Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

neatza...

 

sonex .. sa inteleg ca nu vrei sa-mi fii nas !

da ?????

bine....

daca nu ti-o iesii tie terenul prin glina ! ...

stai ca vine baiatu la trasare ....

iti trasez doar 2 puncte la teren.

PE DIAGONALA

 

rechi, stii si tu ca asa cum dragoste cu sila nu se poate , nici nasire cu sila nu merge...ca dupe aia nu merge bine casatoria :angry:

Trebuie deci sa refaci calculul de ieri. Tocmai ai descoperit veriga slaba :(

Blonda stie !

Mesaj completat

adica ce vrei sa zici ......pestele facut de borisake nu-ti mai place hm :D

Borisica rulz in bucatarie!

Editat de legally_blonde
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

neatza...

 

sonex .. sa inteleg ca nu vrei sa-mi fii nas !

da ?????

bine....

daca nu ti-o iesii tie terenul prin glina ! ...

stai ca vine baiatu la trasare ....

iti trasez doar 2 puncte la teren.

PE DIAGONALA

 

Mandibula cand am zis eu ca nu o sa-ti fiu nas?Macar iti zic dupa trasare sa nu imi iasa terenul triunghi si daca iese,aia e noi sa fim sanatosi.Nu iti fa nici un fel de probleme garantat la nunta ta din martie vom canta

Rechine la nunta ta

mai draga rechine

Fetele te-or dezbraca

Mai draga rechine

nasul s-o sacrifica]

Mai draga rechine

Si acas la el le-o lua

Mai draga rechine.

 

Vezi te pun bine cu Dragoanca,nu zic nimic de cum le impartim dupa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi e dor de perioada aia cand acopeream gratarul cu patura sa nu e stinga focul pe malul argesului sau cand pecam de la aia de ne umflau notele cu umbrela in dotare.

Tre sa apara neaparat si dkw, jj,nicole,breten,huny buny,gixx-ul toti care apar rar sau deloc prin militari.Ruxandra vezi ca te trecem si pe tine urand ca nici u nu ai apari deloc.

Mesaj completat

Kali ne face mancare buna buna....eu vreau pui din ala in celofan.Cioparix ne aduci tu nota de lata la sfarsit?

 

Spuneti unde si eu vin! Poate il conving si pe JJ, sper totusi ca Angel sa nu vina cu clatite! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa sa cantati la nunta mea din martie.

 

dragii mei, voi veti fii primii care veti afla data exacta a nuntii.

o sa am MARE grije sa va anunt cu 5 ani innainte.

 

 

 

Eu incep deja sa ma pregatesc :moron:

 

Mesaj completat

Spuneti unde si eu vin! Poate il conving si pe JJ, sper totusi ca Angel sa nu vina cu clatite! :scratch:

 

Pai hai ca vedem cum facem ceva pentru sfarsitul saptamanii sau pentru saptamana viitoare. Candva sa poata cat mai multi. Neaparat sa vina si JJ!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru bairam cu bautura si muuuuulta mancare, propun sa-si serbeze danradu din nou ziua. A avut niste copaneeeeee..... :scratch: Si asa vanez Claudiul si-l mai las schiop din cand in cand. :P Mai fur un copan, mai un castravete :moron:

 

Rechine, la nunta taaaaaaaaaaaaa :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru bairam cu bautura si muuuuulta mancare, propun sa-si serbeze danradu din nou ziua. A avut niste copaneeeeee..... :scratch: Si asa vanez Claudiul si-l mai las schiop din cand in cand. :moron: Mai fur un copan, mai un castravete :moron:

 

facem , facem nu trebuie sa-mi mai serbez ziua din nou .. gasim noi un motive de serbare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineazta dragalashior si Gargamel!

 

imi cer scuze pentru plecarea intempestiva de aseara.

 

cat despre film....mi-a placut. A fost cam trist, atat de trist ca mi-au dat lacrimile la niste faze. A fost moralizator asa...cel putin pentru mine. Adevarul este ca adesea ne irosim timpul si energiile in lucruri care nu merita, sau facem niste gesturi necugetate si toate astea ar capata insemnatate intr-o situatie ca cea din film.... M-a impresionat telefonul batranului catre fiul lui ....cat de mult a regretat ca nu a sunat mai din timp.....

 

hai ca am dat-o in filozofeli p'aici....azi sunt artista ce sa mai... :scratch:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineazta dragalashior si Gargamel!

 

imi cer scuze pentru plecarea intempestiva de aseara.

 

cat despre film....mi-a placut. A fost cam trist, atat de trist ca mi-au dat lacrimile la niste faze. A fost moralizator asa...cel putin pentru mine. Adevarul este ca adesea ne irosim timpul si energiile in lucruri care nu merita, sau facem niste gesturi necugetate si toate astea ar capata insemnatate intr-o situatie ca cea din film.... M-a impresionat telefonul batranului catre fiul lui ....cat de mult a regretat ca nu a sunat mai din timp.....

 

hai ca am dat-o in filozofeli p'aici....azi sunt artista ce sa mai... :scratch:)

 

Da, a fost ok filmul. Următorul o să fie Zombieland :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru bairam cu bautura si muuuuulta mancare, propun sa-si serbeze danradu din nou ziua. A avut niste copaneeeeee..... :scratch: Si asa vanez Claudiul si-l mai las schiop din cand in cand. :P Mai fur un copan, mai un castravete :moron:

 

Rechine, la nunta taaaaaaaaaaaaa :moron:

 

 

s`acuma ma vanezi .....tot nu ai uitat de "stalpul casei " io ti-am zis ca borris e de vina......aa si buburuza (doar cu masina ei am fost) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...