Sari la conținut

Filmulete Din Romania


Postări Recomandate

Faina treaba ce au facut oamenii astia!Mai rau e ca avem o tara frumoasa si ne batem jos de ea!

 

 

nu ne batem noi joc de ea. isi bat joc de ea si de noi aia care ne conduc.

 

 

Cand vad asemenea filmulete mor de ciuda pentru ca inca nu am motor (dar sper sa o rezolv in primavara asta) si pentru ca sunt atatea locuri pe care nu le-amvizitat, dar sper sa o fac totushi cat mai curand si mai des.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Am gasit pe youtube 3 filmulete dintr-un tur de Romania facut de niste straini si excelent de bine montat si realizat:

]

mai dar ce seamana ala cu dominator cu mine.....si tipa cu domi cu smara si tipu cu bmw cu tafu ...si tipu cu xl cu cristi :huh:

:cheers: sau poate chiar noi suntem ...in round romania

uite un filmulet regizat de mine cu crossul prin padurile bucovinei unde ai voie sa mergi pe unde vrei (rarau si imprejurimile campulung moldovenesc)

m4jXInRkAdo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai dar ce seamana ala cu dominator cu mine.....si tipa cu domi cu smara si tipu cu bmw cu tafu ...si tipu cu xl cu cristi :huh:

:cheers: sau poate chiar noi suntem ...in round romania

uite un filmulet regizat de mine cu crossul prin padurile bucovinei unde ai voie sa mergi pe unde vrei (rarau si imprejurimile campulung moldovenesc)

frumos frumos!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred totusi, macar putin, ca tara noastra merita un coltisor in acest forum, unde sa postam filmulete din plimbarile noastre prin Romania. Vedem si noi ce tara frumoasa avem desi uneori negam asta. Locurile neatinse de civilizatie sunt mirifice.

 

Asa ca rog sa postati aici filmuletele din excursiile voastre, dar cele frumos realizate, nu filmulete din care nu se intelege nimic.

 

Am gasit pe youtube 3 filmulete dintr-un tur de Romania facut de niste straini si excelent de bine montat si realizat:

 

part 1 gaGkKeS6sUU&feature=related

part 2 -tH-1cHXzAY&feature=related

part 3 L2weXps2keQ&feature=related

 

 

FOARTE FRUMOS.... ma tenteaza un motor de asta si pe mine.... astea da excursii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
felicitari celor care au pus filmulete facute de ei! :P

Am mai gasit si eu pe youtube:

 

In apuseni, facut de mihafurdui

 

si pagina lui Vali http://www.youtube.com/profile_videos?user=valisorin cu multe filmulete dragute foc

SALUTARI MOTOCICLISTILOR !!!

am postat cateva filmulete pe youtube,dar avem MOTOTUBE.RO in care fratii nostri au postat ceva - si sunt multe ; eu in ambele sunt "floradmoto" ;

http://www.mototube.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea topicului cum am mai precizat aici e sa promovam Romania, frumusetile de pe aici, prin filmulete facute de noi. Astfel ne putem trezi interesul reciproc cu trasee pe care, din intamplare sau nu, nu le cunosteam.

Asa ca orice filmulet aveti facut in Romania, cu motorul...puneti aici, de preferabil direct filmul concret si nu link...dar e ok si linkul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...