Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

alo..babo, trecu multi ani de la ultima ora de gramatica sau ai studiat limba romana cu portaru?

reisaritzo, tot intr-un derapaj o tinea animalu tau din cauza celor 160 de Nm, si cand dadeai a6a derapa, e prea puternica mobra,eu zic sa o vinzi si sa cumperi o hayabusa de la mine, sau macar sa-mi cumperi mobra :lol:

 

 

in general cand vrei sa exprimi o anumita intonatie, pentru care nu exista semne specifice, te folosesti de cele existente deja!!

 

pentru cei care nu au inteles: in armata se foloseste o anumita forma de intonare "sculaaaaa(pauza)rea!" la asta m-am referit ....!!

 

Neatza! din nou... stiu v-am dezamagit. promisesem ora 14 :laugh: ... asta e am cutzu batran imi urla in creieri de dimineata)

Editat de hebe5p1n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ba nu,v-am salutat pe amandoi ca va cunosc :lol:

Pe tine te vad cam des, pe Panterutza cam rar,asa k pe ea o si pup acum,na! :D

 

:D

Hahaha In your face, mister Kea. :laugh:

Te pup, gagico :P

 

in general cand vrei sa exprimi o anumita intonatie, pentru care nu exista semne specifice, te folosesti de cele existente deja!!

 

pentru cei care au nu au inteles: in armata se foloseste o anumita forma de intonare "sculaaaaa(pauza)rea!" la asta m-am ref:erit ....!!

 

pentru ceilalti: Neatza! din nou... stiu v-am dezamagit. promisesem ora 14 ... asta e am cutzu batran imi urla in creieri de dimineata)

Neaaaaaaaaaatzaaaaaa Rooooooooox!!!! Ce matinala eeeeeeeeeesti!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha In your face, mister Kea. :lol:

Te pup, gagico :laugh:

auch, lovesti sub centura..poate vrei sa sun la gara din juma in juma de ora sa le spun pe unde mut bomba si sa mai pleci la primavara in OLTENIAAA :P

 

in general cand vrei sa exprimi o anumita intonatie, pentru care nu exista semne specifice, te folosesti de cele existente deja!!

 

pentru cei care nu au inteles: in armata se foloseste o anumita forma de intonare "sculaaaaa(pauza)rea!" la asta m-am referit ....!!

 

Neatza! din nou... stiu v-am dezamagit. promisesem ora 14 :D ... asta e am cutzu batran imi urla in creieri de dimineata)

aha,m-am mai linistit vazand ca stii gramatica, cand eram la puscarie aveam o tanti foarte simpatica si ne invata chestii de genu si le-am retinut..si na,stii cum e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tiiii-ai doriiiii :lol:

nu sunt acasa :laugh:

e alina si daca mergi sa bati la usa va gasi o explicatie a celor 3 prezervative luate din garajul roxanei, defapt mi le-a bagat careva in buzunar..si sa stii ca e o fata pasnica :D

defapt era

Editat de redslayer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietelul este frumos,foarte frumos,cel mai frumos barbat pe care l-am cunoscut...Sunt mandara ca am cunoscut o persoanaca el, asa de frumoasa,desteapta,inteligenta,musculoasa dar mai ales modesta........Nu stiu cum mai vb cu mine cand eu sunt surda si in marinimia lui repete de 2-3 ori fiecare fraza pt a putea auzii si urechile mele batrane....

Concluzionand....Sonea e cel mai frumos dintre pamanteni si toate fiintele extraterestre cunoscute sau nu...

 

Sonex here :lol: :laugh: :D

Editat de super_buburuza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai cu ochiul ala pe mine....Unul ti l=-ai pierdut de la stralucirea frumusetii mele....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am vazut ca l-a editat; si am si textul "original"

 

 

ce se petrece in seara asta. Cine, unde, pe la cit?

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am vazut ca l-a editat; si am si textul "original"

 

 

ce se petrece in seara asta. Cine, unde, pe la cit?

Rautati....Hai ma credeam si eu in fratia baieteilor.........Tre sa ne vedem pe undeva azi sa bem un ceai....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auch, lovesti sub centura..poate vrei sa sun la gara din juma in juma de ora sa le spun pe unde mut bomba si sa mai pleci la primavara in OLTENIAAA :laugh:

 

 

aha,m-am mai linistit vazand ca stii gramatica, cand eram la puscarie aveam o tanti foarte simpatica si ne invata chestii de genu si le-am retinut..si na,stii cum e

Chiar ca esti naspa :lol:

 

P.S.: sunt in tren :D

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ca esti naspa :lol:

 

P.S.: sunt in tren :D

sa mor de nu aflu nr trenului si dau telefon la cfr ca este bomba in el si sa te vad atunci cum alergi in camp ca asa fac toti de frica unui gratarel :laugh:

asa ca haide repede cu o declaratie ca deja am facut rost de nr trenului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa mor de nu aflu nr trenului si dau telefon la cfr ca este bomba in el si sa te vad atunci cum alergi in camp ca asa fac toti de frica unui gratarel :laugh:

asa ca haide repede cu o declaratie ca deja am facut rost de nr trenului

Esti cel mai frumos si mai reisar motociclist si ai motoreta cea mai tare din lumea asta...ah, si 954 se strica :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti cel mai frumos si mai reisar motociclist si ai motoreta cea mai tare din lumea asta...ah, si 954 se strica :lol:

cu siguranta ai gresit...Mie imi adresai asta nu???Eu sunt frumosul si desteptul...Daca trebunul tau trece prin caracal saluta-mi rudele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AS VREA SA VAD MECIUL SA VAD CUM VA MANANCA OLTENII CU FULGI CU TOT.....VA DAM 2-0 SA NU ZICETI CA SUNTEM RAI......dACA NU-I BAT LA FOTBAL TOT LE COMBINA GAGICILE ........OLTENIA ETERNA TERRA NOVA.....

mAMA CE ULTRAS SUNT DAR NU STIU 2 FOTBALISTI DE LA CRAIOVA SI NICI NU MA INTERESEAZA FOTBALUL DAR MA DAU BAIETEL....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...