Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

are cineva drum la cluj ? vreau sa imi iau o armura din bv si eventual sa o plateasca (250 ron) si dau banii si o bere cand ajunge la cluj. daca este cineva, va rog da-ti un apel la 0745927446 si sun eu. sau pm. ms si asfalt uscat

 

De Pasti ajung pana la Blaj, daca e suficient pana acolo, ma ofer cu transportul.

Am si eu un ceas comparator de trimis la Cluj lui judas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Are cineva asa ceva de imprumut azi-maine?

 

am.. "ratacit-o" pe a mea.... :D

 

Dati un PM va rog, mersi!

 

la ce-ti trebuie?! :)

ca sa dai jos filtru foloseste cu incredere surubelnita, ca tot nu il refolosesti (filtrul).

ca sa strangi filtrul ajunge forta mainii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa dai jos filtru foloseste cu incredere surubelnita, ca tot nu il refolosesti (filtrul).

 

da, m-am gandit, dar pot sa apara accidente... gen faci filtrul praf cu o mie de gauri de surubelnita, de nu-l mai desfaci nici cu cheia de filtru.

Mersi de sugestie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Curat filtrul de aer, si cum hyperchargerul e de provienta americana, si suruburile sunt pe masura.

 

Repet: am nevoie de niste imbusuri masura imperiala, in inch. Daca nu aveti, acar de unde pot cumpara?

Mergi pe Paraului, aproape colt cu ciprian porumbescu, sunt unii care vand rulmenti si scule unior. Te uiti in catalogul unior, si iti aduc a doua zi, au aia de toate. Sau te duci direct la Unior pe platforma de la Prejmer dar acolo nu stiu cum e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms, o sa trec pe acolo cand o sa am niste timp liber.

 

Sal, mergi la Rebels Group, spre uzina doi, mergi si treci de intersectia cu centura, inca vreo 2-300m pe dreapta. Sudeaza cam tot ce-i de sudat (yo mi-am sudat o roata ciupita la ei).

 

Uite si un LINK cu o harta pentru a ajunge la ei. Sal si bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal am si eu o rugaminte fratilor am luat un motor si acuma trebe sa ma duc sami fac identificarea cica poza dar si aia la cat am auzit cica peste 2 luni ma poate ajuta cineva mai repede astept raspuns ms bafta si grija mare la drum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal am si eu o rugaminte fratilor am luat un motor si acuma trebe sa ma duc sami fac identificarea cica poza dar si aia la cat am auzit cica peste 2 luni ma poate ajuta cineva mai repede astept raspuns ms bafta si grija mare la drum

 

incearca la Sf. Gheorge

nu sunt asa multe masini si perioada de asteptare este mai scurta

http://pro.rarom.ro/programari.asp?main

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva de vreun suport d-ala pe care se ridica partea dinspre spatele qurului de fund a motoarelor ? Ca m-am saturat sa o pun pe vecina sa mi-l salte :blink: E ok si unul second, ca in Romania oricum preturile sunt umflate la alea noi :wacko:

 

Multumesc si azfalt uscat :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te referi la un stand? Yo mi-am luat unul anu trecut de la Louis, am prins o reducere si am dat pe el vreo 10 euro, dar in principiu este destul de usor de confectionat unu', tzava sa ai. Ala care il am yo, are codul 10003290 pe Louis.de

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te referi la un stand? Yo mi-am luat unul anu trecut de la Louis, am prins o reducere si am dat pe el vreo 10 euro, dar in principiu este destul de usor de confectionat unu', tzava sa ai. Ala care il am yo, are codul 10003290 pe Louis.de

 

 

STAND ! da, ... asta era cuvantul pe care il cautam :( , dar la ora la care se culca gainile nici eu nu mai vad bine :wacko:

 

Multumesc pt raspuns !

 

PS: Jprehen careva doici ? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as avea si eu nevoie de ajutor

am roata fata lovita si e un pic descentrata, stie careva daca e vreun loc unde las putea centra sau sa ii faca ceva, sau am nevoie de roata noua????? :wacko:

ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as avea si eu nevoie de ajutor

am roata fata lovita si e un pic descentrata, stie careva daca e vreun loc unde las putea centra sau sa ii faca ceva, sau am nevoie de roata noua????? :wink:

ms

 

Daca se vede bine lovitura pe janta , atunci ar trebui indreptata.

Stiu ca in Sf. Gheorghe e un atelier de roluit jenti. Din pacate n-am adresa, dar poate ti-o spune m4v3rick

Daca e doar de centrat, se rezolva la atelierul de pe str. Alx. cel Bun

Succes !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...