Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Ha ha ha ,ruperea de inima va fi facuta printr-un triplu tulup atunci cand o sa te vad,acu sa vedem la cine se rupe la mine sau la tine.Azi mergem la ziua cuiva din grup, nu la carciuma,noi nu prea mergem oricum in locurile diavolului ca nu ne place bautura...

 

 

Glumeam...la multi ani celui din grup si have fane ;)

Mesaj completat

 

 

 

:) gata , am sters numarul de tel :wacko:

 

 

:P ma bazam pe tine cu sms-ul ala....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ia uite ce rautacios e claudiu,lasa ca il trec eu si in celalalt telefon sa nu-l pierd.Am vb mai devreme cu Zeule judocan al sexului si mi-a zis sa ne vedem la el pe la 20-20.30.Unde ne strangem?Cine vine sa ma anunte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti eu plec.

Mi-a facut placere sa vb cu voi.

Bye :)

 

Si noua...Mi-am dat seama de ceva,nicio femeie nu rezista frumusetii mele mai mult de cateva ore pana se retrage si nu mai apare pe veci...Amin...

Militaristi, am un anunt important de facut: A INVIAT TOPICUL.

De maine incolo nu am net ca ma duc la munca dar cred ca pot sa fac un abonament de whirelles ca tare imi mai place foumul....tre sa pun o poza tare rau......daca as sti cum sa o pun...pe aia in care e claudiu beduin.....

Mesaj completat

gata, am gresit :wacko: ....me trec emotiile cand dau de avocati ....si langa andrei sunt linistit ;)

Dar langa zuzu parca ai ceva mancarimi,nu stiu de ce...

topicul nu a inviat mai avem pana la25 de pagini pe zi,dar atunci eram mai multi...de lumea isi mai face relatii si se duce totul dracului......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe cine mai iau,ca pana acu am 2 clienti ,buburuza si boris,mai vrea vreunu sa bea sa spuna acu cat snt pe antibiotice sa va prind datori.

Mesaj completat

Pe cine mai iau,ca pana acu am 2 clienti ,buburuza si boris,mai vrea vreunu sa bea sa spuna acu cat snt pe antibiotice sa va prind datori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu Sonea, sunt cuminte, fara barbati. :wacko: ne vedem diseara

Auzi la ea, a recunoscut ca a renuntat la barbati...Urmeaza sa renunte la bautura si tigari si sa se duca la manastire de maici pt ispasirea pacatelor care sunt multe.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi la ea, a recunoscut ca a renuntat la barbati...Urmeaza sa renunte la bautura si tigari si sa se duca la manastire de maici pt ispasirea pacatelor care sunt multe.......

exact asta o sa fac, vreau sa-mi ispasesc acum toate pacatele care imi apasa pe umerii constiintei pentru a putea sa pacatuiesc din nou :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe cine mai iau,ca pana acu am 2 clienti ,buburuza si boris,mai vrea vreunu sa bea sa spuna acu cat snt pe antibiotice sa va prind datori.

Mesaj completat

Pe cine mai iau,ca pana acu am 2 clienti ,buburuza si boris,mai vrea vreunu sa bea sa spuna acu cat snt pe antibiotice sa va prind datori.

 

pe mine ma iei ca sunt racit si n-am cu ce sa vin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact asta o sa fac, vreau sa-mi ispasesc acum toate pacatele care imi apasa pe umerii constiintei pentru a putea sa pacatuiesc din nou :wacko:

A recunoscut ca a pacatuit,sper ca nu a facut prosti inainte de sfanta casatorie.

Cei care vin la Angel sunt rugati sa dea un telefon la baietel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sonea e un zeu

 

si frumos

Ia uite ce recunoaste lumea.

:wacko: :) ;)

Ne-am simtit minunat la voi si mai venim..... :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai mare parte a militarilor este racita. Asta datorita lui Sonex care si-a raspandit virusii peste tot :wacko:

Carantina scrie pe voi. Noroc ca eu stau in Ghencea :)

 

ai mers cu noi in masina , deja esti contaminata ....si boris si rux ...la fel, toti sunteti contaminati ;)

 

la voi o sa se manifeste vineri cand plecam la plimbare si o sa fie mai rau ....asa ca , rezervati loc in masina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Lumea este activa putin mai tarziu de obicei.

Lumea e activa mai devreme. Doar ca ajung la munca mai tirziu. :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai mers cu noi in masina , deja esti contaminata ....si boris si rux ...la fel, toti sunteti contaminati :)

 

la voi o sa se manifeste vineri cand plecam la plimbare si o sa fie mai rau ....asa ca , rezervati loc in masina

sunteti rai. chiar nu puteti sa va tineti microbii doar pentru voi? simtiti nevoia sa fiti generosi? daca racesc din cauza voastra... :agree:

 

Neata :lol:

Editat de Ruxandra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...