Sari la conținut

INTRUNIREA PUBLICA DE LA CLUJ


Xtreman
 Share

Postări Recomandate

daa, ca tot veni vorba, ............am petrecut minunat de vineri seara pana sambata dimineata dar de dimineata am stat de la 6 pana 8 si nimeni nu facea cafea.............am vrut sa-l trezesc pe coffe man ca ma gandesc ca avea el ceva rezerve dar nu l-am gasit :makeout: ............asadar am petrecut restul zilei in apa, ca o broasca :ok:

post-13-1117442121_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:makeout:

 

Hai ca pana la urma a iesit bine aia publica. Cred ca lumea s-a simtit bine .

 

Multumim organizatorilor.

 

...[Lasati zvonurile. Vobiti despre ce ati vazut cu ochii vostrii! :ok: Multumesc, gogu007]

 

Poate ca la anul ne-om aduna cumva Clujenii si vom face una si BUNA !!!!

Editat de gogu007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o singura poza valabila am, dar face cat o mie de cuvinte :makeout:  gogu,eu,harley x,smeagol

uite inca o poza valabila

post-13-1117468277_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite inca o poza valabila

pe asta nu o stiam :baldy: ..............intradevar m-am intalnit pe drum cu toni si inca cativa baieti...........eu fiind singur m-am tinut dupa ei pana la o benzinarie in sighisoara :baldy: , acolo am facut cunostinta cu ei iar pe toni l-am recunoscut dupa motocicleta si nr :baldy: ...................am schimbat doua trei vorbe dupa care mi-am cerut scuze si le-am spus ca o iau inainte pt ca nu pot tine pasul cu ei :baldy: .............. :ok: ,,,mi-au spus ca ei merg cu maxim 120km/h si e normal sa nu tin pasul cu ei ca doar am speed-er :moto: :blbl: B) ...............imi venea sa rad dar nu am facut-o :baldy: .............le-am explicat ca eu opresc la 30-40km sa fumez cate o tigara si din acest motiv nu ma pot tine.........mi-au confirmat ca nu fumeaza nimeni si mi-am vazut de drum :scratch: :baldy: ......ma bucur de cunostinta toni! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cuvint de incheiere

 

S-a incheiat si tandemul de intruniri Clujene. Ne bucuram sincer ca intrunirea publica de la Valea Ierii va placut Si noi consideram ca a fost o reusita si ca vati intors acasa cu amintiri placute. Pentru prima data s-au pus fata in fata doua concepte, anume cel de intrunire privata bazata pe segregare economica si cel de intrunire publica , unde se reunesc toate “speciile” de motociclisti, fosti si viitori motociclisti, spectatori.Realitatea din teren a demonstrat ca prima categorie se cam lasa cu plictiseala, iar a doua reflecta viata adevarata. Frumusetea acestei lumi consta tocmai in diversitate.Esential e sa ne oferim reciproc respect, din orice categorie am face parte.Va dorim distractie placuta si asfalt uscat sub roti la urmatoarele intruniri oricare ar fi.Din partea organizatorilor, Galen

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost frumos speram ca vei veni si la mica intrunire din cotton de joi, sa iti spunem parerile pe viu, parerile de bine :makeout:

 

numa bine de la cel cu micii si sucul de la sala sporturilor, dupa prima intalnire la cotton :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Transilvania Bikers 1990 pentru organizare !!

Am fost si eu in Valea Ierii (din pacate doar de sambata dupa amiaza) si a fost super!!!

Ii salut pe toti !

Pozele sunt in sectiunea Motociclisti in fiecare zi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...