Sari la conținut

Enduro-maniaco-depresiv Ed-a Iii-a/23-25 Mai 2008


Postări Recomandate

@emzy - imi pare tare rau ca nu ma avut poze si cu tine de la proba speciala de duminica, am avut doar un rand de acumulatori la aparat si m-au cam lasat cand era lumea mai draga...

Data viitoare iau cateva seturi, sa fac poze mai multe. Oricum, si ale tale (din traseul de profi) au iesit excelente!

 

Hai, Stefi, ca avem material sa facem cunoscuta zona ai superba de la voi. S-o crezi tu ca nu mai vine nimeni la anu' acolo :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 284
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@cria_p

asa sa faci ! Pozele mele le-am facut cu celularul si cam la udat de aceea sunt asa mai in ceata. In cateva zile pregatesc un montaj SUPER !

Am sa postez !

 

 

P.S.

completaza pls sondajul sa inteleaga ATILLAS ca trebuie sa continue !

Editat de emzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De obicei nu comentez, dar acu' nu ma poci abtine...

A fost prima data cind am participat la o treaba de genul asta, ca si "concurent". Multi mi-au zis ca-s nebun, pentru ca am intrat in trasee cu DR. Asta este... Duminica as fi vrut sa am Tenere-ul.

Inainte de alte chestiuni, trebuie sa le multumesc baietilor care m-au ajutat simbata: cei cu Husaberg (n-am cum sa-i confund, ca n-au fost decit ei cu din alea) si, ceva mai inaintea lor, inainte sa inceapa ploaia, celor pe KTM.

Nu stiu la ce se asteptau altii, dar eu am venit acolo ca sa vad oamenii si sa ma dau pe trasee, intr-o zona pe care nu apucasem sa o vad pina atunci. N-am venit la "Rozmarinul Vesel", ci ca ca sa ma dau, fiind constient ca o sa ma umplu de noroi si ca o sa maninc, daca ramine timp. Daca am nemultumiri? Pai sigur:

1. Stef & Co. au luat apa de dus, din instalatii, si sau suflat-o in sus, ca sa faca ploaia de simbata. Mai oameni buni, parca era vorba de enduro, nu de facut oale din lut... Macar puteau sa sufle si ei mai tare, ca sa ploua mai tirziu (luni, de exemplu).

2. Claudiu este de vina pentru ca am avut eu cauciucuri prea tocite si n-am mers asa de usor cum as fi vrut.

Gura lumii n-o astupa nici pamintul, deci nu va ma stresati atita, caci cine a vrut sa se dea, s-a dat si s-a simtit bine. Eu stiu sigur ca mi-a placut si as mai veni. Iar daca baietii astia o sa se tina de cuvint si n-o sa mai faca anii urmatori concurs, o sa-i bintui, de-o sa le vina acru in gura!

Cei care vor sa fim priviti, in continuare, ca niste ciudati dementi, sa arunce cu noroi in organizatori si sa inabuse orice initiativa de genul celei de la Comanca. Aurolacii nesimtiti si analfabeti, de care ne lovim in fiecare zi pe strazi, vor fi fericiti! Vor putea sa vada la stirile sportive doar ce papa Mutu, sau cu cine s-a mai combinat Chivu. Sportul, in jurnale, va ramine doar fotbal (macar de-ar avea rezultate), iar despre alte sporturi practicate de oameni mai educati, mai eleganti si mai cu bun simt, nu va mai stii nimeni nimic... Citi romani au auzit ceva despre handbalul romanesc, in afara de competitiile mari, unde presa vorbeste, pentru ca n-are incotro? Citi romani stiu ca un motociclist roman este in primii zece in Cupa Mondiala de rally-raid? Citi au mai auzit ceva despre canotajul nostru, despre scrima, sau inot?

Orice inceput este greu, iar ceea ce au facut Stef, Claudiu & Co. este un inceput.

 

BRAVO VILCEA! LA MAI MARE!

post-14141-1211889548_thumb.jpg

post-14141-1211889620_thumb.jpg

post-14141-1211889674_thumb.jpg

post-14141-1211889719_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara vorbeam cu claudiu si cu adelina..cum ar fi sa se faca un sondaj de opinie pe chestia asta...asa reclama nu s-a facut niciodata clubului si noua...negativa bineinteles..noi mergem mai departe..

