Sari la conținut

Valea Doftanei - 24 aprilie


Postări Recomandate

misto pozele Cata - esti mai talentat decat mine sau Tibi.

Intr-adevar trebuie sa mai exploram zona aia pe la Sotrile. E absolut superba.

 

Am pus pozele aici pentru ca aici e mai probabil sa gasim parteneri de drum decat la "plimbari".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum e domnu inginer merge domle semeringurile alea domle sau am muncit degeaba?

merge dom'le :lol: daca n-aveam top-case....ii dadeam forja ca statea ca lipita de teren...dar, se balanganea obiectu' in spate si am mers un pic mai incet :lol:

post-7-1114502067_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge dom'le :lol: daca n-aveam top-case....ii dadeam forja ca statea ca lipita de teren...dar, se balanganea obiectu' in spate si am mers un pic mai incet :lol:

Pai trebuia sa-i pui doua benzi elastice si rezolvai eu asa fac si nu mai am probleme,doar daca se rupe aripa cu totul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haide nenea Sorinake!

Corect este: "de-asta de mers pe oriunde". Ai vazut cum vin caprele tare din spate si pe asfalt  :lol:

oriunde-s gropi. da pana sa ajungi la oriunde ala... iti mananca nervii ploiesti-campina....

 

Sorinake

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sinteti draguti sa detaliati pe unde vine Sotrile alea? ca's curios daca e mai fun decit pe Novaci - Rinca sau Rm.Vilcea - Curtea de Arges. Ca poate ... mai pastrez caucioacele de iarna pe topcase-ul cu roti :lol: :lol:

 

PS: io trecui de la "pasionat" la "road captain" :lol: ... ce simpatic! da' ce-o insemna?

Editat de FLEX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sinteti draguti sa detaliati pe unde vine Sotrile alea?

undeva la vreo 16 km din campina spre Valea Doftanei :lol:

mai punem si poze cu putin noroi..ca suntem la "coltul enduristilor" doar :lol:

post-7-1114633796_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca poate ... mai pastrez caucioacele de iarna pe topcase-ul cu roti :lol:  :lol:

 

Pe unde merge baietii astia tie-ti trebe cu cuie nu de iarna. Si ai grija sa nu te ia valul pe curbe sa te tii dupa ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei, de unde sa ma tin de ei ... io sa fiu cu intendenta, bagaje mari si grele (navete :lol: ) si alte alea; sincer, mi-ar place o iesire mixta pina undeva unde poate ajunge si Maty, dar nu stiu daca baietii nu sint cumva prea rapizi ... :lol:

Io pot tine linistit croaziera de 120-130 pe asfalt, pe macadam probabil sint mult mai lent decit ei ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei, de unde sa ma tin de ei ... io sa fiu cu intendenta, bagaje mari si grele (navete :lol: ) si alte alea; sincer, mi-ar place o iesire mixta pina undeva unde poate ajunge si Maty, dar nu stiu daca baietii nu sint cumva prea rapizi ... :lol:

Io pot tine linistit croaziera de 120-130 pe asfalt, pe macadam probabil sint mult mai lent decit ei ...

Cel putin esti realist ,toata stima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...