Sari la conținut

Tura Prin Romania 2200 De Km!


IceLord
 Share

Postări Recomandate

Multam de suportul moral, ce pot sa iti zic, oricat de carcotas ai fii tot, esti bine venit! Iar cu privire la box personal imi place si acuma mai nou m-am reapucat de boxat pentru ca am sac! Asa daca vrei sa iti predau ceva lectii te astept pe la Gheorgheni, iar daca vii la tura ai sa vii cu un pic de stress :D! Numa bine! :D

 

 

uite ca am mai aflat ceva interesant despre box_eu am crezut pana acum ca iti trebuie manusi,ring,sala de antrenament,antrenor,etc_dar daca totul se reduce la un sac,cred ca ma apuc si eu_numa' sa-mi spui din ce material trebuie,ca eu nu am bani sa cumpar unul gata facut si mi-l cos eu_asa poate elimin stress-ul de care vorbeai_daca cumva a fost vreo"atentionare",iti voi spune ce nu stii tu:un om niciodata nu va fi un simplu sac de box_cat despre excursia organizata de tine,eu vorbesc foarte serios_un om care abia de stie pe ce parte se incaleca motocicleta,se incumeta sa organizeze o asa plimbare_foarte mare curaj,sau inconstienta,sau ce-o fi,o fi_inca odata,multa bafta_cu respect si fara suparare"MC"_

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 276
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:lol: salutare...ai iesit azi?? :D ...cum e vremea la voi, icelord??

Ahoi!Din pacate de marti incoace intruna ploua pe aici, si vineri a fost cat de cat soare dar am fost toata ziua la munca! :D

 

--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 18:47 -------------

uite ca am mai aflat ceva interesant despre box_eu am crezut pana acum ca iti trebuie manusi,ring,sala de antrenament,antrenor,etc_dar daca totul se reduce la un sac,cred ca ma apuc si eu_numa' sa-mi spui din ce material trebuie,ca eu nu am bani sa cumpar unul gata facut si mi-l cos eu_asa poate elimin stress-ul de care vorbeai_daca cumva a fost vreo"atentionare",iti voi spune ce nu stii tu:un om niciodata nu va fi un simplu sac de box_cat despre excursia organizata de tine,eu vorbesc foarte serios_un om care abia de stie pe ce parte se incaleca motocicleta,se incumeta sa organizeze o asa plimbare_foarte mare curaj,sau inconstienta,sau ce-o fi,o fi_inca odata,multa bafta_cu respect si fara suparare"MC"_

Ahoi!Cu privire la descriere ta despre mine atata iti zic ca din fiecare ai cate un pic de dreptate!

Cu privire la materialul pentru sac de box iti poti confectiona dintr-un vinil elastic sau ceva material rezistent si elastic in acelasi timp, iar cu privire la antrenament nu stiu de ce ai impresia ca se rezuma numa la sacul de box! :P :D

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, icelord!!!

azi a fost misto tare pe la noi si am iesit un pic!! :lol:

uite, incerc sa postez un filmuletz:

 

 

 

Ahoi!Din pacate de marti incoace intruna ploua pe aici, si vineri a fost cat de cat soare dar am fost toata ziua la munca! :D

 

<small>--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 18:47 -------------</small><br/>

Ahoi!Cu privire la descriere ta despre mine atata iti zic ca din fiecare ai cate un pic de dreptate!

Cu privire la materialul pentru sac de box iti poti confectiona dintr-un vinil elastic sau ceva material rezistent si elastic in acelasi timp, iar cu privire la antrenament nu stiu de ce ai impresia ca se rezuma numa la sacul de box! :D :D

Bafta!

DSCN0375.AVI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, icelord!!!

azi a fost misto tare pe la noi si am iesit un pic!! :D

uite, incerc sa postez un filmuletz:

Mama da va-ti dat un pic cred ca!Azi aici toata ziua a plouat si a dat cu lapovita :D !

E bine de voi ca a-ti bagat A RIDE! Cine era cu RR-ul?

Dar sigur o sa vina zile mai faine si atunci am sa ma dau si eu! :D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca topicul era pt mareatza plimbare...in fine...cate persoane s-au adunat pana la urma? s-au mai facut ceva modificari in ceea ce priveste traseul? :D

Pai e si pentru "mareata" plimbare dar sunt si discutii libere :D ! Da au aparut modificari sunt stipulate mai detailiat in paginile anterioare iar ca numar de persoane participante ar fi 22 si inca e in crestere se pare si 5-6 care vor sa faca tot traseul! Modificari traseu la pagina 5 si de participanti la pagina 7! :lol:

Be Safe Dark :D !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are intrebari pot da raspunsuri pe mss ICELORDHELLFIRE e id-ul!

