Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Happy Birthday Shinule!

Merci mane!

 

nu cred ca ;) , poate :friends:

Eu am incercat.. :burnout:

 

Nu te panica, e inofensiv

Nu baga gheruta-n foc :P

 

BTW, cum ai tras tu concluzia asta? :)

 

Am fost prima din grup care l-a cunoscut pe Shinu'

Si esti mandra, nu? :friends:

 

Da-mi voie sa fac plecaciuni in fata ta

Asa, asa! :burnout:

 

Pe cuvantu' meu ca nu am nici o vina daca mobra mea noaptea seamana cam tare cu alea de politie... si se sperie lumea cand ma infintez in spatele reisarilor "contravenienti"

Merci pentru urarea de mai devreme. La tine am si-un pachet de scuze de bagat, da' le primesti live :D

 

- m-ai vazut tu pe mine genul care sa se ia de cap!? si in cazul asta pt ce.... pt shinu!!???! :burnout:

You're still in denial, ain't ya? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

- te pierzi in detalii si treci peste esenta!

 

- m-ai vazut tu pe mine genul care sa se ia de cap!? si in cazul asta pt ce.... pt shinu!!???! :cheers:

 

- din cauza discutiilor de genul, nu prea activez eu!

 

Cata nu e vina ta ca se ajunge la discutii de genu, ci a persoanelor care de dragul rating`ului dau reply la cate un post de-al tau...de-al meu...etc. Noi sa fim sanatosi... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- te pierzi in detalii si treci peste esenta!

 

- m-ai vazut tu pe mine genul care sa se ia de cap!? si in cazul asta pt ce.... pt shinu!!???! :cheers:

 

- din cauza discutiilor de genul, nu prea activez eu!

 

:)

 

Draga mea,

 

Discutii de genul asta vor fi tot timpul. Noi sa fim sanatosi, sa le tratam cu indiferenta si altii sa-si bage unghia in gat daca n-au altceva mai bun de facut.

Poate mai apari si tu totusi prin cartier :D

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

You're still in denial, ain't ya? :cheers:

 

Cand n-o sa mai surprind cu ce privire deocheata te uiti la prietenul meu, poate ca am sa incep eu cu faza de denial! :burnout:

 

 

 

Cata nu e vina ta ca se ajunge la discutii de genu, ci a persoanelor care de dragul rating`ului dau reply la cate un post de-al tau...de-al meu...etc. Noi sa fim sanatosi... :friends:

 

:D

 

:burnout:

 

Draga mea,

 

Discutii de genul asta vor fi tot timpul. Noi sa fim sanatosi, sa le tratam cu indiferenta si altii sa-si bage unghia in gat daca n-au altceva mai bun de facut.

Poate mai apari si tu totusi prin cartier :burnout:

 

:)

 

 

Slava domnului ca sanatate am si mult mai multe din cate si-ar dori ceilalti!

Imi pare doar rau de oamenii care imi sunt totusi dragi si se complac in anumite situatii!!

 

Vara frumoasa si concediu placut pentru cei care vor mai avea parte de el, pentru ca eu de asta am sa ma bucur pt urmatoarele doua saptamani! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amrita: Fata, vino si tu mai des, ca mi-e dor de tine. :cheers:

 

 

Intrebare: mi se pare mie sau in ultima vreme planeaza un usor aer de scandal si mistouri ieftine pe aici?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara la ora 20 la cearceafuri .....sa prindem locuri sa vedem si meciul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: mi se pare mie sau in ultima vreme planeaza un usor aer de scandal si mistouri ieftine pe aici?...

s-a cam umplut de zmei.

Amrita: Fata, vino si tu mai des, ca mi-e dor de tine. ;)

si mie :cheers:

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kali isi face lumea de cap

 

Vad...