 

PS..sper ca baietii alde ketemeu,braccio,moz etc..sper sa inteleaga ca este departe de noi treaba de a face profit si afacere pe spinarea voastra..si noi muncim la fel de mult pentru bani poate chiar mult mai mult decat unii dar asta nu conteaza....

 

ok.. in situatia in care hotaram ceva ptr la anul singurul lucru pe care il vom oferi vor fi 2 zile de traseu..si un tuci de tocana chiar la sosirea din traseu pe care ca de obicei il voi face chiar eu..sper sa imi treaca tremuratul mainii de la nervi si sa pice ceva in catare ca asa v-am obisnuit in ultimii 3 ani si la cele 5 editii de inchideri si deschideri de sezon..

 

si ca sa fie treaba buna ..toti cei care au avut ceva de reprosat public vis a vis de editia asta NU vor plati taxa de traseu de la anul..iar daca nu vin,nu stiu ce pierd....dan diaconescu dixit..

 

va iubesc si va multumesc ca ati fost alaturi de noi..cu bune si cu rele..sincer nu credeam ca ne iubesc asa multi oameni ptr ceea ce facem.... :lol: :lol: :D

 

vorba lui jordan:KEEP WALKING..

 

ca ultima informatie cu toate ca mi-a ajuns la insistentele foarte staruitoare ale lui vali si seba punem umarul si la editia lor de la breaza...

 

primul video si singurul care il am:

 

http://www.youtube.com/watch?v=OH8LrmPBhUQ

 

as vrea sa vad ceva filmari din ziua 1. Pe traseul de hobby am vazut mai multe persoane cu camere video, ar fi interesant de vazut urcarea de la mijlocul traseului.

 

:crack:

 

o am eu..mai ales partea in care stanca aia uscata s-a transformat intr-un torent adanc de 30 de cm de apa murdara si noroi.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://antena1.ro/index.php?page=webcast&a...ow&item=102

 

 

la minutul 48 puteti admira cateva minute oferite de emisiune cu ocazia cursei de la olanesti..Mii de multumiri lui Dani si lui Nitescu....Super colaju si super comentariile lui dani de pe traseu =))) "Batranelul a cazut " =)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc organizatorilor pentru tot! a fost minunat, se pot trage multe concluzii din tot ce s-a intamplat aici.

 

bine ca ati reusit sa-i puneti la colt pe cativa din colegii vostri, ati reusit sa aratati ca nu puteti primi nici o critica, dar mai sa si indreptati ceva de pe urma lor.

 

succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc organizatorilor pentru tot! a fost minunat, se pot trage multe concluzii din tot ce s-a intamplat aici.

 

bine ca ati reusit sa-i puneti la colt pe cativa din colegii vostri, ati reusit sa aratati ca nu puteti primi nici o critica, dar mai sa si indreptati ceva de pe urma lor.

 

succes!

@daca ai cumva impresia ca nu mi-am asumat criticile te inseli amarnic,singura problema ptr care sunt frustrat este ca am vrut sa fie bine pentru toti,sa stea cati mai multi bikeri in tabara sa doarma/manance/bea cot la cot..din nefericire

chestiuni independente de noi au dus la o proasta finalizare a proiectului...de ce crezi ca am zis ca nu voi mai tine nici o editie de enduro-maniaco-depresiv???tocmai ca apar situatii de genul asta pe care cu toata bunavointa noastra nu le putem rezolva ..si decat sa imi atrag antipatia unor oameni pe care ii doresc prieteni mai bine nu mai fac nimic ca sa evit discutiile si problemele astea..

 

FATA DE TINE SI CEILALTI OAMENI NEMULTUMITI FREE BIKE TEAM ISI CERE INCA O DATA PUBLIC SCUZE..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in tabara se poate sta de la 40lei/casute..

60 lei/camera in vila cu baie pe hol

80 lei/camera in vila cu baie proprie... cu toalete separate si dusuri cu apa calda

toate constructiile(vilele) sunt noi...(caldura si apa calda permanent)

 

Nu mai am nimic cu tine... faptul ca ti-ai cerut scuze public, fata de cei pe care ai incercat sa-i tarasti prin noroi "alde ketemeu, rebelul, moz si braccio & CO" (cum spuneai tu) m-a facut sa mai uit de atitudinea ta rautacioasa, de faptul ca ai ripostat cu jigniri la adresa celor care au indraznit sa spuna ca nu s-au simtit bine la EMD si nu au bagat capul in nisip. Consider ca atitudinea ta a lasat de dorit si cred ca aveai un impact mult mai mare la public daca vorbeai frumos, explicandu-ne noua, celor care n-au beneficiat de ceea ce au platit, ca vina nu iti apartine in privinta cazarii si a lipsei de apa.

