu ca el a mai fost pe acolo si iti spun. Si daca e ok pot trece eu maine seara sa le iau. Love you :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vadumbre nu te-ai aratat la IDM,poate tu invingeai efectele lui Claudiul?

Baietelul e cam adormit si inca ma doare capul....Ai dracu profitati ca eu nu sunt stalp la nici o casa si ma imbiati spre bautura....Claudiul cu Borisik se uitau pe jos cand a intrat Kali :laugh: :laugh: :huh:

Da, nu am putut sa vin datorita unor ne intelegeri si interpretari din partea prietenei mele... :) ,prost am gandit cand am sunat-o pe super_buburuza(Fata fiind) in loc sa sun un baiat... (lasa-ti si la mine un pm cu nr de tel de Baiat)

PS. Nu cred ca invingeam vreun "efect" ca nu am jucat bowling in viata mea...(nu ma pasionat jocul asta si nici curios nu am fost ;) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, nu am putut sa vin datorita unor ne intelegeri si interpretari din partea prietenei mele... :laugh: ,prost am gandit cand am sunat-o pe super_buburuza(Fata fiind) in loc sa sun un baiat... (lasa-ti si la mine un pm cu nr de tel de Baiat)

PS. Nu cred ca invingeam vreun "efect" ca nu am jucat bowling in viata mea...(nu ma pasionat jocul asta si nici curios nu am fost :laugh: )

 

Ha ha ha nu mai pot de ras deja,eu am scapat de control tot cu ajutorul grupului de motociclisti.Ai grija, inca iti mai poti pastra relatia cu fata cu care esti,fugi,fugi,ca o sa ramai sigur daca intri in grup.De nici unul nu se ma lipeste nimic.....

Mesaj completat

0723562645

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, nu am putut sa vin datorita unor ne intelegeri si interpretari din partea prietenei mele... :laugh: ,prost am gandit cand am sunat-o pe super_buburuza(Fata fiind) in loc sa sun un baiat... (lasa-ti si la mine un pm cu nr de tel de Baiat)

PS. Nu cred ca invingeam vreun "efect" ca nu am jucat bowling in viata mea...(nu ma pasionat jocul asta si nici curios nu am fost :laugh: )

e mai simplu sa ne dai numarul prietenei. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, nu am putut sa vin datorita unor ne intelegeri si interpretari din partea prietenei mele... ;) ,prost am gandit cand am sunat-o pe super_buburuza(Fata fiind) in loc sa sun un baiat... (lasa-ti si la mine un pm cu nr de tel de Baiat)

PS. Nu cred ca invingeam vreun "efect" ca nu am jucat bowling in viata mea...(nu ma pasionat jocul asta si nici curios nu am fost :laugh: )

 

:laugh:

Dupa ce ca m-am tinut de cuvant si te-am anuntat asa faci? :)

La inceput multi credeau ca sunt Baiat. Si mai nou sunt "baietelul grupului din Militari" deci nu-i problema :huh:

Editat de super_buburuza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha nu mai pot de ras deja,eu am scapat de control tot cu ajutorul grupului de motociclisti.Ai grija, inca iti mai poti pastra relatia cu fata cu care esti,fugi,fugi,ca o sa ramai sigur daca intri in grup.De nici unul nu se ma lipeste nimic.....

Mesaj completat

0723562645

 

 

Bravo stimabile , dai vina pe grup ......si cum adica nu se mai lipeste de nici unul NIMIC :laugh:

 

ps: am beli...t......oooooooooo :huh:

Mesaj completat

e mai simplu sa ne dai numarul prietenei. ;)

 

 

Ti-ai doriiiii :laugh: agasantule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e mai simplu sa ne dai numarul prietenei.

 

Daca te simte nevasta te pune pe sfoara la uscat.

:laugh:

Dupa ce ca m-am tinut de cuvant si te-am anuntat asa faci?

La inceput multi credeau ca sunt Baiat. Si mai nou sunt "baietelul grupului din Militari" deci nu-i problema

Pai tu nuesti baiat?adica ma bate o fata la table?

