Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

Te-am vazut cand ai intrat in han, cand am iesit de la pompa si inca o data prin Apoldu de sus parca. Poate data viitoare ne sincronizam mai bine :) Numa bine!

 

Da, de trei ori ne-am intilnit.

Sigur va fi inca odata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bagam o transalpina din Sebes azi daca e fain? Cica s-a asfaltat o buna parte...

Editat de Darth Wraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele de duminca 18 aprilie 2010 din Hanul Dumbrava!

 

Vreme fumoasa, multe motoare, 2 motoare noi: a lui Alex Speedy si Andrei cu Iulia. Sa va traisca si voi pe ele:d

 

CLick aici pentru poze!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
stie cineva cand se va deschide terasa de la sala transilvania ? sa putem muta intalnirea de joi afara

 

 

S-a deschis :lol:

Dar daca crezi ca "afumata" te pastrezi mai bine........ :) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a deschis :lol:

Dar daca crezi ca "afumata" te pastrezi mai bine........ :) :laugh:

 

bun, deci cine e pentru joia viitoare si urmatoarele joi pana in toamna pentru Transilvania mana sus :D

 

1 vot eu

1 vot bunicu

1 vot andrei

1 vot emppu

 

 

Mesaj completat

ce interesanta e poza4, rand3 ... ce asemanari...iulia cu fetitita eu aceeasi privire, la fel andrei cu baietelul... ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun, deci cine e pentru joia viitoare si urmatoarele joi pana in toamna pentru Transilvania mana sus :D

 

1 vot eu

1 vot bunicu

1 vot andrei

1 vot emppu

 

 

Mesaj completat

ce interesanta e poza4, rand3 ... ce asemanari...iulia cu fetitita eu aceeasi privire, la fel andrei cu baietelul... ;))

Avantaj mare la baiatul lui Andrei:NU mai trebuie sa salute TOTI barbatii :lol:

STIE cine TATA :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna

Am auzit ca se doreste a deschide un dialog intre motociclisti si politie si am raspandit deja vorba la cateva persoane. Se incearca a se invita "oficialul" la Dumbrava pentru Duminica viitoare - 09/05/2010 pentru ca-i bine-stiut faptul ca sunt multi care merg acolo saptamanal. Daca doriti sa mai invitati si alti motociclisti banuiesc ca va iesi mai bine.

Din cate am auzit initiativa vine din partea politiei asa ca merita sa profitam de ocazie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna

Am auzit ca se doreste a deschide un dialog intre motociclisti si politie si am raspandit deja vorba la cateva persoane. Se incearca a se invita "oficialul" la Dumbrava pentru Duminica viitoare - 09/05/2010 pentru ca-i bine-stiut faptul ca sunt multi care merg acolo saptamanal. Daca doriti sa mai invitati si alti motociclisti banuiesc ca va iesi mai bine.

Din cate am auzit initiativa vine din partea politiei asa ca merita sa profitam de ocazie.

io is tare curios cine-i ala de trimite politzai in intersectia Milea-Semaforului, la ore de varf si care strange coloana pana pa Sevis - KTM... nu pot sa imi expic de are in minte, iar marcajul ala tampit pt aia care vireaza stanga pe Rahovei poate fi mutat cam 1m (evitand "gatuirea")... adica tot axul drumului astfel incat cele 3 benzi de la Aral sa aiba latime normala, pentru ca aia de vis-a-zis care ies de pe Rahovei oricum stau sa dea prioritate

Mesaj completat

Buna

Am auzit ca se doreste a deschide un dialog intre motociclisti si politie si am raspandit deja vorba la cateva persoane. Se incearca a se invita "oficialul" la Dumbrava pentru Duminica viitoare - 09/05/2010 pentru ca-i bine-stiut faptul ca sunt multi care merg acolo saptamanal. Daca doriti sa mai invitati si alti motociclisti banuiesc ca va iesi mai bine.

Din cate am auzit initiativa vine din partea politiei asa ca merita sa profitam de ocazie.

io is tare curios cine-i ala de trimite politzai in intersectia Milea-Semaforului, la ore de varf si care strange coloana pana la Sevis - KTM... nu pot sa imi expic de are in minte, iar marcajul ala tampit pt aia care vireaza stanga pe Rahovei poate fi mutat cam 1m (evitand "gatuirea")... adica tot axul drumului astfel incat cele 3 benzi de la Aral sa aiba latime normala, pentru ca aia de vis-a-zis care ies de pe Rahovei oricum stau sa dea prioritate

Mesaj completat

Buna

Am auzit ca se doreste a deschide un dialog intre motociclisti si politie si am raspandit deja vorba la cateva persoane. Se incearca a se invita "oficialul" la Dumbrava pentru Duminica viitoare - 09/05/2010 pentru ca-i bine-stiut faptul ca sunt multi care merg acolo saptamanal. Daca doriti sa mai invitati si alti motociclisti banuiesc ca va iesi mai bine.