Am postat un citat din postul tau vechi cu care faceai reclama cazarii, ca sa vezi ca noi cei cu "fite de capitala" (asa cum tot tu ai scris) ne-am increzut doar in vorbele tale, nu aveam de unde sa stim ca vom plati pt. ceva ce nu vom avea.

Oricum e tardiv... Eu ti-am acceptat scuzele.

Am un raspuns pt. fiecare post in care ai facut referire directa la noi, ca sa inelegi ca lucrurile nu stau in totalitate asa cum le-ai expus tu, dar consider ca oamenii astia au dreptul sa vada poze si filme de la Valcea, nu sa citeasca raca asta care s-a iscat. De aceea, eu ma opresc aici!

Felicitari pt. trasee! Felicitari pt. speciala de duminica! Felicitari pt. munca depusa!

Cu stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai am nimic cu tine... faptul ca ti-ai cerut scuze public, fata de cei pe care ai incercat sa-i tarasti prin noroi "alde ketemeu, rebelul, moz si braccio & CO" (cum spuneai tu) m-a facut sa mai uit de atitudinea ta rautacioasa, de faptul ca ai ripostat cu jigniri la adresa celor care au indraznit sa spuna ca nu s-au simtit bine la EMD si nu au bagat capul in nisip. Consider ca atitudinea ta a lasat de dorit si cred ca aveai un impact mult mai mare la public daca vorbeai frumos, explicandu-ne noua, celor care n-au beneficiat de ceea ce au platit, ca vina nu iti apartine in privinta cazarii si a lipsei de apa.

Am postat un citat din postul tau vechi cu care faceai reclama cazarii, ca sa vezi ca noi cei cu "fite de capitala" (asa cum tot tu ai scris) ne-am increzut doar in vorbele tale, nu aveam de unde sa stim ca vom plati pt. ceva ce nu vom avea.

Oricum e tardiv... Eu ti-am acceptat scuzele.

Am un raspuns pt. fiecare post in care ai facut referire directa la noi, ca sa inelegi ca lucrurile nu stau in totalitate asa cum le-ai expus tu, dar consider ca oamenii astia au dreptul sa vada poze si filme de la Valcea, nu sa citeasca raca asta care s-a iscat. De aceea, eu ma opresc aici!

Felicitari pt. trasee! Felicitari pt. speciala de duminica! Felicitari pt. munca depusa!

Cu stima!

 

"fite de capitala" am scris eu...

Scuze inca odata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai am nimic cu tine... faptul ca ti-ai cerut scuze public, fata de cei pe care ai incercat sa-i tarasti prin noroi "alde ketemeu, rebelul, moz si braccio & CO" (cum spuneai tu) m-a facut sa mai uit de atitudinea ta rautacioasa, de faptul ca ai ripostat cu jigniri la adresa celor care au indraznit sa spuna ca nu s-au simtit bine la EMD si nu au bagat capul in nisip. Consider ca atitudinea ta a lasat de dorit si cred ca aveai un impact mult mai mare la public daca vorbeai frumos, explicandu-ne noua, celor care n-au beneficiat de ceea ce au platit, ca vina nu iti apartine in privinta cazarii si a lipsei de apa.

Am postat un citat din postul tau vechi cu care faceai reclama cazarii, ca sa vezi ca noi cei cu "fite de capitala" (asa cum tot tu ai scris) ne-am increzut doar in vorbele tale, nu aveam de unde sa stim ca vom plati pt. ceva ce nu vom avea.

Oricum e tardiv... Eu ti-am acceptat scuzele.

Am un raspuns pt. fiecare post in care ai facut referire directa la noi, ca sa inelegi ca lucrurile nu stau in totalitate asa cum le-ai expus tu, dar consider ca oamenii astia au dreptul sa vada poze si filme de la Valcea, nu sa citeasca raca asta care s-a iscat. De aceea, eu ma opresc aici!

Felicitari pt. trasee! Felicitari pt. speciala de duminica! Felicitari pt. munca depusa!

