Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

propun sa ne intalnim de azi inainte pe timpul verii la Bolta Rece.avem parcare asigurata,aer curat si ceva verdeata :)

cine-i pro si cine-i contra? :P

 

Pe acolo e mai dificil cu parcarea. Intre orele 18-21 este full de masini. Parinti, bunici cu copii, in parc. M-am tot perindat zilele astea cu fiica-mea pe acolo si era plina parcarea si la Stadion si la Bolta Rece. Dar in rest este tare frumos:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pei putem merge o data sa testam terenul...sa vedem daca ne convin treburile :)

 

 

P.S.: ASEARA CINEVA A PLECAT DIN TRANSILVANIA FARA SA ISI PLATEASCA CAPUCINO...IL/O ASTEPT CU BANUTII

 

 

pai un capuccino era pe masa unde am stat noi dar avea banii sub ceasca si iam dat eu la chelnerita, asta daca vb de acelasi capuccino?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost aseara cu Gigi la Sfera. Au scos umbrelele, au zis ca scot si mesele si ...daca nu se aude scot si o boxa afara sa auzim o muzica buna....io zic ca putem incerca locatia! (Gigi a fost de acord)

 

Voi ce ziceti?

 

P.S.- NU E FITZE SI MECI! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost aseara cu Gigi la Sfera. Au scos umbrelele, au zis ca scot si mesele si ...daca nu se aude scot si o boxa afara sa auzim o muzica buna....io zic ca putem incerca locatia! (Gigi a fost de acord)

 

Voi ce ziceti?

 

P.S.- NU E FITZE SI MECI! ;)

pei da dar oamenii se plangeau de parcare...parcarea care e la sfera era si la cotton...si am plecat de acolo tocmai din motivul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ENDURISTII la terasa,.....,Rasinari,pe vremea mea era o crisma nenorocita pe Calea Dumbravii dar acum.....stie cineva ceva?

Parcare ARE ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ENDURISTII la terasa,.....,Rasinari,pe vremea mea era o crisma nenorocita pe Calea Dumbravii dar acum.....stie cineva ceva?

Parcare ARE ;)

 

Underground? Eu am vazut ca se aduna multi, ca sa isi etaleze masinutele...noile achizitii.

 

Cotizo spunea mai demult de crasma de la Cabana Valea Aurie. Acolo e parcare berechet.

 

Greu cu atata terase si crasme...nu ai de unde sa alegi:((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am putea sa ne strangem undeva pe centru,la o terasa unde avem si loc pt parcari.am vazut ceva in piata mica :D

 

Asta chiar e de fitze!! :agree: dar in mod sigur o sa bem........ ce vremla VARICE!!!! :P

As vrea si eu sa-mi arati joia seara la care din terase poti sa obtii10poate 15 locuri :laugh:

dar ai DREPTATE avem PARCARE ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incercam joia asta la bolta rece? vedem cum e...si daca nu ne place joia viitoare schimbam...ce ziceti?

ma n-ar fi rau in bolta rece...dar ma gandesc ca lasam motoarele cam departe...si ...poate da draku sa gasesc vreun cocalar pe el ca-si face poze cu telefonul....ca il bag pe (cuvantul ala urat).....DE-A LATUL!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem azi o proba...si dupaia vedem...deci la 19:00 la bolta rece

 

La Bolta Rece este si terasa acoperita si parcare langa...:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECIIII, DACA TOT NU SCRIE NIMENI UNDE CE SI CUM SA NE VEDEM AZI, PANA LA URMA A RAMAS R&B DIN CAUZA VREMII NASOALE DE AFARA, ASA AM DECIS CATIVA DINTRE NOI, CINE VREA rb E BINE POFTIT............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tari suntem....chiar nu suntem in stare sa gasim o locatie pe gustul tuturor....chiar trebuie sa mearga fiecare unde vrea p... lui...anul trecut nu am avut discutiile astea.....sa ma anuntati si pe mine ca se stabileste un loc concret sa stiu si eu unde sa vin....ca in 3 nu pot sa ma impart

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tari suntem....chiar nu suntem in stare sa gasim o locatie pe gustul tuturor....chiar trebuie sa mearga fiecare unde vrea p... lui...anul trecut nu am avut discutiile astea.....sa ma anuntati si pe mine ca se stabileste un loc concret sa stiu si eu unde sa vin....ca in 3 nu pot sa ma impart

 

Asa este sunt de acord cu Alinitza, ce naiba nu vrem sa mergem la fitze ok de acord nici mie nu imi plac, dar se pare ca fitzele au aparut printre noi mototciclistii, fiecare vrea altceva dar cand sutnem fata in fata nimeni nu discuta problema asta, nu mi se pare normal!!!!

Parerea mea, nu dati cu paru!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...io ma duc sa beau o bere in Sfera...pardon...un suc!

 

Ma Vio, ce Sfera? Ca doar ti-ai baut berica la Transilvania:P

Te-am vazut hahahhaah

 

Gagici, bine macar ca duminica este stabilit un loc sigur de intalnire:)

Editat de sinister_bya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...