Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

si uite asa iar ajungem la "cit de cul sunt eu ca ma imbat". bleah

 

Mda. Daca citeste cineva din afara topicu', nu poate sa zica decat: "mama ce adunatura de betivani".... si toti stim ca nu e chiar asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si uite asa iar ajungem la "cit de cul sunt eu ca ma imbat". bleah

 

 

cata rautate..ca ce as putea sa fac altceva de revelion....cu toate ca la mine e impropriu spus ma imbat ...e doar"vorba vine"...ca nu a apucat inca nimeni sa ma vada tulburata in urma paharelor de votca ....mi se trage de la stramosii mei cred :wacko:

....in schimb mia placut f mult cum sau simtit cei din militari pe care ii cunosc de revelion dupa ce au consumat ceva paharute.Si sa recunostem dupa o bere altfel intelegi atat muzica cat si glumitele.

 

Cei pe care ii cunosc , sunt ei multe chestii dar nu betivi....sunt cei mai veseli oameni pe care ii stiu chiar si cand consuma cola

Editat de liuba3d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si uite asa iar ajungem la "cit de cul sunt eu ca ma imbat". bleah

 

:wacko:

Mesaj completat

si uite asa iar ajungem la "cit de cul sunt eu ca ma imbat". bleah

 

 

Buna serbanica.....auzi...ma tentezi sa redevin legally_blonde - the pitt bull- de la inceputurile mele pe forumeanu.

rrrrrrrrrrr.....da am zis ca sunt cuminte da pana mea dc ma imprietenesc/aliez cu tine ...il mai am si pe Preacuviosul meu prieten pe umarul drept....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna serbanica.....auzi...ma tentezi sa redevin legally_blonde - the pitt bull- de la inceputurile mele pe forumeanu.

rrrrrrrrrrr.....da am zis ca sunt cuminte da pana mea dc ma imprietenesc/aliez cu tine ...il mai am si pe Preacuviosul meu prieten pe umarul drept....

1. imi place ca buna il scrii cu litera mare da' eu nu merit un S la inceput de nume.

2. "dc" ala inseamna "daca" sau "de ce"

3. eu zic sa fii in continuare cuminte

4. cin' tz-a zis ca m-as alia cu tine?

(niste virgule nu strica niciodata)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wacko: Razboaiele in alta parte, va rog.

 

In alta ordine de idei,

 

1. vine si Amrita, am vb cu ea azi la tel. Am inteles ca Buburuza a fost mai rapida :lol:))

 

2. Un anume topic raportat de un anume forumist a fost sters. Oamenii nu se potolesc, unfortunately :D Multumesc pt Report.

Mesaj completat

Nebun@ake, poate lipsesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wacko: Razboaiele in alta parte, va rog.

 

In alta ordine de idei,

 

1. vine si Amrita, am vb cu ea azi la tel. Am inteles ca Buburuza a fost mai rapida :lol:))

 

2. Un anume topic raportat de un anume forumist a fost sters. Oamenii nu se potolesc, unfortunately :D Multumesc pt Report.

Mesaj completat

Nebun@ake, poate lipsesti!

 

De HB mai stie cineva ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. imi place ca buna il scrii cu litera mare da' eu nu merit un S la inceput de nume.

2. "dc" ala inseamna "daca" sau "de ce"

3. eu zic sa fii in continuare cuminte

4. cin' tz-a zis ca m-as alia cu tine?

(niste virgule nu strica niciodata)

 

 

1. pai cum as putea scrie cu lit mare serbanica daca nici chiar tu nu o faci :lol:

2. dc = daca

3. mdeah....asa zic si je

4. era o ipoteza

 

las ca merge si fara virgule

Mesaj completat

:wacko: Razboaiele in alta parte, va rog.

 

noi nu ne razboiam, ci pur si simplu purtam o converstie, alta decat despre beutura :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb ieri cu Nicol si zicea ca incearca sa vina,pe HB am incercat sa o gasesc dar nu raspunde la tel,i-am trimis un mesaj.

Nu am nr lui JJ,cine il are sa-l sune.

Adi fel de fel vine si el am vb eu cu el.Ardaf vine si el.

Aex incearca sa vina si el.Andrei stiu ca vine, o sa vb cu el sa-l anunte si pe zuzu.

Au confirmat ca o sa vin sigur finul Mandibula cu Rechineasa si Nasul BBL cu Iulia.

