Sari la conținut

Inchiriez Mecanic


knox
 Share

Postări Recomandate

As dori sa achizitionez un motor si nu prea am cunostinte de mecanica asa ca as avea nevoie de o persoana care se pricepe cat de cat motoare... sa mearga cu mine intr-o zi (intr-o sambata sau duminica) in vreo 2 locuri sa isi dea cu parerea... bineinteles nu pe gratis. :friends: (transport gratuit)

Astept oferte

_merci anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa achizitionez un motor si nu prea am cunostinte de mecanica asa ca as avea nevoie de o persoana care se pricepe cat de cat motoare... sa mearga cu mine intr-o zi (intr-o sambata sau duminica) in vreo 2 locuri sa isi dea cu parerea... bineinteles nu pe gratis. :friends: (transport gratuit)

Astept oferte

_merci anticipat

de unde sa o iei, si pana unde...poate pot sa te ajut cu transport si asistenta tehnica. vezi la semnatura mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa inteleg ca o cumperi din bucuresti si tu stai tocmai in...bucuresti. aham.

 

Transportul nu e o problema, n-ai inteles? :friends:

la dreacu... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca tot ai inceput sa dezvalui informatii atat de confidentiale precum orasul unde stai, ai putea sa continui prin a spune ce motoare vrei sa vezi.

 

Mecanici "universali" mai rar, sa stie si 4 timpi, si 2 timpi, si vitezana, si chopper, si comunista, si japoneza, si Harley si KTM si First Bike si BMW etc.

 

Poate gasesti chiar pe cineva care are modelul respectiv si stie la ce sa se uite :friends:

 

 

 

@madcox: bre, omu a precizat ca vrea mecanic nu transportator... si tu acuma!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca tot ai inceput sa dezvalui informatii atat de confidentiale precum orasul unde stai, ai putea sa continui prin a spune ce motoare vrei sa vezi.

 

Mecanici "universali" mai rar, sa stie si 4 timpi, si 2 timpi, si vitezana, si chopper, si comunista, si japoneza, si Harley si KTM si First Bike si BMW etc.

 

Poate gasesti chiar pe cineva care are modelul respectiv si stie la ce sa se uite :friends:

@madcox: bre, omu a precizat ca vrea mecanic nu transportator... si tu acuma!

ce sa-i faci bre, nu trebuie sa manance si gura noastra? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze din nou pt lipsa de informatii .. sunt din bucuresti vreau sa merg in 2 locuri in bucuresti: la un R6 si la un CBR600F

 

nu vreau mecanic sa o desfaca in bucati la fatza locului .. ci doar sa se uite la cadru, frane sunetul motorului, o tura mica .. chestii de bun simt la care eu din pacate sunt cam afon :friends:

Editat de knox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze din nou pt lipsa de informatii .. sunt din bucuresti vreau sa merg in 2 locuri in bucuresti: la un R6 si la un CBR600F

 

nu vreau mecanic sa o desfaca in bucati la fatza locului .. ci doar sa se uite la cadru, frane sunetul motorului, o tura mica .. chestii de bun simt la care eu din pacate sunt cam afon :friends:

daca este bun cbr-ul, ia-l p-ala. r6 este prea nervos, si oarecum inutil. nu-i vad rostul la mobra aia, decat sa mergi tare...iar tu nu vrei sa mergi chiar asa tare, nu?

 

 

cbr-ul este o mobra ptr de toate. stie si viteza, stie si touring, deci este ca o nevasta buna rau, care stie sa si gateasca ai si spele, sa te scoata si in oras la o bere... :P

 

 

--- Mesaj completat în 24 Jan 2008 14:27 -------------

scuze din nou pt lipsa de informatii .. sunt din bucuresti vreau sa merg in 2 locuri in bucuresti: la un R6 si la un CBR600F

 

nu vreau mecanic sa o desfaca in bucati la fatza locului .. ci doar sa se uite la cadru, frane sunetul motorului, o tura mica .. chestii de bun simt la care eu din pacate sunt cam afon :friends:

daca este bun cbr-ul, ia-l p-ala. r6 este prea nervos, si oarecum inutil. nu-i vad rostul la mobra aia, decat sa mergi tare...iar tu nu vrei sa mergi chiar asa tare, nu?

 

 

cbr-ul este o mobra ptr de toate. stie si viteza, stie si touring, deci este ca o nevasta buna rau, care stie sa si gateasca ai si spele, sa te scoata si in oras la o bere... :wink:

 

 

--- Mesaj completat în 24 Jan 2008 14:27 -------------

scuze din nou pt lipsa de informatii .. sunt din bucuresti vreau sa merg in 2 locuri in bucuresti: la un R6 si la un CBR600F

 

nu vreau mecanic sa o desfaca in bucati la fatza locului .. ci doar sa se uite la cadru, frane sunetul motorului, o tura mica .. chestii de bun simt la care eu din pacate sunt cam afon :rock:

daca este bun cbr-ul, ia-l p-ala. r6 este prea nervos, si oarecum inutil. nu-i vad rostul la mobra aia, decat sa mergi tare...iar tu nu vrei sa mergi chiar asa tare, nu?

 

 

cbr-ul este o mobra ptr de toate. stie si viteza, stie si touring, deci este ca o nevasta buna rau, care stie sa si gateasca ai si spele, sa te scoata si in oras la o bere... :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca este bun cbr-ul, ia-l p-ala. r6 este prea nervos, si oarecum inutil. nu-i vad rostul la mobra aia, decat sa mergi tare...iar tu nu vrei sa mergi chiar asa tare, nu?

cbr-ul este o mobra ptr de toate. stie si viteza, stie si touring, deci este ca o nevasta buna rau, care stie sa si gateasca ai si spele, sa te scoata si in oras la o bere... :rock:

stii cum e firea omului.. daca da de o activitate periculoasa, ceva care ii poate crapa capu, omu nu se fereste ci.. ce crezi ca face?.. isi ia casca de protectie :friends: .. adevaru ca prima data cand am pus mana pe acceleratia unui R6 m-a cam luat cu fiori.. probabil de acolo vine si fascinatia pt cap spart :friends: .. glumeam

merci pt sfaturi..

revenind la subiect chiar nu e pe aici un "cunoscator".. ca sa nu mai zic "mecanic" pt un drum la vanzator? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...