Sari la conținut

ZIUA MOTOCICLISTILOR DIN ROMANIA


Purghy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 297
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Avand in vedere ca in data de 1 IULIE 2005 comunitatea motociclistilor s-a unit pentru a face o comemorare spontana a celor disparuti dintre noi, propunerea lui Baiazid (a fost primul cu ideea) ca aceasta zi sa ramana ca ziua motociclistilor este una foarte buna si pe care si eu o impartasesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ar fi misto 1Iulie. Are o legatura istorica cu ceva.

Dar mosii motociclisti nu aveau si ei o zi a lor stabilita?

Ar trebui sa intrebam FRM sa aflam si alte date cu semnificatie in domeniu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

daca facem o saptamana a motociclistilor, care se va incheia cu o zi a motociclistilor (adica o sambata) cum ar fi?

Saptamana in care sa impartim fluturasii sa fie saptamana motociclistilor... iar ziua motociclistilor sa se faca la Snagov unde ar tb sa se stranga puhoi de motociclisti din toata tara. Sau undeva in mijlocul tarii... sa ne gandim la un loc care sa fie al nostru, al tuturor.

 

Nu e mai bine asa?

Impacam pe toata lumea!

:crack:

:crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare o idee excelenta sa fie o saptamana intreaga dedicata promotionalelor...impartiri de fluturasi..etc culminand cu

ZIUA MOTOCICLISTILOR DIN ROMANIA intr-o sambata undeva pe langa Bucuresti sau in tara ( aceasta data poate fi cat mai aproape de 1 Iulie)

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sint de acord cu o zi a motociclistilor . si acuma nu ca sint eu din brasov dar propun sa se tina undeva , pe la mijlocul tarii , sa fir usor pentru toti camarazii sa vina , din toate colturile tarii . daca se va tine la bucuresti ...va fi mai greu pentru timisoreni , aradeni sau baimareni .

perfect de acord . sa stringem rindurile . la buna vdere , camarazi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
sint de acord cu o zi a motociclistilor . si acuma nu ca sint eu din brasov dar propun sa se tina undeva , pe la mijlocul tarii , sa fir usor pentru toti camarazii sa vina , din toate colturile tarii . daca se va tine la bucuresti ...va fi mai greu pentru timisoreni , aradeni sau baimareni .

  perfect de acord . sa stringem rindurile . la buna vdere , camarazi !

219366[/snapback]

 

ALBA IULIA ESTE CEA MAI CENTRALA SI BINE AR FI CA TIMP DE 3SAPTAMINI SA NU MAI FIE PROGRAMATA NICI O INTRUNIRE DEJA SUNT PREA MULTE SI DEGABA ASTA TRE SA FIE CEA MAI MARE SI LA CARE SA PARTICIPAM CU TOTI INDIF DE CLUB, :) HAITA SAU OBIRSIE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca suntem buni la idei, dar cand e vorba de elaborarea de proiecte... si la dureroasa punere in practica... S-a ajuns de la presupusa data de 13 iunie la tacutul NEVER?

Cea mai buna solutie ar fi sa discute mai marii cluburilor de motoare din toata tara... ca de aia s-au organizat cluburile. Sa se adune parerile de la membrii cluburilor si apoi acestea sa fie reunite intr-o sedinta intre capi. Ca asa.... la discutii dezorganizate de pe forum ... nu se rezolva nimic. Dovada: 13 iune a cam trecut demult!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Da' e misto si iunie 13.Ce coincidenta super!Ai mei si cu mine gandisem ca asta sa fie noua noastra zi de nastere(suntem 3 preteni moto) cu excursie,sprit si metal cum se cuvine.Asa... o cedam unei pretenii mai mari.

 

E si extrasezon si cu atat mai bine!

 

1 iulie e bun si asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, am gresit eu, damn it! 1 iulie. Eu zic sa incepem campania de constientizare prin martie-aprilie. Si atunci sa facem si poll si sa venim toti cu idei etc. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

CEL MAI BINE SA SE ORGANIZEZE UNDEVA IN ZONA ALBA IULIA ASA VOR VENI TOTI SI SA TINA CAM 7 ZILE IAR INANTE CU 1 SAPT SI DUPA 1 SAPTAMINA SA NU EXISTE ALTA INTRUNIRE

 

Nu se poate, sunt numai doua weekenduri libere la anul. Avem mult de mers :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Sal este o ideee prea tare cu ziua motociclistilor si sper sa se realizeze daca va pot ajuta cu ceva si pot 0721796747 . eu zic ca in primu weekend din iunie e prea bine pt ca lumea nu munceste bikery pot sa vina din toate colturile tari !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

burn rubber don't burn your souls!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai bai fratilor, ca deja se discuta de un an!!!!!!!!!!Haideti sa o promovam fiecare dintre noi,o batem in cuie pe o anume data,in toata tara!Va dati seama, avem un avantaj enorm cu forumul,se poate face!daca ne ajuta si un administrator sa bage topicul in fata si daca chiar ne dorim,n-avem cum sa nu reusim!

:laugh: In fiecare oras exista motociclisti cu oarecare pile la presa.Va dati seama de impact?SE POATE!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...