Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

buei somnorosilor ... va spargeti toti dimineata in "buna dimineata" da "buna noaptea" nu stie nimeni in afara de mine????

 

 

sculaaaaaaaaaaa-rea!!!!

 

 

hai ca maine sau ma rog azi va salut si eu pe la 14 :rock:)

 

apropos ... plimbarica plimbarica ... eu Borris si Redslayer (si Angel dar in alte companii) ultimii frigurosi de pe metereze ... hihi ... abia astep sa vad cat de frig poa' sa fie de sa nu mai ies eu cu semi-slick-urile mele :what:)

 

aaa

era sa uit

'neata!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buei somnorosilor ... va spargeti toti dimineata in "buna dimineata" da "buna noaptea" nu stie nimeni in afara de mine????

 

 

sculaaaaaaaaaaa-rea!!!!

 

 

hai ca maine sau ma rog azi va salut si eu pe la 14 :haha:)

 

apropos ... plimbarica plimbarica ... eu Borris si Redslayer (si Angel dar in alte companii) ultimii frigurosi de pe metereze ... hihi ... abia astep sa vad cat de frig poa' sa fie de sa nu mai ies eu cu semi-slick-urile mele :10:)

 

aaa

era sa uit

'neata!!!!

alo..babo, trecu multi ani de la ultima ora de gramatica sau ai studiat limba romana cu portaru?

reisaritzo, tot intr-un derapaj o tinea animalu tau din cauza celor 160 de Nm, si cand dadeai a6a derapa, e prea puternica mobra,eu zic sa o vinzi si sa cumperi o hayabusa de la mine, sau macar sa-mi cumperi mobra :rock:

 

aa..si te rog sa nu ma mai suni cand sunt in aeroport pt ca tocmai ce le montaseram alora niste materiale explozive...sa curga sangeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sau san-geeeee..? :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce gixx? nu lua 954 ca astea se strica repede, pantera stie :haha:

Huooo! Nu se strica deloc ! Se tranteste in parcare de bizonii de la Realitatea :rock:

 

alo..babo, trecu multi ani de la ultima ora de gramatica sau ai studiat limba romana cu portaru?

reisaritzo, tot intr-un derapaj o tinea animalu tau din cauza celor 160 de Nm, si cand dadeai a6a derapa, e prea puternica mobra,eu zic sa o vinzi si sa cumperi o hayabusa de la mine, sau macar sa-mi cumperi mobra

 

aa..si te rog sa nu ma mai suni cand sunt in aeroport pt ca tocmai ce le montaseram alora niste materiale explozive...sa curga sangeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sau san-geeeee..?

Pustiulica, poti lua loc, Ai nota 2 ! :what: :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Huooo! Nu se strica deloc ! Se tranteste in parcare de bizonii de la Realitatea :lol:

 

 

Pustiulica, poti lua loc, Ai nota 2 ! :laugh: :D

tu nu comenta ca esti mai mica,da?

si vezi cum te comporti ca poate vorbesc cu bastinasii sa-ti dea un sut in fund sa te trimita pe alte topicuri :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu nu comenta ca esti mai mica,da?

si vezi cum te comporti ca poate vorbesc cu bastinasii sa-ti dea un sut in fund sa te trimita pe alte topicuri :laugh:

ce nashpa esti...... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatza lume veche si lume noua :D

Ati mancat mici aseara? :laugh:

Vai ce soare ....

Bre Pantero, te rog sa retii ca m-a salutat si pe mine :lol:

am mancat la mici de nu ne-au ajuns,ne-am intalnit vreo 25 de motoare la victoriei,ne-am deplasat pana in Brasov unde rezervasem tot localul si nu ne-am saturat ca eram prea multi

Editat de redslayer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu,v-am salutat pe amandoi ca va cunosc :lol:

Pe tine te vad cam des, pe Panterutza cam rar,asa k pe ea o si pup acum,na! :D

ma cunoaste chiar :laugh:

daca ai auzit cumva ca am fost la puscarie trei ani sa nu crezi,ca lumea e rea si vorbeste..ca e ciudosi multi :P

daca ma vezi si pe mine mai rar, dai si mie ceva? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...