Din cate am auzit initiativa vine din partea politiei asa ca merita sa profitam de ocazie.

io is tare curios cine-i ala de trimite politzai in intersectia Milea-Semaforului, la ore de varf si care strange coloana pana la Sevis - KTM... nu pot sa imi expic de are in minte, iar marcajul ala tampit pt aia care vireaza stanga pe Rahovei poate fi mutat cam 1m (evitand "gatuirea")... adica tot axul drumului astfel incat cele 3 benzi de la Aral sa aiba latime normala, pentru ca aia de vis-a-zis care ies de pe Rahovei oricum stau sa dea prioritate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunicule vrei la terasa sa iese mirosul de naftalina ?:D

Eu sint o batrin :lol: si in nici un caz NU pot risca(in cazul in care poate si chiar intimplator,ai putea veni si tu cu MOTORUL :laugh: )sa mai suport mirosul de PESTE ,un miros specific TIE si care inca nimeni nu a putut sa-l descopere de unde a aparut PRIMA DATA ;)

Asa ca esti binevenit la TERASA :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sint o batrin :D si in nici un caz NU pot risca(in cazul in care poate si chiar intimplator,ai putea veni si tu cu MOTORUL :cheers: )sa mai suport mirosul de PESTE ,un miros specific TIE si care inca nimeni nu a putut sa-l descopere de unde a aparut PRIMA DATA :P

Asa ca esti binevenit la TERASA :huh:

 

 

no bine no . ne vedem la terasa la un cico de hamei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne adunam joi la ora 19:00...pentru a discuta daca ramanem definitv acolo sau cautam o alta terasa faina cu parcare ( clientela e cam naspa acolo ) ... veniti cu propuneri

Mesaj completat

Propuneri primite pana acum:

 

1. BOLTA RECE

2. COTTON

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun o intalnire pe Rahovei, la Karma.

Au parcare, terasa, preturi ok, poate baga si rock.

Pana una-alta, joi la Sala Transilvania si apai mai vedem....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cum anul a inceput ....si criza intra adanc in sufletele noastre ....iata si textul...

 

Sala Transilvania ...stai sa te gandesti cata lume cate ganduri ....

 

Motive impotriva : Prea multe fitze la femei , manelari , motociclistii de gen masculin nu sunt epilatzi pe picioare , nu avem tricouri cu Armin van Buren sau ochelari de soare care ne acopera toata moaca sau motive mai mult sau mai putin relevante pentru unii Roakeri suparati cu motoare tari

Motive pentru : Loc ar fi dar n-ai cum sta!

 

Bolta Rece : Avand in vedere trecutul Ceausist al barului aici s-ar putea ca unii sa simta nostalgia si sa verse lacrimi suave (aviz amatorilor conducatori de motoare albe), din alt punct de vedere al altor motoretisti s-ar putea simti privati de priviriile trectorilor sau altor persoane si asta datorita zidurilor de beton de acolo ....si naturistii care vor aer curat, verdeata ... nu conteaza ca se duce dreq planeta...

 

Cotton .... hmm aici pauza revin la chestia de mai sus Loc ar fi dar nu ai cum sta!

 

Si daca e pe vrute si propuneri ...eu vreau sa ne intalnim la Cooperativa din Boarta , aia au terasa au muzica si loc sunt si pomi si ziduri sunt si vaci si femei ...

 

Ce dreq conteaza unde ne intalnim ??? Eu credeam ca vin sa ma vad cu Bunicu si sa ma "cert" cu trupa lui de Choperistii sa ne incretim fruntile din cauza stresului ca nu stiu ce suc sa beau sau o bere (dupa puteri) sa vedem ce facem si sa merem acasa relaxati....

 

Dar nah ...criza e criza si daca tot dam un ban ...atunci macar sa avem pretentii

 

Sa traiti bine in Criza !

 

Respect la toata lumea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cum anul a inceput ....si criza intra adanc in sufletele noastre ....iata si textul...

 

Sala Transilvania ...stai sa te gandesti cata lume cate ganduri ....

 

Motive impotriva : Prea multe fitze la femei , manelari , motociclistii de gen masculin nu sunt epilatzi pe picioare , nu avem tricouri cu Armin van Buren sau ochelari de soare care ne acopera toata moaca sau motive mai mult sau mai putin relevante pentru unii Roakeri suparati cu motoare tari

Motive pentru : Loc ar fi dar n-ai cum sta!

 

Bolta Rece : Avand in vedere trecutul Ceausist al barului aici s-ar putea ca unii sa simta nostalgia si sa verse lacrimi suave (aviz amatorilor conducatori de motoare albe), din alt punct de vedere al altor motoretisti s-ar putea simti privati de priviriile trectorilor sau altor persoane si asta datorita zidurilor de beton de acolo ....si naturistii care vor aer curat, verdeata ... nu conteaza ca se duce dreq planeta...

 

Cotton .... hmm aici pauza revin la chestia de mai sus Loc ar fi dar nu ai cum sta!

 

Si daca e pe vrute si propuneri ...eu vreau sa ne intalnim la Cooperativa din Boarta , aia au terasa au muzica si loc sunt si pomi si ziduri sunt si vaci si femei ...

 

Ce dreq conteaza unde ne intalnim ??? Eu credeam ca vin sa ma vad cu Bunicu si sa ma "cert" cu trupa lui de Choperistii sa ne incretim fruntile din cauza stresului ca nu stiu ce suc sa beau sau o bere (dupa puteri) sa vedem ce facem si sa merem acasa relaxati....

 

Dar nah ...criza e criza si daca tot dam un ban ...atunci macar sa avem pretentii

 

Sa traiti bine in Criza !

 

Respect la toata lumea !

:cheers: :huh: :D :P

 

Unde gasesti un Salitos nu?

Editat de sinister_bya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...