Cu stima!

 

 

* @misha77' - sorry! daca e tardiv si postul meu, dar ma simt obligata sa iti atrag atentia ca asa cum a spus Stefi exact asa a si fost:

 

"in tabara se poate sta de la 40lei/casute..

60 lei/camera in vila cu baie pe hol

80 lei/camera in vila cu baie proprie... cu toalete separate si dusuri cu apa calda

toate constructiile(vilele) sunt noi...(caldura si apa calda permanent)"

 

La vila cu 80 lei/camera/noapte am stat eu, baie in camera, apa calda si rece tot timpul (am ajuns dupa miezul noptii vineri), caldura, pat king-size, hartie igenica parfumata la toaleta, tot confortul. In tabara, la conditiile de acolo, pretul a fost la 40 lei... Nu cred ca are rost sa explicam inca o data cum e cu serviciile in Romania, dar se vede clar diferenta intre "companiile" de stat (gen tabara..., e drept ca si taberele acum sunt gestionate de societati private, dar ...sa fim seriosi, sunt aceeasi oameni de pe vremea cand mergem noi cu clasa in vacanta si ne dadeau jumatate din portile de mancare, ca trebuiau sa manance si copii si soacrele lor) si cele private (pensiunea omului).

Ati ales sa stati in tabara, fiti constienti ca in nici o tabara in Romania nu veti gasi nivelul de cazare de la un hotel/pensiune. Indiferent ca e la Valcea sau la Iasi sau Timisoara.

 

Inca o data, organizatorii s-au straduit sa va tina impreuna, "la bine si la greu", daca reusiti sa intelegeti si sa apreciati asta, o sa vedeti ca si respectul si criticile se "muleaza" dupa aia frumos si civilizat.

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok.

Ultimul post pe tema asta.

Eu am vorbit si cu sotia ta si cu doamna administrator si nu s-a intamplat nimc.

Cand am cerut factura ca sa stiu pe cine reclam la Protectia Consumatorului am ramas singur. Interlocutorii mei au disparut.

Gata.

 

Stef, Claudiu, sa stii ca apreciez efortul vostru si il constientizez. Sincer, chiar daca nu pare.

Sfatul meu este, ca alta data, daca va mai fi, sa aveti grija la nr de participanti.

sper ca iti dai seama ca factura pe cazare nu putea elibera free bike team..ca fapt divers cei din tabara refuza sa ne elibereze factura de cazare fiind constienti ca va atarna foarte greu la reclamatia OPC..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* @misha77' - sorry! daca e tardiv si postul meu, dar ma simt obligata sa iti atrag atentia ca asa cum a spus Stefi exact asa a si fost:

 

"in tabara se poate sta de la 40lei/casute..

60 lei/camera in vila cu baie pe hol

80 lei/camera in vila cu baie proprie... cu toalete separate si dusuri cu apa calda

toate constructiile(vilele) sunt noi...(caldura si apa calda permanent)"

 

La pensiune cu 80 lei/camera/noapte am stat eu, baie in camera, apa calda si rece tot timpul (am ajuns dupa miezul noptii vineri), caldura, pat king-size, hartie igenica parfumata la toaleta, tot confortul. In tabara, la conditiile de acolo, pretul a fost la 40 lei... Nu cred ca are rost sa explicam inca o data cum e cu serviciile in Romania, dar se vede clar diferenta intre "companiile" de stat (gen tabara..., e drept ca si taberele acum sunt gestionate de societati private, dar ...sa fim seriosi, sunt aceeasi oameni de pe vremea cand mergem noi cu clasa in vacanta si ne dadeau jumatate din portile de mancare, ca trebuiau sa manance si copii si soacrele lor) si cele private (pensiunea omului).

Ati ales sa stati in tabara, fiti constienti ca in nici o tabara in Romania nu veti gasi nivelul de cazare de la un hotel/pensiune. Indiferent ca e la Valcea sau la Iasi sau Timisoara.

 

Inca o data, organizatorii s-au straduit sa va tina impreuna, "la bine si la greu", daca reusiti sa intelegeti si sa apreciati asta, o sa vedeti ca si respectul si criticile se "muleaza" dupa aia frumos si civilizat.

