Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna spre dimineata... Bre' stau si ma uit cum se aseaza delicat zapada pe curburile metalice ale bestiei mele motorizate... si ma intreb... de ce nu am bagat-o inca inauntru :scratch:

 

 

Era o vorba...dar ti-o spun altadata :moron:

 

Lasa bre ca maine-poimaine iese soarele :moron:

Editat de super_buburuza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna spre dimineata... Bre' stau si ma uit cum se aseaza delicat zapada pe curburile metalice ale bestiei mele motorizate... si ma intreb... de ce nu am bagat-o inca inauntru :laugh:

vai Radue cat de plastic esti,o lacrima mi se scurge din coltul ochiului.Tin sa va anunt pe ceasta cale ca Rechinul a inceput sa tipareasca invitatiile pe 16 martie e nunta de ziua Nasului.

 

Mesaj completat

 

 

 

 

ARE CINEVA O BATERIE AUTO CARE SA NU-I MAI TREBUIASCA?CA MIE MI-AR TREBUI.......ORICAT E DE OBOSITA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum eu nu sunt sigur... Sonex tu lacrimezi la poezia mea?

... sau lacrimezi pentru aripioara lu' Rechinu' sireacu, pentru care se dedica:

Ia-ti Rechine ziua bunaaaa... de la tata de mumaaaa... de la frati de la suroooriiii ... de la motor si feciooori ....

 

Anul viitor cica e anul Dragonului :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care mergeti cu mine la bowling? ..port noroc :laugh:

 

Esti un trifoi cu patru foi :laugh:

Mesaj completat

v-am mai spus odat !

 

da...nunta o sa fie in martie.

data exacta o veti afla

CU 5 ( CINCI ) ANI INAINTE

 

Rechine nu-i baga in seama. Sunt doar invidiosi :huh:

Editat de super_buburuza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum eu nu sunt sigur... Sonex tu lacrimezi la poezia mea?

... sau lacrimezi pentru aripioara lu' Rechinu' sireacu, pentru care se dedica:

Ia-ti Rechine ziua bunaaaa... de la tata de mumaaaa... de la frati de la suroooriiii ... de la motor si feciooori ....

 

Anul viitor cica e anul Dragonului :laugh:

Radule nu stiu de ce dracu se tot impotriveste rechinul cand toata lumea stie deja ca in martie anul 2010 vom canta

Rechine la nunta ta

Mai draga rechine

 

zi mah ca-ti trebuie acidu`.. :laugh:

 

NU ca bateria pe care o am e capsulata,e un bosch silver nu pot decat sa o duc la gunoi...

v-am mai spus odat !

 

da...nunta o sa fie in martie.

data exacta o veti afla

CU 5 ( CINCI ) ANI INAINTE

JUmatate a recunoscut,ca se insoara in martie,mi are sa recunoasca ca la anul si gata treaba e rezolvata.

 

 

Regele efectelor la bowling te rog sa nu uiti de filtru,in cazul in care ai ajungi la servici azi.pe mine ma doare capul rau de tot sim e un somn de nu mai pot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bagati nasul si aici

 

/index.php?showtopic=460939

 

 

F frumos!

Mesaj completat

Asta ramine de vazut....

 

gata! tocmai a trecut dimineazta :laugh:

pentru mine a fost buna

Mesaj completat

@pantera: te pup dragutza !

te pupa si Bro!

Mesaj completat

Claule sa vedeti filmul ala ca e genial. Am fost fascinati !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' mai fain e "My life in ruins".

I'm a sucker for romantic comedies

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt :laugh:

si nu le-am prea ratat , dar cand mai dau si peste unul gen cetateanu' ...il apreciez corespunzator :laugh:

 

mda...e bun de pierdut vremea ....

daca te uiti atent la cetateanu respectiv, o sa observi foarte mari gauri in scenariu,

+ multe chestii aiurea !

slab film.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi tovarasi,

Pentru ca in curand tre sa apara Mosu' :laugh:, vineri sau sambata m-am hotarat sa merg cu un coleg de al meu in Buzau la doua camine de copii. Este vorba despre 47 de copii cu varste intre 4 si 12 ani. Vrem sa facem cate un pachetel pentru fiecare copilas. Vom strange ceva banuti si vedem ce cumparam in functie de ce vom avea. Daca doriti sa contribuiti cu orice vreti voi anuntati-ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vadumbre nu te-ai aratat la IDM,poate tu invingeai efectele lui Claudiul?

Baietelul e cam adormit si inca ma doare capul....Ai dracu profitati ca eu nu sunt stalp la nici o casa si ma imbiati spre bautura....Claudiul cu Borisik se uitau pe jos cand a intrat Kali :laugh: :laugh: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi tovarasi,

Pentru ca in curand tre sa apara Mosu' :laugh:, vineri sau sambata m-am hotarat sa merg cu un coleg de al meu in Buzau la doua camine de copii. Este vorba despre 47 de copii cu varste intre 4 si 12 ani. Vrem sa facem cate un pachetel pentru fiecare copilas. Vom strange ceva banuti si vedem ce cumparam in functie de ce vom avea. Daca doriti sa contribuiti cu orice vreti voi anuntati-ma.

 

 

Am niste jucarii in masina, stranse in acelasi scop. E posibil sa fie si niste hainutze. Sunt copii din institutii de stat sau priv.? Cei de la stat nu primesc hainutze SH.

 

 

PS: CAre esti liber maine dimineata? Sau pe la pranz, asa? Imi vine canapeaua si am nevoie de help s-o urc. Nu e grea, da' nu pot singura si chopi e la job.

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am niste jucarii in masina, stranse in acelasi scop. E posibil sa fie si niste hainutze. Sunt copii din institutii de stat sau priv.? Cei de la stat nu primesc hainutze SH.

 

 

PS: CAre esti liber maine dimineata? Sau pe la pranz, asa? Imi vine canapeaua si am nevoie de help s-o urc. Nu e grea, da' nu pot singura si chopi e la job.

 

 

ahh, daca nu lucram te ajutam eu cu canapeaua ,o duceam singur sa-mi mai spal din pacate (poate scapam de furia ta :laugh: ) da tot borris e de vina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...