Sari la conținut

pt silverpistons ploieshti


fhchth
 Share

Postări Recomandate

salut daca suntetzi vre unii din club paici ... a vb mihai cu dragstarul cu unii d l;a voi ...sa mergem impreuna la mare de 1 mai.... venitzi shi cu ceva vechituri

pentru ca vreau shi io sa vin ...shi in caz de voi avea probleme nu vreau sa tzin gashca de dragstare shi harleyuri dupa mine ....oricum sper sa nu fie incidente ....

cica o sa ne stringem vreo 6 choppere ceva dragstare din sb ....care ne vor culege din bv pe noi shi toata gashca sa vina shi pe la voi prin ploieshti ....

daca e careva prin zona ....

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt Boieru' din "Silver Pistons" , si vorbind in numele meu iti spun ca voi merge alaturi de tine, si cred ca nimeni din Silver nu o sa te lase in urma. Noi suntem ca soldatii americani " nimeni nu este lasat in urma ", ( mai ales ca fratele P3ttala mi-a promis ca vine la mare anu' asta cu simsonul la care lucreaza de cand s-a nascut, si eu i-am promis ca voi merge cu el, chiar daca ceilalti o sa mai rupa ritmul).

Deci nu o sa fi singur. Te astept la Ploiesti. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vine si ares, mai ales dupa ce $ilver(Pistons) mi-a scos sitele din tzevile de la virago, dupa ce am vorbit cu pedala :D si cu dan, dupa ce am fost primit ca si cum as fi fost unul dintre voi, am vazut in ce stadiu e simsonu' respectiv, si eu oricum merg ca bunica, nu ii dau mai mult de 90-100 cand sunt in grup, iar cand merg singur sau cu comuniste, merg mult mai incet, 70-80 la drum lung, imi aprind tzigara si admir peisaju... e fain de tot.

 

asa ca puteti sa ma numarati si pe mine de 1 mai la mare.

 

tinem legatura

 

numarul meu e 0745 102 805.

 

numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-l uitati nici pe demo care va aparea si el, macar intr-un piston daca nu in doua :laugh: :D

In ultima saptamana am mers fara viteza a doua pe care am pierdut-o pe parcurs :D Dar vin cu ea si-asa daca nu-mi aduce nici sapt asta cutia si jentile Tunaru. Cat timp am 1 si 4 e de bine, am sanse sa ajung :D

Voi cand vreti sa plecati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Bineintzeles ca mergem in grup la Vama Veche! Basty noi am incercat sa ajungem si anul trecut la petrecerea aia facuta de tine pe malul lacului dar se pare ca noi am ajuns acolo cind voi plecatzi, nu conteaza. Asa ca trebuie sa stabilim detaliile plecarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ramane topicul asta pentru plecat la mare de 1 mai... cum facem noi cei din RoadHogs? venim in ploiesti si facem gasca mare acolo sau treceti voi prin bucuresti?

 

cine traseaza turul pe o poza cu harta?

 

nr. meu e 0745 102 805

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Bineintzeles ca mergem in grup la Vama Veche! Basty noi am incercat sa ajungem si anul trecut la petrecerea aia facuta de tine pe malul lacului dar se pare ca noi am ajuns acolo cind voi plecatzi, nu conteaza. Asa ca trebuie sa stabilim detaliile plecarii.

salut

cred cami shi amintesc ca au trecut nishte motoare pe drum cind mergeam inspre bv ....

in fine ...eu am banii de drum ..nimic nu imi mai sta in cale ...voi pe cit ati hotarit sa plecam?citzi pleaca de la voi ? sa vb shi cu cei dp aici ..poate se baga ...

 

cum e drunul pina la mare? ....sunt pe rigid :lol: la mare ne adunam ...noi sau este o intrunire cu intrare ? sa stiu ce sa pregatesc...

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saluare,vreau si eu sa merg de 1 Mai la mare si nici eu nu merg f repede(90-100km/h).Deci daca se organizeaza o plecare in grup poate ma luati si pe mine. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saluare,vreau si eu sa merg de 1 Mai la mare si nici eu nu merg f repede(90-100km/h).Deci daca se organizeaza o plecare in grup poate ma luati si pe mine. :lol:

tu ce zici? te luam, sau ne iei tu pe noi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

drumul era bun in septembrie 2004... dar autostrada pe un sens nu era asfaltata, adica erau niste placi de beton imbinate cum trebuie, dar pe un rigid imi imaginez ca tot iei ceva socuri in rinichi... dar esti tanar si daca o sa mergem incet, si o sa mergem incet, cel putin eu nu planuiesc sa depasesc 90-100, o sa fie numa bine.

 

consumul motorului meu este undeva la 4,4 - 4,5 litri la suta daca merg sub 90, daca depasesc, sare consumul undeva la 6 litri. asa ca mergem incet.

 

basty de abia astept sa vad indianul tau, ca l-am vazut in poze cand era neterminat si arata fain.

 

sa inteleg ca e din 41'.

 

mai dar am uitat sa te intreb, mergi cu indianul sau cu nipru?

 

bafta.

 

P.S. propun ca punct de plecare spre mare sa fie bucurestiul ca stiu drumul cat de cat. presupun ca se poate pleca si din brasov sau ploiesti, asa ca daca vrea careva altfel, ziceti aici, sa stabilim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitasem: plecarea propun sa se faca sambata dupa amiaza (adica dupa ora 12)... spre mare, indiferent de unde.

 

din bucuresti suntem cativa care venim sigur:

 

eu - virago 400

Drog' - Virago 250

TheBD - Vulcan 750

Editat de ares666
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu - virago 400

Drog' - Virago 250

TheBD - Vulcan 750

Vai multumescu mult ca m-ati pus si pe mine pe lista. :lol: :lol:

Si ideea cu plecatul sambata dupa 12 mi se pare super pt. ca eu am problema cu trezitul de dimineata.Asa ca deci si prin urmare i'm in...Si cu mersul incet deasemenea. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiazid, desi momentan pieton, a mai pus un topic, care nu-i adresat in particular chopperistilor, e deschis tuturor, deci propun ca fiecare sa isi scrie numarul de telefon acolo, sa putem sa dam unii de altii in caz de nevoie, pana sambata sa stabilim ce si cum

 

/index.php?...opic=17933&st=0

 

 

acuma, in legatura cu drumul, sunt mai multe variante:

 

se poate merge pe varianta calarasi, e scurt, apoi 143 km pe A1 (total 219 km pana in constanta)

 

sau pe cernavoda...

 

alegeti si voi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am primit cea mai buna veste posibila, care e legata de mersul la mare. Ideea e ca pot sa merg, pentru ca pana ieri era putin probabil din cauza serviciului, si o sa pot fi prezent si la MotoRRock. :lol:

 

Il astept pe Basty de la Brasov sa-mi dea numarul lui de telefon sa vorbim. Va anunt ca impreuna cu mine o sa mai mearga niste simsonuri si o mobra, deci viteza maxima de mers va fi intre 10 si 80-90 de km/h.

 

Astept Beepuri pentru "programari" la nr. 0741187989. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...