Sari la conținut

Recensamant ... Teleorman


petrica
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 304
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai ca am reusit si eu :birthday:)

 

Groseanu Catalin - 20 ani

 

Bafta baieti si multa sanatate :birthday:

 

Sarbatori fericite si un revelion cum vreti voi ! :D ;)

 

 

Presupunand ca te referi la carnet ... Felicitari si welcome!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presupunand ca te referi la carnet ... Felicitari si welcome!

Nup . Carnetul il am din august .

Mesaj completat

Presupunand ca te referi la carnet ... Felicitari si welcome!

 

Hai ma sky ca am fost si la dragos si la poze , de parca nu ne cunoastem :D

 

;) :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Teleormanenilor!

Azi am inchis anul pe mobra.

Maine daca ne ajuta vremea poate il deschidem.

Asfalt uscat!!!

 

... sa fii tu sanatos ! La ,,noi" sezonul este in toi !

Azi imi montez suruburi in guma de pe spate ! :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sall ma numesc Razvan,am 16 ani si deocamdata nu detin nici macar un scuter :lol: ,dar sunt foarte pasionat de motoare si de aceea mi-am facut cont pe motociclism :cheers: post-54136-1263586506_thumb.jpg

Mesaj completat

La 18 ani vreau sa-mi imi iau motor :D dar pana atunci mai e asa ca pana cand fac 18 ani va urez Asfalt Uscat :banana:

 

 

 

P.S.:scuze k am facut un nou topic dar sund incepator :lol: ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sall ma numesc Razvan,am 16 ani si deocamdata nu detin nici macar un scuter :lol: ,dar sunt foarte pasionat de motoare si de aceea mi-am facut cont pe motociclism :cheers: post-54136-1263586506_thumb.jpg

Mesaj completat

La 18 ani vreau sa-mi imi iau motor :lol: dar pana atunci mai e asa ca pana cand fac 18 ani va urez Asfalt Uscat :D

 

 

 

P.S.:scuze k am facut un nou topic dar sund incepator ......

 

 

Bine ai venit Razvan . Te asteptam cat mai repede printre noi . :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sall ma numesc Razvan,am 16 ani si deocamdata nu detin nici macar un scuter :lol: ,dar sunt foarte pasionat de motoare si de aceea mi-am facut cont pe motociclism :cheers: post-54136-1263586506_thumb.jpg

Mesaj completat

La 18 ani vreau sa-mi imi iau motor :D dar pana atunci mai e asa ca pana cand fac 18 ani va urez Asfalt Uscat

 

 

 

P.S.:scuze k am facut un nou topic dar sund incepator :lol: ......

 

Buuuuna puiule ! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Salut. Sunt din Alexandria, ma cheama Andrei si am varsta de 16 ani. Stiu ca printre multi dintre voi sunt "pui" dar vreau sa "cresc" cu voi. Deocamdata detin un scooter, dar in 2 saptamani maxim, imi iau ceva de 125cc.

 

Revin cu poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Sunt din Alexandria, ma cheama Andrei si am varsta de 16 ani. Stiu ca printre multi dintre voi sunt "pui" dar vreau sa "cresc" cu voi. Deocamdata detin un scooter, dar in 2 saptamani maxim, imi iau ceva de 125cc.

 

Revin cu poze.

 

Bine ai venit ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit ! :)

Mi-am luat astazi un Enduro de 125cc. E inalt, o sa il vedeti ziele astea. Decamdata nu prea o sa ies cu el ca nu am A1. Poate pe la padure asa..sa vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am luat astazi un Enduro de 125cc. E inalt, o sa il vedeti ziele astea. Decamdata nu prea o sa ies cu el ca nu am A1. Poate pe la padure asa..sa vedem.

 

Bravo ! Ia legatura cu baietii care fac enduro si iesi cu ei !

Poti iesi linistit, ca pe camp nu te intreaba nimeni de acte, insa ia in calcul si nite protectii ca fara alea ..... doare rau !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo ! Ia legatura cu baietii care fac enduro si iesi cu ei !

Poti iesi linistit, ca pe camp nu te intreaba nimeni de acte, insa ia in calcul si nite protectii ca fara alea ..... doare rau !

In padure am voie? Doar asa, pentru 2-3 ture. Deobicei, cand va intalniti? La ce ora si unde.

 

PS: Duminica incepe SAALEX. Este un targ de masini/moto in fata casei de cultura

Mesaj completat

Va place? Motor de 125cc, 4t, 14cp, 5 trepte, aer.

Are 140 in bord, e destul pentru un incepator zic eu..

post-55763-1273412304_thumb.jpg

post-55763-1273412358_thumb.jpg

post-55763-1273412410_thumb.jpg

post-55763-1273412441_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In padure am voie? Doar asa, pentru 2-3 ture. Deobicei, cand va intalniti? La ce ora si unde.

 

PS: Duminica incepe SAALEX. Este un targ de masini/moto in fata casei de cultura

Mesaj completat

Va place? Motor de 125cc, 4t, 14cp, 5 trepte, aer.

Are 140 in bord, e destul pentru un incepator zic eu..

 

Vino joi pe la 17.00-17.30 in padure si acolo o sa aflii mai multe detalii. Vin si cei care merg la enduro si poate aranjezi o iesire cu ei !

 

Pentru inceput este foarte bun motorul, insa dupa un timp o sa ti se para ,,mica". Dar ... totul are un inceput ! Inveti cu asta si dupa ce o sa te perfectionezi schimbi ,,clasa" ....... nu uita de echipament ! La enduro se cade foarte des, cate o data cu urmari destul de grave ! Ca incepator o sa-ti iei multe trante pana inveti, un echipament de protectie te va scuti de multe neplaceri !

Nu-ti trebuie o mobra ,,de competitie" sa-ti rupi gatul ... este posibil si cu scuterul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vino joi pe la 17.00-17.30 in padure si acolo o sa aflii mai multe detalii. Vin si cei care merg la enduro si poate aranjezi o iesire cu ei !

 

Pentru inceput este foarte bun motorul, insa dupa un timp o sa ti se para ,,mica". Dar ... totul are un inceput ! Inveti cu asta si dupa ce o sa te perfectionezi schimbi ,,clasa" ....... nu uita de echipament ! La enduro se cade foarte des, cate o data cu urmari destul de grave ! Ca incepator o sa-ti iei multe trante pana inveti, un echipament de protectie te va scuti de multe neplaceri !

Nu-ti trebuie o mobra ,,de competitie" sa-ti rupi gatul ... este posibil si cu scuterul !

Bun, atunci ne intalnim joi la 17:00 la padure. Deocamdata vin cu scuterul pana imi iau permisul. M-am inscris saptamana trecuta la scoala, la sfarsitul lui mai cu putin noroc o sa termin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...