 

Apropo de facut de cap: cred ca dintr-o greseala nefericita, ultima seara la terasa cineva a uitat sa plateasca niste tigari... Vreo 2 pachete de Kent 8...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost prima din grup care l-a cunoscut pe Shinu' :cheers:

PrimA, da.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amrita: Fata, vino si tu mai des, ca mi-e dor de tine. ;)

 

 

Intrebare: mi se pare mie sau in ultima vreme planeaza un usor aer de scandal si mistouri ieftine pe aici?...

 

Answer: True

 

s-a cam umplut de zmei.

 

si mie :cheers:

 

Si zmeoaice as putea adauga :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motivul pentru care am pomenit despre notele de plata: nu e prima data. Watch out. Nu mi se pare normal ca cei ramasi la urma sa plateasca diferenta. Putina responsabilitate nu strica nici in astfel de situatii.

 

oricui i se poate intampla, ca toti avem cate ceva pe cap, dar va rog frumos sa nu transformati asta in obicei.

 

E.O.T.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BBl sa ne aduci si catelul sa-l smotocim...deabea astept.... si eu zic sa mergem maine in poli.....Buburuzo ai dat de dracu ca aduc tablele azi

 

ai mare grija ca se joaca pe porunci periculoase. :cheers: ;) :) ,deabea astept sa te vad cum o sa canti pe bar cu o chitara in brate..... :D :burnout: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BBl sa ne aduci si catelul sa-l smotocim...deabea astept.... si eu zic sa mergem maine in poli.....Buburuzo ai dat de dracu ca aduc tablele azi

 

ai mare grija ca se joaca pe porunci periculoase. ;) :) :D ,deabea astept sa te vad cum o sa canti pe bar cu o chitara in brate..... :burnout: :burnout: :burnout:

 

 

De abia astept sa jucam pe porunci :cheers: ca m-am saturat sa va bat pe toti fara sa primesc ceva in schimb :friends:

Editat de super_buburuza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buburuza nu a batut pe nimeni ,vrea sa ajunga in rai cu siguranta...Baietii mi-au marturisit ca au lasat-o sa se bucure in vacanta...

 

Din acest motiv ei dadeau cu un singur zar.....si buburuza cu 3.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buburuza nu a batut pe nimeni ,vrea sa ajunga in rai cu siguranta...Baietii mi-au marturisit ca au lasat-o sa se bucure in vacanta...

 

Din acest motiv ei dadeau cu un singur zar.....si buburuza cu 3.....

 

 

Si marmota invelea ciocolata.... :cheers:

 

Eu am fost cea care i-a mai lasat din cand in cand pe baieti sa ma bata. Imi placea mai ales cand il vedeam pe Alex cat de fericit era ca ma bate si l-am lasat si pe el sa-mi ia o partida ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si marmota invelea ciocolata.... :cheers:

 

Eu am fost cea care i-a mai lasat din cand in cand pe baieti sa ma bata. Imi placea mai ales cand il vedeam pe Alex cat de fericit era ca ma bate si l-am lasat si pe el sa-mi ia o partida ;)

 

Cami, vezi ca ceea ce spui tu acolo se poate interpreta :)

 

Eu nu te stiam asa de ... kinky :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si marmota invelea ciocolata.... :cheers:

 

Eu am fost cea care i-a mai lasat din cand in cand pe baieti sa ma bata. Imi placea mai ales cand il vedeam pe Alex cat de fericit era ca ma bate si l-am lasat si pe el sa-mi ia o partida ;)

Tin pe aceasta cale sa-l felicit pe Alex care si-a jucat foarte bine rolul de pierzator........Poate in marinimia mea o sa te las diseara sa mai iei si tu cate o liniutza pt a te incanta un pic.....te rupe tactu...

ps nu se mai poarta staniolul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin pe aceasta cale sa-l felicit pe Alex care si-a jucat foarte bine rolul de pierzator........Poate in marinimia mea o sa te las diseara sa mai iei si tu cate o liniutza pt a te incanta un pic.....te rupe tactu...

ps nu se mai poarta staniolul

 

Si marmota am vazut eu ca a fost concediata.... Au dat la teveu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...