Sari la conținut

Cum Se Repara Un R6


viper12121986
 Share

Postări Recomandate

deci sa intelegem ca repararea unui R6 se face cu un set de abtibilduri, sau ai instructiunile tiparite pe verso ? :wink:

-imi cer scuze daca sunt off topic sau...... on topic,....nici eu nu stiu ce fel de ''topic'' mai sunt, dar inca nu am gasit legatura intre titlul topicului si continutul lui .

Editat de MUSASHI R6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am reparat fabrica doua carene facute zob (una plastic si alta fibra), inclusiv modelat forme compleze pentru prinderi etc. Da n-as mai face asta nici pentru mine, daramite pentru altu. :wink:

 

Imputita ocupatie sa lucrezi cu fibra si rasina. In primul rand freci la carene de te gasesc dracii sa cureti vopseaua si sa subtiezi zona de lipit, fibra de sticla te "gadila" la maini de nu ai treaba, rasina daca-ti pui pe haine zici la revedere, odata ce amesteci intaritorul trebuie sa lucrezi super repede, pensula dupa ce o folosesti o arunci, si la sfarsit dupa ce termini lipiturile freci iara de inebunesti pentru ca rasina intarita e tare ca metalul. Bleah...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...