Sunt foarte fericit,nu am motive,dar sunt.

Mesaj completat

Am vb cu HB si vine si ea. Sa aduceti aparate foto.Am vb si Androneasca si vine si ea dar cu siguranta va intarzia.

Mesaj completat

Laur balaur vino si tu nu am nr tau sa te sun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Borisake vine ? am cu cine sa beu si eu un rachiu :wacko:

 

PS Eu recunosc , imi place beutura ...asa ca nu sariti pe mine

Ardaf iti va tine companie ,eu voi fi ocupat cu adusul sticl;elor de la bar......

O sa incerc azi sa trec pe acolo sa rezerv o masa de 20 de persoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JJ e ciufut si sunt mari sanse sa nu vina

Mesaj completat

Borisake vine ? am cu cine sa beu si eu un rachiu :wacko:

 

PS Eu recunosc , imi place beutura ...asa ca nu sariti pe mine

 

 

eh...cum as putea sa te necajesc pe tine ma claule?

Editat de legally_blonde
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JJ e ciufut si sunt mari sanse sa nu vina

Mesaj completat

 

 

 

eh...cum as putea sa te necajesc pe tine ma claule?

 

 

:wacko:

 

Oricum nu fac urat la beutura

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi...daca vin aduc si laptopul ...poate ne canti o cantoneta italieneasca . mmm? ce zici?

 

 

:wacko: Nu cant decat in cadru restrans si numai cu amicul meu jonny plimbaretu

Mesaj completat

Stie cineva daca se potrivesc marimile de la pantalonii textili Probiker cu cei de piele Probiker ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi nu ne razboiam, ci pur si simplu purtam o converstie, alta decat despre beutura :lol:

 

 

O poti purta pe topicul celor din Crangasi ca deh, "gogosica ala a avut combinatii pe la juriu ce stiu io". Pacat. Ca tie ti-a placut Larry. Si nu vad nimic rau in asta. Ca ti-a placut Larry. N-am nimic cu vecinii nostri din Crangasi. Larry a fost haios si mi-a placut si mie. Dar vad ca tu nu stii nimic. Chestii din astea nu se fac, frate! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O poti purta pe topicul celor din Crangasi ca deh, "gogosica ala a avut combinatii pe la juriu ce stiu io". Pacat. Ca tie ti-a placut Larry. Si nu vad nimic rau in asta. Ca ti-a placut Larry. N-am nimic cu vecinii nostri din Crangasi. Larry a fost haios si mi-a placut si mie. Dar vad ca tu nu stii nimic. Chestii din astea nu se fac, frate! :wacko:

 

ooops revolta " miezului"

Dragutza, libertatea de exprimare este garantata. Tu iti asumi ceea ce postezi, iar eu fac la fel.

si... oare simt un ghipe impotriva mea? ma amuza...sincer. Si stiu exact ceea ce aleg si ce anume trebuie sa stiu si sa retin...restul e can can;)

Nu te angaja in replici bataioase cu mine :lol:

Editat de legally_blonde
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooops revolta " miezului"

Dragutza, libertatea de exprimare este garantata. Tu iti asumi ceea ce postezi, iar eu fac la fel.

si... oare simt un ghipe impotriva mea? ma amuza...sincer. Si stiu exact ceea ce aleg si ce anume trebuie sa stiu si sa retin...restul e can can;)

Nu te angaja in replici bataioase cu mine :wacko:

 

 

Draga mea, eu nu ma cert cu tine, n-am nimic cu tine, dar nu imi plac oamenii cu 2 fete. Am vrut doar sa-ti spun ca nu e frumos ce faci si nici macar nu esti sigura despre ceea ce vorbesti. Noi pe aici suntem prieteni si ne intelegem foarte bine tocmai pentru ca stim sa fim corecti. Si iti garantez ca si cei din Crangasi sunt oameni ok. Mai gandeste-te. Pari un om cu capul pe umeri si prin asta nu faci altceva decat sa ii faci pe ceilalti sa-si schimbe parerea despre tine :lol:

 

Sa ai o seara frumoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wacko: E penibil ce se intampla .....cu putin timp in urma mancam toti la o masa iar acum incep replici taioase publice .Chiar nu se poate ramane in decenta,sa ne salutam ca doar avem o varsta cu totii si ar trebui sa fim diplomati in anumite situatii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm...

 

Evident, n-am pierdut nimic.. sara buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...