 

Nu am stat la casute, dar tu ca intotdeauna vorbesti in necunostinta de cauza! Am stat la vila cu 80 lei/noapte, care promitea aceleasi conditii pe care le-ai enumerat tu. As aprecia daca ai lasa e cei care sunt in cunostinta de cauza sa-si dea cu parerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai am nimic cu tine... faptul ca ti-ai cerut scuze public, fata de cei pe care ai incercat sa-i tarasti prin noroi "alde ketemeu, rebelul, moz si braccio & CO" (cum spuneai tu) m-a facut sa mai uit de atitudinea ta rautacioasa, de faptul ca ai ripostat cu jigniri la adresa celor care au indraznit sa spuna ca nu s-au simtit bine la EMD si nu au bagat capul in nisip. Consider ca atitudinea ta a lasat de dorit si cred ca aveai un impact mult mai mare la public daca vorbeai frumos, explicandu-ne noua, celor care n-au beneficiat de ceea ce au platit, ca vina nu iti apartine in privinta cazarii si a lipsei de apa.

Am postat un citat din postul tau vechi cu care faceai reclama cazarii, ca sa vezi ca noi cei cu "fite de capitala" (asa cum tot tu ai scris) ne-am increzut doar in vorbele tale, nu aveam de unde sa stim ca vom plati pt. ceva ce nu vom avea.

Oricum e tardiv... Eu ti-am acceptat scuzele.

Am un raspuns pt. fiecare post in care ai facut referire directa la noi, ca sa inelegi ca lucrurile nu stau in totalitate asa cum le-ai expus tu, dar consider ca oamenii astia au dreptul sa vada poze si filme de la Valcea, nu sa citeasca raca asta care s-a iscat. De aceea, eu ma opresc aici!

Felicitari pt. trasee! Felicitari pt. speciala de duminica! Felicitari pt. munca depusa!

Cu stima!

 

misha..eu sper ca nu am jignit pe nimeni..daca recitesti posturile ai sa vezi ca nu am fost nici rautacios nici in alt fel..sau cel putin nu am vrut sa fiu..mie imi este rusine de rusinea altora..nu am facut decat sa ma apar pe mine si pe ideea pe care am avut-o..stiu ca sunteti suparati toti cei din tabara ca nu a fost apa..eu l-am chemat de urgenta pe directorul complexului in tabara..si el a stat acolo pana duminca la plecare..la premiere a stat la etajul 2 in vila caprioara pe balcon si a ascultat traba cu "mergem sa le cerem banii inapoi..hai sa discutam cu ei"..a avut mercedesul acela visiniu parcat pe aleea spre carciuma de sambata de la ora 5 acolo(ca fapt divers)..nesimtirea lor a mers pana acolo ca la ora 10 vroiau sa inchida si terasa si m-am "milogit" pe banii nostri si ai vostri sa ne lase macar pana la 12.noroc ca lumea a fost obosita si plouata si majoritatea au plecat la miezul noptii..

 

vilele au fost exact asa cum am spus..cu dusuri,mobilate etc..la treaba cu apa stii clar ce s-a discutat aici..

 

PS..arata-mi te rog un singur post in care aduc atitudini jignitoare gen "fite de bucuresti",sau mai stiu eu ce rautati fata de voi..nu numai ketemeu,braccio,rebelul,etc si mananc laptopul..

imi pare rau ca nu ma cunosteti(si aici ma refer la noii veniti ca tine la EMD)fiindca ai stii ca am facut tot posibilul ca sa indrept treaba asta..

 

PPS..anul trecut am aflat joi ca nu o sa fie apa calda in tabara..incepand cu vineri..am cumparat centrala pe gaz,am cumparat dusuri,butelii,folie..si am organizat dusuri cu apa calda..dar aici nu era nici un fel de apa asa ca nu am avut ce incalzi..sambata dimineata la 6 cand inca era apa incercam sa repar la un parter un boiler care nu incalzea(si asta chiar nu era treaba mea..dar cand a dat vaka aia de la camping din umeri m-am apucat eu sa vad ce are..)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, chiar nu mai conteaza. Nu vreau sa citez acum din posturile tale anterioare. Au fost momente cand ai "dat" in noi, lucru care m-a mirat: stiu ca te-am cunoscut altfel in particular si nu ne-a picat prea bine... Dar am uitat! Chiar totul! :crack:

Eu am uitat ce s-a intamplat acolo, de cand am ajuns acasa si am facut primul dus :lol:

Scuzele au fost acceptate. Am inteles cum au stat lucrurile, am inteles ca ai facut toate eforturile sa fim cazati cu totii, sa iasa totul bine, numai ca asa a fost sa fie: sa nu iasa totul cum ti-ai dorit! Mie personal imi pare rau ca n-a iesit cum ne-am dorit cu totii, dar asa cum am mai scris, din greseli invatam! Data viitoare fiecare isi va gasi cazare si cred ca va iesi totul mult mai bine!

