Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

daca nu este fata de fata ..tot degeaba , de ce crezi asta .. este darnica cu toata lumea , pentru darnicia ei cred ca are o inima foarte mare

 

 

si totusi...cu cine ai facut-o ultima oara ???? asta se intampla in ' 92 ??? just kidding :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

e prietena mea si tu chiar incepi sa exagerezi, vezi de drumul tau ca vizele de sedere/studii nu sunt permanente :rolleyes:

 

scuze am crezut ca esti sigurel puiut , atunci daca este prietena ta .. scurteaza-i lantul ca intra in gradina altuia ...

si ptr cultura ta ... am si cetatenie romana , poate vii tu la Chisinau , dar sa nu-ti uiti pasaportul .. ca te opresc vamesii la granita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu alerg , opresc ele langa mine si ma invita posesorii lor la o plimbare

 

 

scuza ma dar aici ai stricat-o...punem pariu ca eu nici macar nu ma uit la tine tu stand goala pe marginea drumului???implicit nu opresc???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va tine o baie in mare sambata ? 18 grade in Buc., 20 grade la C-tza (astea-s previziunile) Noi vrem sa mergem pe Calarasi-Adamclisi cu retur pe Harsova-Slobozia pt ca "Highways are for monkeys" :rolleyes: Daca vreti, detaliile plecarii - vineri.

 

P.S. Cu atatea certuri, bâze si alea-alea, cand iesiti si cu mobrele totusi ? :cheers:

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze am crezut ca esti sigurel puiut , atunci daca este prietena ta .. scurteaza-i lantul ca intra in gradina altuia ...

si ptr cultura ta ... am si cetatenie romana , poate vii tu la Chisinau , dar sa nu-ti uiti pasaportul .. ca te opresc vamesii la granita

prietena = amica nu iubita sau nu stii sa faci diferenta???

 

puiut"?? iar iti permiti cam multe

 

hai ca iti dau prea multa atentie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze am crezut ca esti sigurel puiut , atunci daca este prietena ta .. scurteaza-i lantul ca intra in gradina altuia ...

si ptr cultura ta ... am si cetatenie romana , poate vii tu la Chisinau , dar sa nu-ti uiti pasaportul .. ca te opresc vamesii la granita

 

 

si vezi ca el e prietenul meu.....referitor la tara ta.....de ce sa mergem acolo..nu e nimic interesant , mai bine bagam un Amsterdam...o Londra.....de astea de chill...!:cheers:

 

super_buburuza + Barbie = LOVE :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si vezi ca el e prietenul meu.....referitor la tara ta.....de ce sa mergem acolo..nu e nimic interesant , mai bine bagam un Amsterdam...o Londra.....de astea de chill...!:rolleyes:

bro!! chill ca nu ai cu cine e alta clona, in primele posturi scria corect gramatical si acum incearca prea mult sa para de la Chisinau, fara acorduri etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bro!! chill ca nu ai cu cine e alta clona, in primele posturi scria corect gramatical si acum incearca prea mult sa para de la Chisinau, fara acorduri etc

 

 

te cam uiti la telenovele prietene hmmmm nu miroase deloc bine :rolleyes: ('CLONA")...FORZA STEAUA!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si vezi ca el e prietenul meu.....referitor la tara ta.....de ce sa mergem acolo..nu e nimic interesant , mai bine bagam un Amsterdam...o Londra.....de astea de chill...!:rolleyes:

 

am inteles .. voi sunteti o mare familie .. scuze ...

interesant .. vad totusi ca stii ceva geografie , incep sa cred ca mai sunt si baieti destepti printre voi , si la mine in tara sa stii ca sunt multe de vazut

vad ca voi tot o tineti cu Romania voastra .... ar fi bine sa mai pui manuta si pe o leaca de istorie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai copilasi, ma scuzati ca ma bag in cartierul vostru da' voi vreti sa fiti galbeni ca SHIN-u?

Mai lasati naibii prosteala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles .. voi sunteti o mare familie .. scuze ...

interesant .. vad totusi ca stii ceva geografie , incep sa cred ca mai sunt si baieti destepti printre voi , si la mine in tara sa stii ca sunt multe de vazut

vad ca voi tot o tineti cu Romania voastra .... ar fi bine sa mai pui manuta si pe o leaca de istorie

 

 

punem pariu ca nu stii de unde si pana unde se intinde moldova????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si tu esti curios ?

tu ce crezi ?

Iulia Hohan este numele meu si dupa cate stiu sunt fata , dar tu ? ce esti baietel sau fetita

 

 

sa ti zic un secret? ti a crescut ceva in pantaloni :rolleyes:........pe bune...daca setai fata la inscrierea pe forum erai trecuta cu rosu......daca nu inseamna ca ai setat baiat :cheers:

sau poate gresec...la nr de posturi e valabil...nu mai stiu...dar hai sa ti propun ceva........sa incerci sa ma rogi pe mine sa t dau motoreta sa vedem o primesti?

Editat de Prodigy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa te convingi si tu , nu are rost sa pierd timp pretios cu tine , incercand sa-ti demonstez , ai sa te convingi in octombrie cand o sa vin la facultate .

Am iesit , o seara cat se poate de buna la voi. si daca o sa-mi placa de tine cum mergi cu motoreta , poate o sa fiu si pasagera ta , daca voi considera ca voi fi in siguranta cu tine .

Editat de iuliahohan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...