Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

imi pare rau

 

vrei sa iti aduc aspirina de care vorbeam mai devreme? :)

 

:D

 

 

 

plimbare si sa stau 5 min de vb ca mi am comandat manete scurte si chit de lant rosu :D

 

 

 

barbu vacarescu => ion ionescu de la brad => sisesti ( prima strada stg dupa curba, mergi pe banda a2a ca prima se intrerupe de vreo 3 ori pana o sa vezi pe stg o remorca cu mototrete pe ea)

 

 

Eu sunt alexutza!:D tu cine esti? :D nu stau in militari,stau prin apropiere,pe la eroilor..se pune? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tu stai acasa azi ! Esti pedepsit !!

Stau, daca ma pedepsesti tu :)

 

barbu vacarescu => ion ionescu de la brad => sisesti ( prima strada stg dupa curba, mergi pe banda a2a ca prima se intrerupe de vreo 3 ori pana o sa vezi pe stg o remorca cu mototrete pe ea)

O gasesc eu...

 

Eu sunt alexutza! tu cine esti? nu stau in militari,stau prin apropiere,pe la eroilor..se pune?

Stai mai cumintica acolo, ca-s multi sacali pe aici! Matrimoniacii vor sa te pastreze pentru ei :)

 

LE: Alexuta e o gagicuta frumusica si simpatica, inmatriculata si cumintica :D E bine asa, soro?

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt alexutza!:D tu cine esti? :D nu stau in militari,stau prin apropiere,pe la eroilor..se pune? :)

 

nici eu nu stau in militari :) dar aici imi place, e cel mai tare forum si pluc ca ii cunosc personal pe toti si sunt super oamenii

 

eu stau pe barbu vacarescu

 

poze sa te recunoastem in trafic? :D

 

Nu,dar poti veni sa-mi faci ceai

 

vin cu el la pachet

 

sa ma astepti pe geam :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau, daca ma pedepsesti tu

 

 

O gasesc eu...

 

 

Stai mai cumintica acolo, ca-s multi sacali pe aici! Matrimoniacii vor sa te pastreze pentru ei

 

LE: Alexuta e o gagicuta frumusica si simpatica, inmatriculata si cumintica :D E bine asa, soro?

:) foarte cumintica :D da',oricum shinule,nu mi-e frica de sacali,doar esti tu sa ma aperi..si-l chem si pe adidas :D

 

 

nici eu nu stau in militari

 

 

 

poze sa te recunoastem in trafic?

 

 

 

 

 

 

 

poze n-am ,ca-s la munci :) ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) foarte cumintica :) da',oricum shinule,nu mi-e frica de sacali,doar esti tu sa ma aperi..si-l chem si pe adidas :D

ca JJ, eu si Gixxu suntem in categ sacali.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca JJ, eu si Gixxu suntem in categ sacali.

JJ si Gixxu mai zic si as adauga Adidas, da' tu n-ai moaca de sacal :D

 

cu asa sacali poti sa chemi vreo 20 ca Shinu si tot degeaba

Ma descurc bre' ca ne batem in 'telect, nu cu brandu' :)

 

neahhhhh,sacalii astia n-au treaba cu mine,ei ma iubesc: D

Toti te-ar iubi pe tine mai :D

 

LE: dovada fiind si reply-ul lui Hammer de mai sus :)

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar aceste cinci zile lucratoare sa le incheiem in clinchet de pahare/sticle!!

Diseara, pe unde ne-om "reuni", prima runda e de la mandea (poate nu doar prima, in functie de cati veti da cu subsemnatu'/a!) :)

 

Vaiiiiii, n am chef de munca deloc! :)

Mda... Ce dracu' caut eo la munca si azi?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu asa sacali poti sa chemi vreo 20 ca Shinu si tot degeaba :)

 

@BBL cred ca o sa vin pe straulesti sa ma opresc la tine la munca (parca pe acolo lucrezi)

 

 

Da un tzar cand esti pe aici. O tura cu ATV-ul e din partea casei. Cum treci de Sisesti, treci podul peste lacuri si mai mergi 5-600 m. Un Lukoil pe dreapta, cedezi trecerea si mergi tot inainte. Prima poarta cu bariera rosie, macarale multe si galbene in curte, intrebi de mine la poarta si iti arata baietii. Daca vii din partea cealalta, treci de Alka (hala mare rosie) si imediat pe stanga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da un tzar cand esti pe aici. O tura cu ATV-ul e din partea casei. Cum treci de Sisesti, treci podul peste lacuri si mai mergi 5-600 m. Un Lukoil pe dreapta, cedezi trecerea si mergi tot inainte. Prima poarta cu bariera rosie, macarale multe si galbene in curte, intrebi de mine la poarta si iti arata baietii. Daca vii din partea cealalta, treci de Alka (hala mare rosie) si imediat pe stanga.

 

asa facem :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

muzica ca la VAMA preturi MICI distractie garantata

 

Honey ce zici, vi diseara ca raceala trece de la o "surubelnita" sau un "godfather" :)

 

As veni :) Sa vad cum ma simt,k maine tre sa particip si la o nunta.... Nico,Cami,baieti,veniti in Expirat dupa ping-pong?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...