Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

FGM! Nici acolo nu scap de tine? Si pe mine ma batea gandul asta in primavara! Ai grija ca aia nu au strazi, iti trebuie enduro acolo.

 

Buna Dimineata Militarilor!

De 5 ani tot ma plimb pe acolo. Mi se pare acceptabil pt sport-touring-ul meu, ca deh, nu-i supersport ca a altora :D

Plus ca am gasit ceva coclauri, am dus mobra p-acolo si am zis ca se descurca la un enduro-lights :) Unde mai pui

ca lately merg ca un batranel... E perfect Iasiu dpdv al traficului. Ma mut la iubi acolo, ca ea-i moldoveanca si-mi place

mai mult pe plaiurile ei. Oricum io fui crescut pe langa Onesti si-mi cam place Moldavia, LE - plac moldovencele, place

haleala lor, plac placintele, plac muierile, place graiu, place portul, am mentionat ca-mi plac moldovencele? :)

 

JJ, laule :D

 

LE: BBL, piata Constitutiei ora 7 pm.

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ adidas La ce ora e intalnirea si unde exact?

 

La 7, in Piata Constitutiei! :) Poa'sa vina cine vrea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar ea a dormit. Altii si-ar fi dorit :)

Ce?? :)

 

Ai fost la Arc aseara?

A fost.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o vreme, erau sanse mai mari sa-l vezi pe mercenar (stangasemnatu') prin Meletari, decat pe batraneii astia.. :)

 

 

YAAAAAAAAAAAAYY!! :)

 

Nicule, are dreptate uomu'!! Daca ai DORMIT!! :D

 

 

..macar ei ranjeau de dimineata?? :D

Era asa frig in cort si eram atat de obosita, incat nu m am putut hotari...Angel sau Bogdan, cu amandoi nu ma descurcam! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am dormit cu 2 in cort si tot nu eram asa fericita...acum incep sa inteleg! :)

 

cam greu... dar sa intelegem pentru ca esti racita, sa ma mai gandesc daca meritzi sa cheltui niste camile pe fericirea ta :D

 

Te-ai mutat im Militari? :D

Da un semn cand te muti si in Drumul Taberei.

 

nu m-am mutat Sir Pirvulescu dar mi-s simpatici rau. si daca-s departe de mine asta inseamna ca merg mai mult cu motorul cand ma intalnesc cu ei... daca erau prea aproape, calaream mai putin... asa ca vezi e cu schepsis... cu cat mai mare distanta cu atat mai bine :)

 

Macar ea a dormit. Altii si-ar fi dorit

 

Va dati seama... ma ruga sa o las sa doarma... merci buburuzo pentru ... aprecieri! :D

 

Ai fost la Arc aseara?

 

Aproape ca ai atins-o cand ai venit si ne-ai salutat/pupat "la naiba"!

 

Era asa frig in cort si eram atat de obosita, incat nu m am putut hotari...Angel sau Bogdan, cu amandoi nu ma descurcam!

 

e clar! nu meritzi sa cheltui camile... =))))))))))))))))

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca era blonda si era pe langa Raven, am vazut-o cand am salutat lumea

Ezac.. :D

 

Era asa frig in cort si eram atat de obosita, incat nu m am putut hotari...Angel sau Bogdan, cu amandoi nu ma descurcam!

Nici nu era nevoie.. sunt sigur ca s-ar fi descurcat ei si pentru tine.. :)

 

Kawaline, cre' ca nu te-am salutat ieri.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 7, in Piata Constitutiei! :) Poa'sa vina cine vrea :)

 

 

Ok, apar si eu. Aseara cand plecam de la Arc, tu veneai, nu am avut timp sa ne cunoastem, dar ne vedem diseara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@adidas: si cei cu 600RR sunt bine veniti? :) )

 

Hell yeah! :) ...si fetele la fel :D

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si crezi ca e prima oara?

A dracului pielea pe tine,ma inseli si ma spui si la tot forumul.........Cand iti spun ca esti o vipera nu ma crezi.

 

este gelos pe noi!

Am o gelozie dusa la extrem mai degraba ma oftic.

 

Cuvintele scrise,vorbite sau cantate? :D

 

Prefer sa se recite cu intonatie.

Cata lume noua :)

 

Bazillius stai pe aceeasi strada cu mine :D

 

Buburuza a gasit barbati a uitat de juraminte...Kawalin esti in aceiasi oala cu mine,cred ca tre sa facem un club.....

Era asa frig in cort si eram atat de obosita, incat nu m am putut hotari...Angel sau Bogdan, cu amandoi nu ma descurcam!

Cata modestie........

 

Macar ea a dormit. Altii si-ar fi dorit :)

Numai la pat te gandesti.o fi contagios?Daca da ma asez langa tine la terasa.....

La multi ani JJ

Bun venit celor noi.Sa nu va intimideze scorpia de buburuza......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI JJ !!!!!!!!
La multi ani JJ

Danke, bre!! Vineri sper sa ne strangem pe f'undeva la un pahar de vorba, da? :D

:) np Sir, mai avem timp :D era gata-gata sa ma pup cu adidasu, noroc ca nu am plete sa ma confunde, ca pupa toate gagicile din zona :D

Pai era gata-gata sa te pupi cu el, sau sa te pupe el?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Danke, bre!! Vineri sper sa ne strangem pe f'undeva la un pahar de vorba, da? :)

jj pt tine fac orice..... :D

Pai era gata-gata sa te pupi cu el, sau sa te pupe el?? :)

Te mananca curiozitatea sau vrei sa sti pe unde se plimba adidasul sa te pupe si pe tine?Fara plete nu stiu ce sanse mai ai.....Ma sacrific eu ce dracu sa fac...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu stai pe aceasi strada cu mine ,cred ...eu sunt pe veteranilor 14 yoy ! Strada cu biserica... :)

Stau langa piata Veteranilor nu pe str. Veteranilor , mai exact pe str Pestera Dambovicioara, e paralela cu Bd. Iuliu Maniu. merci la toti pt primire. A venit primavara gata? e super afara :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te mananca curiozitatea sau vrei sa sti pe unde se plimba adidasul sa te pupe si pe tine?Fara plete nu stiu ce sanse mai ai.....Ma sacrific eu ce dracu sa fac...

 

L-am pupat si pe el, ca era ziua lui :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te contrazic, e chiar ok vara pe 600RR

Stiu ca la prima motoreta ti se pare totul frumos si ok, dar nu e chiar asa. Dupa ce o sa mai faci 1-2 ani pe ea (sau tot pe un SS cu trafic infernal in oras zilnic, crede-ma ca o sa-mi dai dreptate :) Daca il iei doar de plimbare si ture afara, da, e ok. Dar cu un SS zilnic in traficul din oras, in reprize de cate 40-50 min, va fiebe in draci. Nu neaparat ca-i va sari apa din vasul de expansiune ci per total va dogori caldura. La podoabe :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva idee de un bar de motoristi din regie? cum se numeste si unde se afla mai exact ca am auzit ca suntem bine primiti acolo :)

si poate ne vedem diseara acolo la o zeama ceva

La Apasu.. e pe langa Pui de Urs.. gasesti si un topic p'aci pe f'undeva.. Harta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...