Sari la conținut

Sa-mi Pun Cylinder Kit De 70cc ?


cosminake
 Share

Postări Recomandate

Castig?! ai innebunit don'juane? :laugh: adica omul asta in urma cu cateva luni a dat aproximativ 2000eur pe un scuter nou si in mod sigur cu acte in regula ca sa il vanda acum pe 850eur? Apoi sa mai adauge o suma modesta si sa ia un 150cc cu 23.000km! cine stie de unde mama naibii adus si care nu are nici talpi(joke). Intr'adevar o "afacere"... :blink:

Taci tu din gura si ja la dna ul ala odata ca il pierzi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 185
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah ... e ultima oara cand va explic ... nu ma intereseaza partea financiara ... deci lasa-ti ofertele de pe net pt altii ...

 

multumesc

Pai dau io' 10 mii de DOLAAAAAARI :laugh:

ON:lasati ma omu' in pace daca el vrea un scuter care sa fie puternic,si sa il cunoasca sa fie al lui de la inceput,e treaba omului...mie mi se pare cel mai potrivit un scuter pentru Bucuresti :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un motowell si din prostie am calat motorul, am schimbat totul in afara de ambielaj care a supravietuit, si daca tot am schimbat setul l-am schimbat cu unul de 70 racing si pot spune ca ma bucur de prostia facuta(calat motorul) pt ca acum am alt scuter. Eu l-am facut la un service pt motoare si recomand la fel si altora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un motowell si din prostie am calat motorul, am schimbat totul in afara de ambielaj care a supravietuit, si daca tot am schimbat setul l-am schimbat cu unul de 70 racing si pot spune ca ma bucur de prostia facuta(calat motorul) pt ca acum am alt scuter. Eu l-am facut la un service pt motoare si recomand la fel si altora.

Si eu am patit la fel cu scuterul meu, si la fel, sunt multumit :blink: Merita daca ai de gand sa-l folosesti mai mult decat pt scurte plimbari in oras. Pe mine m-a ajutat foarte mult setul la drumuri lungi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare: daca iti pui kit de 70, racirea o sa se faca la fel de bine? eu nu cred!

Nu stiu ce sa zic, teoretic asa este insa eu cat am avut setul de 50cc original mi se incingea ca naiba in oras. Acum cu setul polini trag de el in prostie si nu se ridica acul mai mult de jumate... Iar la drum lung sta constanta temperatura, la sfert. Racire pe lichid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare: daca iti pui kit de 70, racirea o sa se faca la fel de bine? eu nu cred!

 

cilndru de aluminiu siliconat :friends: 250 grade :friends: cred ca rezista mai bine ca ala original :rock: asa mi-a zis tipu de la scooter center ...

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cilndru de aluminiu siliconat :friends: 250 grade :friends: cred ca rezista mai bine ca ala original :rock: asa mi-a zis tipu de la scooter center ...

iti mai poti pune un ventilator la blocul motor..cum isi pune si brick

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am glumit ma :friends: dar oricum imi pun :friends: asa de fun,nu neaaparat pentru racire...oricum o sa tina cateva grade....

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un cooler de la comp...de-ala cu neoane :friends: :friends:

 

 

:rock: tare asta

da ma astia nu glumesc imi pun cooler ,ca de aia pun de fun :P are leduri pe el :wink: si nu NEOANE doctoreee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma astia nu glumesc imi pun cooler ,ca de aia pun de fun :rock: are leduri pe el :P si nu NEOANE doctoreee

d'aia se zice.. scris de doctor :wink: :blbl:

 

oricum o sa foloseasca ceva ala ....pune-ti instalatie de racire pe apa! :friends: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi'ne si noua ce decizie ai luat :friends: ...ce configuratie ai ales?

 

tipu de la scooter centre asteapta raspuns referitor la configuratia optima pt peugeot tkr, de la baietii din italia de la malossi, tre sa aflu zilele urmatoare ...

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yes :P

Eu ma inscriu sa fac rodaju,si nu-mi trebuie benzina :friends: am benzina gratis 20 de ani de la rompetrol :friends:

dar nu stiu daca termin in 3 saptamani :rock: ,mai vorbim noi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziceti aici cine se inscrie ? :rock: tre sa mergem bucuresti-pitesti ori chiar campina de cateva ori sa fac si eu 500 de km ... in mai multe zile ca altfel intepenim pe scooter

 

Da' un bucuresti-constanta nu merge mai usor? in 2 zile e gata rodajul si mai ai sa-i si dai putin in goarna sa vezi cat ia dupa rodaj :friends: Cred ca-ti dai seama ca sunt primul pe lista la drumuri lungi :P

 

 

Bafta! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...