 

Rog pe cei care au incercat sa ma contacteze sa o faca din nou!Respect si scuze de greseala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e-mail: lestat271282@yahoo.com

ID mess: dark_alinutza

 

--- Mesaj completat în 13 Mar 2008 18:16 -------------

Pai e si pentru "mareata" plimbare dar sunt si discutii libere :D ! Da au aparut modificari sunt stipulate mai detailiat in paginile anterioare iar ca numar de persoane participante ar fi 22 si inca e in crestere se pare si 5-6 care vor sa faca tot traseul! Modificari traseu la pagina 5 si de participanti la pagina 7! :D

Be Safe Dark :blbl: !

 

mersi Lord :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NOUTATI

 

Participanti:

 

IceLord 10 zile

Philip Hd 10 zile

Kinzo 2004 10 zile

metalstian 10 zile (In principiu!)

Boaba_bw 10 zile (In principiu!)

beculetz16 10 zile (ar fi dispus)

Bruja Andrei 2-3 zile (primul weekend)

Zsak 2-3 zile (primul weekend) (Zsak, Pal_chop, Exorcist)

dark_alinutza 2-3 zile (primul sau al doilea weekend)

mas oyama 2-3 zile (primul weekend)

RYAD 2-3 zile (primul weekend)

dr_moleu 2-3 zile (primul weekend)

Pal_chop 2-3 zile (primul weekend)

yogi 2-3 zile (primul weekend)

Oldmaxbucuresti 2-3 zile (primul sau al doilea weekend - plus 2 prieteni"( Catalin cu un virago 535 si prietena lui Mihaela pe un virago 250")

83CAG 2 zile (primul weekend) plus un prieten pe motor!

iboboc pe 25.05

Qaz Cat esti dispus sa vii?

crazyahmed Presupun ca 10 zile (plus one girl)

 

ID-uri MSS si mail-uri - ale participantilor:

 

ICELORD - ICELORDHELLFIRE - IceLordHellFire@yahoo.com

YGI - emromila - emromila@yahoo.com

dark_alinutza - dark_alinutza - lestat271282@yahoo.com

kinzo_2004 - kinzo_2004

83CAG - cadriangeorge -

 

--- Mesaj completat în 13 Mar 2008 19:36 -------------

ID mess : cadriangeorge

 

2 participanti Honda CBR 125 si Honda Hornet 600 doar pana la bicaz

asfalt uscat

Bun Venit! :blbl: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hy all. Doresc sa particip si eu la una bucata drum, respectiv: Ploiesti - Brasov - Cluj si retur. Vehicul : Moto Guzzi de 350 . Persoane: 2 buc:D. ID mess: gabri1gabri@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reactualizare!

 

Philip Hd 10 zile

Kinzo 2004 10 zile

metalstian 10 zile (In principiu!)

Boaba_bw 10 zile (In principiu!)

beculetz16 10 zile (ar fi dispus)

Bruja Andrei 2-3 zile (primul weekend)

Zsak 2-3 zile (primul weekend) (Zsak, Pal_chop, Exorcist)

dark_alinutza 2-3 zile (primul sau al doilea weekend)

mas oyama 2-3 zile (primul weekend)

RYAD 2-3 zile (primul weekend)

dr_moleu 2-3 zile (primul weekend)

Pal_chop 2-3 zile (primul weekend)

yogi 2-3 zile (primul weekend)

Oldmaxbucuresti 2-3 zile (primul sau al doilea weekend - plus 2 prieteni"( Catalin cu un virago 535 si prietena lui Mihaela pe un virago 250")

83CAG 2 zile (primul weekend) plus un prieten pe motor!

iboboc pe 24.05

Pegasus pe 24.05 (drumul de la Ploiesti spre Cluj)

Qaz Cat esti dispus sa vii?

crazyahmed Presupun ca 10 zile (plus one girl)

 

ID-uri MSS si mail-uri - ale participantilor:

 

ICELORD - ICELORDHELLFIRE - IceLordHellFire@yahoo.com

Yogi - emromila - emromila@yahoo.com

dark_alinutza - dark_alinutza - lestat271282@yahoo.com

kinzo_2004 - kinzo_2004

83CAG - cadriangeorge -

Pegasus - gabri1gabri - gabri1gabri@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, icelord!! gindeste'te la o varianta: sunt sigur ca multi ar vrea sa viziteze pelesul...e aproape!! poate in simbata din primul week'end..si dupa aia plecam spre nord..ok?? :crack:

 

Reactualizare!

 

Philip Hd 10 zile

Kinzo 2004 10 zile

metalstian 10 zile (In principiu!)

