Sari la conținut

Plimbari In Week-end.... 2008


fully
 Share

Postări Recomandate

salut baieti si fete,

 

Duminica 20 septembrie daca ne permite timpul vrem sa facem o plimbare Alexandria - Pitesti - Curtea de Arges

Plecare din fata Casei de Cultura Alexandria la 13:00

Cine mai merge sa se puna pe lista .

Va pup asfalt uscat .

 

1 Kawarider

2 Mihai Catana

3 Catain Manta

 

Mesaj completat

salut baieti si fete,

 

Duminica 20 septembrie daca ne permite timpul vrem sa facem o plimbare Alexandria - Pitesti - Curtea de Arges

Plecare din fata Casei de Cultura Alexandria la 13:00

Cine mai merge sa se puna pe lista .

Va pup asfalt uscat .

 

1 Kawarider

2 Mihai Catana

3 Catalin Manta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 months later...

Primul week-end cu caldura si soare 19.martie-21.martie. Ce ziceti, facem inaugurarea oficiala, organizam ceva ?! Poate un Pitesti ?! Craiova ?! Bucuresti ?! Targoviste ?! :bounce: - sambata sunt 17 grade si este soare toata ziua. Putem sa ne vedem dimineatza si sa facem o drumetie de 1 zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primul week-end cu caldura si soare 19.martie-21.martie. Ce ziceti, facem inaugurarea oficiala, organizam ceva ?! Poate un Pitesti ?! Craiova ?! Bucuresti ?! Targoviste ?! :P - sambata sunt 17 grade si este soare toata ziua. Putem sa ne vedem dimineatza si sa facem o drumetie de 1 zi.

 

... daca va suportati la 120-130km/h, merg si eu ..... oriunde ! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi e marti ... eu zic sa facem un drum pana in Bucuresti, sa bem un cico in P-ta Romana, sa mai stam la un pahar de vorba.

 

Pffff ... alta destinatie nu gaseai ? E' ,,relaxare curata", cu Bucurestiul asta !

Cred mai gasim cico si in alte parti mult mai frumoase decat in ... Bucureshit !

 

Pacat ca vreti doar asfalt imaculat, altfel va duceam in locuri cu adevarat frumoase .......... au si ,,cico" , acolo ! :P

 

In concluzie: ... daca e cu de-'alde Bucuresti, nu va bazati pe mine !

 

Ride safe ! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, eu vreau sa stabilim o directie, atata tot. Vroiam ca si ceilalti sa-si dea o parere, dar nu prea sunt activi. Hai in Teleroman unde stii tu ... nu ma deranjeaza (atata timp cat este asfalt)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, eu vreau sa stabilim o directie, atata tot. Vroiam ca si ceilalti sa-si dea o parere, dar nu prea sunt activi. Hai in Teleroman unde stii tu ... nu ma deranjeaza (atata timp cat este asfalt)

 

Se pare ca doar noi doi ,,ne certam" pe aici ! O data era mai populata, bucata asta de forum !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-a sunat Dan Boiu ieri si o sa iasa si el, iese si Vali de la Turnu, vorbiti si cu ei.

Eu cred ca ies la enduro, oricum nu am baterie la gsxr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-a sunat Dan Boiu ieri si o sa iasa si el, iese si Vali de la Turnu, vorbiti si cu ei.

Eu cred ca ies la enduro, oricum nu am baterie la gsxr

 

Doua CBR-uri si un R1 :bounce: ... deja e prea mult pentru mine !

Vin si eu tot la enduro !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ooooo a inceput lumea sa vina cu propuneri ....interesant.Petrica nu mai bate in retragere dute cu oamenii la plimbare.

Shre sa nu mergi cu vitezana poate incepe sa iti placa iar si te lasi de enduro

Mesaj completat

Sau mai bine mergem la bere ce atata plimbare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......Petrica nu mai bate in retragere dute cu oamenii la plimbare.

 

Eu, bat in retragere ? :drink: ... de ce ?

Doar am doua optiuni ... pot merge si ,,la plimbare", dar si la enduro ! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am plimbat ! Eu, Manta si Marius (cumnatu') ... Alexandria - Giurgiu - Bucuresti - Alexandria.

Poate incepem si noi cu intalnirile de joi, mai ales ca in week-end-ul viitor se schimba ora si serile vor fi mai lungi !

 

Cu bine ! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
cine se baga la o tura scurta sambata pana la ciolpani (la intrunire)? doar daca nu ne rupe vreo ploie

 

1. Bordu....

 

... si eu care credeam ca ne pui si noua niste poze de la Seres ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... si eu care credeam ca ne pui si noua niste poze de la Seres ! :lol:

 

am incercat sa pun poze de la serres dar nu pot

 

Mesaj completat

unde ai gasit ca este intrunire ca pe probike nu este

este pe motociclism scrie mare ciolpani 28-30 mai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incep de azi ca e timp suficient pana sambata 5.iunie.2010 - pentru o plimbare mai lunga. O sa va reaminesc si joi la intrunire, insa o pun si aici pe forum.

 

Care vrea ca sambata sa trecem podul pe la ruse si sa mergem la Svishtov (orasul bulgaresc aflat pe partea cealalta a orasului Zimnicea). Silviu a propus-o si eu o dau mai departe. Petrica a zis ca merge si el. Plecarea de dimineata, max. ora 10:00

 

1. Sky-Hunter

2. Silviu

....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Sky-Hunter

2. Silviu

3. *Petrica ...... asterixul se refera la faptul ca mi-ar placea f.mult sa merg insa sunt cu banii la pamant. Risc chiar sa pierd motorul ... dar, cine stie ???

....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrica cum adica te lasi de motociclism ?! Nu-ti mai plac motoarele sau nu mai vrei sa mergi pe moto ?! sau ai nevoie de $$$ si d'asta vinzi moto.

 

P.S. Ar fi frumos sa mergem in Bulgaria, mai vorbim pana joi cum stau lucrurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrica cum adica te lasi de motociclism ?! Nu-ti mai plac motoarele sau nu mai vrei sa mergi pe moto ?! sau ai nevoie de $$$ si d'asta vinzi moto.

 

P.S. Ar fi frumos sa mergem in Bulgaria, mai vorbim pana joi cum stau lucrurile.

 

... nu mai ,,e" bani ! :lol:

Rate la banci in intarziere, datorii de intretinere, familie de intretinut, etc. ... poate se va intampla vre'o minune, cine stie ?! (... cu toate ca eu nu cred in minuni)

Mesaj completat

Care vrei o plimbare maine ? ..... oricum, plec singur !

 

Alexandria-Giurgiu-Oltenita-Calarasi-Cobadin-Topraisar-Tuzla-Constanta (popas: pranz, cafea, tigare)

Constanta-A2-Bucuresti-Alexandria

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...