 

Bravo stimabile , dai vina pe grup ......si cum adica nu se mai lipeste de nici unul NIMIC

 

ps: am beli...t......oooooooooo

Mesaj completat

 

De cand esti in grup ai avut tu vreo relatie?Gata se duse tot,singuratatea te paste...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah deci io cred ca voi nu stiti inca sa utilizati telefoanele mobile... sau v-ati pus in gand sa bateti toate topicurile la nr de pagini ... sau nu aveti ce face desi va ascundeti sub peruca omului care munceste intr-adevar ....

mah cum aveti voi atata timp la dispozitie sa scrieti pe forum atat de mult, cand io, care muncesc, in toate cele cateva ore de nesomn, nu!

io de cand ma trezesc dimineata la 14, pana cand ma bag la somn la orele astea, nu am timp sa fac nimic ... pentru ca fac deja nimic!!!! si nu pot face nimic de doua ori in acelasi timp!!!! :laugh:

 

in halta ordene de hidei ...

cine se insoara??? sa punem bani la chiloti ... la ai nostri nu va ganditi la tampenii!!!

cine baga film miercuri? sa punem orele in program ...

de ce sufera sonex in afara de singuratate??? ca zicea ceva de burta ...

cine a sforait pana la urma mai tare??? important de stiut!!!

buburuzo alte idei d-astea bune in perioada de criza mai ai? nu de alta dar sincer niciodata nu m-am dat in laturi de la asa ceva da acum si daca ma scormonesc nu iese de-o ciocolata .... :huh:

Kali, frumoasa recunoastere a meritelor ... ti-am zis eu se mai intampla sa si primesti nu numai sa dai ...

mai dar unde e pisi ca nu l-am vazut la ultimele replay-uri???

 

deci

noapte buna ...

sau buna dimineata ...

sau ce vreti voi ..

 

peseu: o sa mai imi fac (asa am auzit ca se spune "mai imi fac" nu "imi mai fac" ;)) ... ) timp, in timpul meu liber, sa va mai scriu si citesc pe acilea ca tare invidioasa sunt ca nu sunt conectata la noutati :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah deci io cred ca voi nu stiti inca sa utilizati telefoanele mobile... sau v-ati pus in gand sa bateti toate topicurile la nr de pagini ... sau nu aveti ce face desi va ascundeti sub peruca omului care munceste intr-adevar ....

mah cum aveti voi atata timp la dispozitie sa scrieti pe forum atat de mult, cand io, care muncesc, in toate cele cateva ore de nesomn, nu!

io de cand ma trezesc dimineata la 14, pana cand ma bag la somn la orele astea, nu am timp sa fac nimic ... pentru ca fac deja nimic!!!! si nu pot face nimic de doua ori in acelasi timp!!!! :laugh:

 

in halta ordene de hidei ...

cine se insoara??? sa punem bani la chiloti ... la ai nostri nu va ganditi la tampenii!!!

cine baga film miercuri? sa punem orele in program ...

de ce sufera sonex in afara de singuratate??? ca zicea ceva de burta ...

cine a sforait pana la urma mai tare??? important de stiut!!!

buburuzo alte idei d-astea bune in perioada de criza mai ai? nu de alta dar sincer niciodata nu m-am dat in laturi de la asa ceva da acum si daca ma scormonesc nu iese de-o ciocolata .... :huh:

Kali, frumoasa recunoastere a meritelor ... ti-am zis eu se mai intampla sa si primesti nu numai sa dai ...

mai dar unde e pisi ca nu l-am vazut la ultimele replay-uri???

 

deci

noapte buna ...

sau buna dimineata ...

sau ce vreti voi ..

 

peseu: o sa mai imi fac (asa am auzit ca se spune "mai imi fac" nu "imi mai fac" ;)) ... ) timp, in timpul meu liber, sa va mai scriu si citesc pe acilea ca tare invidioasa sunt ca nu sunt conectata la noutati :laugh:

 

 

ANtoneasco,rechinul se insoara in martie i te rugam din tot sufletul sa-i canti tu Rechine la nunta ta,mai draga rechine.

Borisika nu mai scrie pt ca nu e sezon si el scrie doar despre plimbari si uneori rachiu.Androneasco simt ca u mai sunt nr 1 pt tine.

