Sari la conținut

Xj 650...


Gixu.
 Share

Postări Recomandate

Motorul meu e un hot rod made in japan...underdog-ul industriei japoneze a anilor 80...O motocicleta ce poate sa atinga si dupa mai bine de 20 de ani viteza inscriptionata in manual...si al carei sunet(usor imbunatatit gratie unui sebring 4 in 1) iti poate provoca fiori reci... :kiss: In primele poze apare asa cum am cumparato (cu carena egli si semighidoane)...iar in ultimele apare in forma actuala(cu dragbar) :D

post-11570-1202172202_thumb.jpg

post-11570-1202172217_thumb.jpg

post-11570-1202172244_thumb.jpg

post-11570-1202172269_thumb.jpg

post-11570-1202172284_thumb.jpg

post-11570-1202172302_thumb.jpg

post-11570-1202172315_thumb.jpg

post-11570-1202172329_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms...ms :D :hug: Si tu pe al tau... :kiss:

 

Sunt curios cum suna al tau. Asculta putin ce interesant suna CB-ul asta vechi nici nu zici ca-i 4 in linie.

 

Uite si un XJ super funny customizat , dar cu sunet incredibil

Cum naiba de poate suna asa un 4 in linie, total diferit de sunetul celor de azi.

Editat de paulcannibal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mea are un sebring 4 in 1...se aude destul de tare...ca un SS...IAR FARA FINALA...se aude de te ia cu transpiratii reci :D :kiss:

 

--- Mesaj completat în 05 Feb 2008 04:16 -------------

Sunt curios cum suna al tau. Asculta putin ce interesant suna CB-ul asta vechi nici nu zici ca-i 4 in linie.

 

Uite si un XJ super funny customizat , dar cu sunet incredibil

Cum naiba de poate suna asa un 4 in linie, total diferit de sunetul celor de azi.

PAI are un sistem 4-2-4(honda)...de aia...iar 4 in linie cu tobe goale se aude exact ca xj-ul din fulmulet...diferenta majora apare atunci cand accelerezi si se aud toate megafoanele :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms...ms :what: :kiss: Si cand te gandesti ca am vrut sa o dau acum cateva luni cu 600 e si n-a vrut-o nimeni :eek: Mai bine asa ca mi-a venit mintea la cap...o inmatric si o pastrez in continuare :kiss:

Jur ca daca stiam acuma cateva luni ca o dai cu 600 si erai in Romania o luam eu.

Acuma insa s`au schimbat putin prioritatile si motocicleta o sa mai astepte putin.

Anyway.. dupa cum iti poti da seama din prima mea afirmatie imi place, are personalitate si cu ceva TLC (Tender Loving Care) ii de nota 10.

Cat mai multi km fara probleme cu ea :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: sunt in curs de schimbare :wink:

 

--- Mesaj completat în 19 Feb 2008 17:53 -------------
:lol: Am dat ieri o fuga pana la service (4pistons) si am vazut-o...i-am dat o cheie si apoi un buton :) si a luat-o din prima...Urla...si vibreaza de te unge pe suflet...Inca putin si ii fac cunostinta cu strazile Bucurestiului...parcarea din fata la Iron City :lol: si poate chiar mai mult... :) :lol: :kiss: Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Cosmin am fost toti atat de ametiti incat... :P Las' ca vine vara :( Noi am stat in 2 mai si ne-a cam stricat vremea planurile,am bantuit doar pe 1mai...pe 2 ne-a udat grav ploaia spre Costinesti si inapoi iar pe 3 de dim am plecat...tot pe ploaie... :laugh: ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...