Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

am intrat foarte rar pe forum. plecat destul de mult timp pe la clienti cu acces limitat la net :)

jordy cand posteaza o face pt ultimele 6 luni.Cand ne vedem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jordy a postat de mai multe ori sa recupereze.

Claudiule sunt satul, de tine vreau sa-i vad si pe ceilalti.Ne vedem joi la 20 la cearceafuri sau aveti alta propunere?

Kali imi dai si mie redresorul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jordy a postat de mai multe ori sa recupereze.

Claudiule sunt satul, de tine vreau sa-i vad si pe ceilalti.Ne vedem joi la 20 la cearceafuri sau aveti alta propunere?

Kali imi dai si mie redresorul?

 

Ia uite ce trafic pe aici :P

Ce să faci mă cu redresorul? Vrei să scoți baba la soare? :)

Eu nici joia asta n-o să vin să ne vedem, dar data viitoare sper să nu mai lipsesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baba mea este la soare de ceva timp,am expulzat-o din casa.Acum sta si ea cuminte si asteapta sa fie incalecata.Cine vine joi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce rau imi pare ca o sa fim numai noi 2,poate mai bine facem intalnirea la tine la cafea.Rechinul o arde dubios cu o blonda,daca il afla dragoanca iese cu parlituri......Sa vedem cine scoate primul motorul anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce rau imi pare ca o sa fim numai noi 2,poate mai bine facem intalnirea la tine la cafea.Rechinul o arde dubios cu o blonda,daca il afla dragoanca iese cu parlituri......Sa vedem cine scoate primul motorul anul asta.

 

 

ciocu mic si mergi tarashhhhh. ii zic ca-i sor-ta !, si tu mi-ai bagat-o pe gat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, e cam lung topicul dedicat zonei Militari asa ca imi cer scuze dinainte ca nu am cautat peste tot si o sa intreb acum: unde este locul de intalnire?; ziua de joi am dedus-o din discutii. Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doua degetzele sus cei din Militari, hai! Ca noi am cam ramas de izbeliste. Dr. Taberei s-a inchegat, Crangasi-1 Mai, la fel, numai noi nu.

 

:D :)

 

 

Io - Kali

 

Suzuki GSx600F negru.

 

Salut,

Unde va intalniti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce stiu eu ,Borris deja a facut o tura aseara :)

Ma mir ca nu a scos-o pe zapada...

Iti redresez două lăbi pisti bot urjent :D Scârbavnicule :))

 

Nu cunosc terminologia...

Hai cu VARAAA ca m-am saturat de ismene , sa trecem la pantalon scurt :laugh:

 

Eu sunt unicul purtator de 2 izmene pe sub pantaloni si tu imi povestesti de slapi si pantaloni scurti...

Salut, e cam lung topicul dedicat zonei Militari asa ca imi cer scuze dinainte ca nu am cautat peste tot si o sa intreb acum: unde este locul de intalnire?; ziua de joi am dedus-o din discutii. Merci

Joi la 20.30 la Cearcefuri sau il facem pt vineri?Pareri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, e cam lung topicul dedicat zonei Militari asa ca imi cer scuze dinainte ca nu am cautat peste tot si o sa intreb acum: unde este locul de intalnire?; ziua de joi am dedus-o din discutii. Merci

 

 

Salut,

 

Ai intruder?

Vreau sa-mi iau si eu unul dar vreau sa vorbesc cu cineva care are inainte de a da banii pe el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Ai intruder?

Vreau sa-mi iau si eu unul dar vreau sa vorbesc cu cineva care are inainte de a da banii pe el.

 

Nici o problema. Intruderul este pentru mine un fel de a doua motocicleta intrucat sta in provincie si beneficiaza de plimbari cand ma duc pe acolo asa ca experienta de drum este limitata. Dar daca iti pot raspunde la intrebari o sa o fac cu cea mai mare placere asa ca ..... PM.

 

In alta ordine de idei....ce inseamna "la cearceafuri"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vis a vis de Sir e o carciuma Sole Italia

Mesaj completat

tineti-va de scaune,a intrat Cami pe forum.Inspectia de seara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata, acum stiu unde e locul.....merci. Acum ramane doar sa se imbunatateasca vremea. Vinerea asta se anunta 10 grade, deci am putea sa ne intalnim in aer liber si cu amantele la purtator.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici o problema. Intruderul este pentru mine un fel de a doua motocicleta intrucat sta in provincie si beneficiaza de plimbari cand ma duc pe acolo asa ca experienta de drum este limitata. Dar daca iti pot raspunde la intrebari o sa o fac cu cea mai mare placere asa ca ..... PM.

 

In alta ordine de idei....ce inseamna "la cearceafuri"?

OK,poate ne vedem sa-mi spui mai multe ca a inceput lumea sa scoata la vanzare intruder-uri,dar sincer parca sunt cam scumpe,adica 11.500euro la reprezentanta si S.H. 8000-9000euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...