 

Mesaj completat

cami ce faci pe net?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bancul zilei :

 

O gramada de pescari, cu scule de mii de dolari, momeala de sute de parai, etc. Apare un tigan cu un bat de 1.5 metri, o sfoara si un ac. Pune o boaba de mamaliga in ac, si arunca. Scoate numai crapi de 4.5, 5, 7, 10 kile. Se uita tiganul la ei, si-i arunca inapoi. Restul pescarilor, innebuniti.

- Mai tigane, dar de cand te-ai apucat de pescuit sportiv?

- Adica cum sportiv, mancatzi-as?

- Pai prinzi, il arunci, prinzi, il arunci...

- Aaaaa, nu pescuiesc sportiv, ii arunc pentru ca n-am tigaie asa mare acasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva dintre voi o vrajitoare ceva?m-am hotarat sa dau ceva kg de pe mine si nu vreau sa renunt nici la mancare nici nu vreau sa fac sport asa ca tre sa ma ajute o vrajitoare cu leacuri si incantatii.(mandibula asa a scapat de kg,dar el se da cocos ca cica nu stiu ce regim a tinut el).

Are ma careva o baterie auto care nu-i trebuie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha nu mai pot de ras deja,eu am scapat de control tot cu ajutorul grupului de motociclisti.Ai grija, inca iti mai poti pastra relatia cu fata cu care esti,fugi,fugi,ca o sa ramai sigur daca intri in grup.De nici unul nu se ma lipeste nimic.....

Mesaj completat

0723562645

 

Sonea, induci lumea in eroare.

Cuma adica daca intri in grup ramai singur?

 

Refrenul lansat de noi doi inseamna ca daca intri in grup te insori sigur.

 

Deci toata lumea mainile sus:

 

RECHINE LA NUNTA TA

MAI DRAGA RECHINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva dintre voi o vrajitoare ceva?m-am hotarat sa dau ceva kg de pe mine si nu vreau sa renunt nici la mancare nici nu vreau sa fac sport asa ca tre sa ma ajute o vrajitoare cu leacuri si incantatii.(mandibula asa a scapat de kg,dar el se da cocos ca cica nu stiu ce regim a tinut el).

Are ma careva o baterie auto care nu-i trebuie?

 

am o baterie , dar este moarta moarta , daca foloseste treci diseara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo stimabile , dai vina pe grup ......si cum adica nu se mai lipeste de nici unul NIMIC :laugh:

 

ps: am beli...t......oooooooooo :)

Mesaj completat

 

 

 

Ti-ai doriiiii :laugh: agasantule

 

calule tata a zis o treaba- l-am privit eu incruntata cand a zis-o dar avea dreptate saracu:

" Motocicleta este pentru oameni singuri"

 

Si as mai adauga o treaba: oamenii puternici isi asuma riscurile si consecintele corespunzatoare. Cei ce dau vina pe altul/grup insa.....

 

cat despre lipit ceva ...de tine nu are cum sa nu se lipeasca....te consider un tip integru si pana la urma asta conteaza ( dc folosesc cuvinte mari e pentru ca de 2 ore tin un curs in care vorbesc despre integritate ) .

 

@Vlad... esti un tip smart si cred ca poti solutiona conflicte sau problemutze daca le vei comunca prietenei tale. nimeni nu stie mai bine decat tine raspunsul sau rezolvarea respectivei situatii :huh: Asa ca singurul numar de telefon de care ai avea nevoie il ai deja si este al prietenei tale. Comunicarea e pretioasa si nu cred ca nu sti cum s-o utilizezi. ;)

 

salutare drgalasilor

 

Ssst!… Maicuta gerului,

Cu manuta inghetata,

Bate-n poarta cerului

Si intreaba suparata:

 

- Unde-s stelele de sus?

- Iaca, nu-s!

Vantul rau le-a scuturat

Si le-mprastie prin sat.

 

Uite una: s-a desprins

Dintr-o margine de nor

Si coboara-ncetisor…

- Oare-a nins?

 

E un fulg si-i cel dintai

Si aduce-n vant ninsoare,

Drumuri albe peste vai,

Ras curat in ochii tai,

Sanioare,

Zurgalai…

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...