Boaba_bw 10 zile (In principiu!)

beculetz16 10 zile (ar fi dispus)

Bruja Andrei 2-3 zile (primul weekend)

Zsak 2-3 zile (primul weekend) (Zsak, Pal_chop, Exorcist)

dark_alinutza 2-3 zile (primul sau al doilea weekend)

mas oyama 2-3 zile (primul weekend)

RYAD 2-3 zile (primul weekend)

dr_moleu 2-3 zile (primul weekend)

Pal_chop 2-3 zile (primul weekend)

yogi 2-3 zile (primul weekend)

Oldmaxbucuresti 2-3 zile (primul sau al doilea weekend - plus 2 prieteni"( Catalin cu un virago 535 si prietena lui Mihaela pe un virago 250")

83CAG 2 zile (primul weekend) plus un prieten pe motor!

iboboc pe 24.05

Pegasus pe 24.05 (drumul de la Ploiesti spre Cluj)

Qaz Cat esti dispus sa vii?

crazyahmed Presupun ca 10 zile (plus one girl)

 

ID-uri MSS si mail-uri - ale participantilor:

 

ICELORD - ICELORDHELLFIRE - IceLordHellFire@yahoo.com

Yogi - emromila - emromila@yahoo.com

dark_alinutza - dark_alinutza - lestat271282@yahoo.com

kinzo_2004 - kinzo_2004

83CAG - cadriangeorge -

Pegasus - gabri1gabri - gabri1gabri@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, icelord!! gindeste'te la o varianta: sunt sigur ca multi ar vrea sa viziteze pelesul...e aproape!! poate in simbata din primul week'end..si dupa aia plecam spre nord..ok?? :blbl:

Ahoi!Pai cand ne intoarcem de la Bucuresti spre Brasov putem trece si pe acolo! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uh...mai lordule io zic ca esti cam entuziasmat de reactulizezi dupa fiecare om lista de mailuri:D...ios mi-s dr_moleu@yahoo.com da lasa sa se mai prezinte vro 3-4 pana repostezi lista aia lunga :crack: ...eniuei la cum se arata lucrurile acu s-ar putea sa merg mai mult cu voi ca-i ziua mea la sfarsitu lu aprilie si am auzit ca primesc cadou bani de mai multa benzina :D ...pana prin bucuresti s-ar putea sa merg.. si va rog apoi sa beti o bere in cluj si pt mine :blbl: ...pana atunci tin sa ma mandresc ca miam luat casca zuper, brau, coate si genunchi...abia astept sa pun mana pe dansa:D...asfalt uscat si pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uh...mai lordule io zic ca esti cam entuziasmat de reactulizezi dupa fiecare om lista de mailuri:D...ios mi-s dr_moleu@yahoo.com da lasa sa se mai prezinte vro 3-4 pana repostezi lista aia lunga :crack: ...eniuei la cum se arata lucrurile acu s-ar putea sa merg mai mult cu voi ca-i ziua mea la sfarsitu lu aprilie si am auzit ca primesc cadou bani de mai multa benzina :haha: ...pana prin bucuresti s-ar putea sa merg.. si va rog apoi sa beti o bere in cluj si pt mine :D ...pana atunci tin sa ma mandresc ca miam luat casca zuper, brau, coate si genunchi...abia astept sa pun mana pe dansa:D...asfalt uscat si pace!

Poate sunt un pic prea rapid!Dar incerc sa fiu util in acelasi timp! :blbl:

Ma bucur pentru tin ca esti dispus sa mergi mai mult! :P

Numa bine! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dr Moleu..stilu lu' mata mi-aminteste de cineva drag mie de pe icisa.. :blbl:

Bun venit in randu-ncepatorilor..

Luigi Vicol

 

...damn si io care credeam ca-s unic... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

semn de viata :crack: .. m-a spart instructorul moto, care-mi promitea ca am timp sa dau examenul pana la sfarsitul lunii februarie si pana la urma a fost cu fâs .. si peste asta are grija sefu sa ma tina in priza .. dar nu-mi mai pasa de nimic , nu mai am rabdare :rusinica: .. am anuntat deja ca miercuri imi iau concediu 3 zile indiferent ca-i convine sau nu si apoi am mai anuntat si instructorul si sper sa pot rezolva totul in 3 zile.. cat despre examen , ar trebui sa il dau in prima saptamana din aprilie

 

partea nasola este ca nu stiu cat de sigur voi fi pe mine la o asa tura tinand cont ca plecarea ar fi cam peste o luna si jumate, de acea ziceam in principiu .. oricum voi face tot ce pot sa vin ..

 

o sa ma pun la punct cu ce s-a mai scris pana acum despre tura

 

pac-pac :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

semn de viata :crack: .. m-a spart instructorul moto, care-mi promitea ca am timp sa dau examenul pana la sfarsitul lunii februarie si pana la urma a fost cu fâs .. si peste asta are grija sefu sa ma tina in priza .. dar nu-mi mai pasa de nimic , nu mai am rabdare :rusinica: .. am anuntat deja ca miercuri imi iau concediu 3 zile indiferent ca-i convine sau nu si apoi am mai anuntat si instructorul si sper sa pot rezolva totul in 3 zile.. cat despre examen , ar trebui sa il dau in prima saptamana din aprilie

 

partea nasola este ca nu stiu cat de sigur voi fi pe mine la o asa tura tinand cont ca plecarea ar fi cam peste o luna si jumate, de acea ziceam in principiu .. oricum voi face tot ce pot sa vin ..

 

o sa ma pun la punct cu ce s-a mai scris pana acum despre tura

 

pac-pac :crack:

:crack: Desigur ca esti bine venit, sa speram ca toti ne rezolvam problemele (inclusiv eu) si sa avem parte de u tura faina!Numa bine! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...