La mai mare si sa ne vedem cu bine data viitoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, chiar nu mai conteaza. Nu vreau sa citez acum din posturile tale anterioare. Au fost momente cand ai "dat" in noi, lucru care m-a mirat: stiu ca te-am cunoscut altfel in particular si nu ne-a picat prea bine... Dar am uitat! Chiar totul! :crack:

Eu am uitat ce s-a intamplat acolo, de cand am ajuns acasa si am facut primul dus :lol:

Scuzele au fost acceptate. Am inteles cum au stat lucrurile, am inteles ca ai facut toate eforturile sa fim cazati cu totii, sa iasa totul bine, numai ca asa a fost sa fie: sa nu iasa totul cum ti-ai dorit! Mie personal imi pare rau ca n-a iesit cum ne-am dorit cu totii, dar asa cum am mai scris, din greseli invatam! Data viitoare fiecare isi va gasi cazare si cred ca va iesi totul mult mai bine!

La mai mare si sa ne vedem cu bine data viitoare!

 

NICIODATA INTENTIA MEA NU A FOST SA "DAU" IN VOI..DOAMNE FERESTE..POATE E IN FIREA OMuLUI SA DEVINA AGRESIV CAND SE APARA...SINGURA PROBLEMA :CHIAR DACA VOI ATI UITAT..EU SI BAIETII MEI NU VOM UITA NICIODATA SI RAMANEM CU UN GUST AMAR IN GURA DE FIECARE DATA CAND NE AMINTIM..

 

CONCLUZIE:NU TE POTI BAZA PE NIMENI SI PE NIMIC..DOAR PE CEEA CE POTI SI FACI TU..transmit pe aceasta cale mesajul asta tuturor celor care doresc sa organizeze orice fel de intalnire sau cursa de gen..

 

inca o data scuze misha si sper se ne vedem si la anul in conditii ,cred,mult mai bune..

 

post-15042-1211960752_thumb.jpgpost-15042-1211961029_thumb.jpgpost-15042-1211960982_thumb.jpg

post-15042-1211960884_thumb.jpgpost-15042-1211960769_thumb.jpgpost-15042-1211961009_thumb.jpg

 

post-15042-1211960951_thumb.jpgpost-15042-1211960923_thumb.jpgpost-15042-1211960902_thumb.jpg

 

post-15042-1211960867_thumb.jpgpost-15042-1211961081_thumb.jpgpost-15042-1211960713_thumb.jpg

 

post-15042-1211960731_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tacs-o bah.. :crack: :lol: :lol: sau bogdan dupa hobby...cred ca imi zicea ceva de genu..bah stefi,baaah stefi,baaaah stefi...am terminat traseul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi zicea ceva de genu..bah stefi,baaah stefi,baaaah stefi...am terminat traseul..

EXACT :lol: .. adevarul este ca atunci cand te-am vazut pe deal .. (la jumatatea traseului) aveam impresia ca l-am vazut pe Dumnezeu ....

mai ales ca ai spus .. ca ce-a fost greu s-a termina :crack: asta a fost doar o amagire :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vazushi stef filmarea care a aparut la emisiunea lui dani ?

vazut..vazut...mai mult pe jos batranelul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://antena1.ro/index.php?page=webcast&a...ow&item=102

 

 

la minutul 48 puteti admira cateva minute oferite de emisiune cu ocazia cursei de la olanesti..Mii de multumiri lui Dani si lui Nitescu....Super colaju si super comentariile lui dani de pe traseu =))) "Batranelul a cazut " =)))

:lol: :crack: Daca este cineva interesat de DVD ma puteti contacta pe privat.Ce ati vazut la Antena1 este doar o parte. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :crack: Daca este cineva interesat de DVD ma puteti contacta pe privat.Ce ati vazut la Antena1 este doar o parte. :lol:

mariane..anunta tatutule cand e gata filmul si cum putem face sa il comandam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...