Sari la conținut

VAMA VECHE


ares666
 Share

Postări Recomandate

În urma discuţiei telefonice cu Dan Chelsoi şi Silver Pistons am ajuns la concluzia că spre Vamă se va pleca în mod organizat de la Arcul de Triumf, sâmbătă la ora 12, cu ieşire pe Pantelimon spre autostradă.

 

Am întrebat pe cine am putut despre condiţiile de drum pe autostrada si se pare că sunt aproximativ 140 de kilometri din ea deschişi traficului, şi se mai pare că sunt condiţii bune de drum.

 

Silver Pistons vor veni din Ploieşti în Bucureşti să ne unim la Arc, şi de acolo se face plecarea.

 

numărul meu de telefon este: 0745 102 805

 

 

P.S. nu iau pasager, stau prost cu numărul de petece pe camera spate :lol:

Sper să mergem uşurel în grupuri medii (câte 4-6 motoare plecând la intervale de 20 de minute unii de alţii) sau decidem la Arc cu "bătrânii" motociclismului... :lol:

 

ne vedem în Vamă :lol:

post-13-1114711500_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sugestie!!... cei care vin si au fost si la smaeb sa ia legitimatiile de membru dupa ei! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sugestie!!... cei care vin si au fost si la smaeb sa ia legitimatiile de membru dupa ei!  :lol:

da, misto idee.. de fapt cred ca asta a fost si ideea de baza cu legitimatiile alea... sa le avem peste tot cu noi la intruniri etc ca sa ne recunoasca lumea din "comunitate"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Mai pai daca totul e batut in cuie nu-mi ramane sa va spun decat ....ne vedem maine la 12 la arcul de triumf ca sa plecam spre...........Vamaaaaaaaaa. :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io cred ca o sa plec cu nitescu, dar inca nu stiu cand... asa ca ne vedem in Vama cu siguranta!!

 

@Drog': sa nu pleci fara casca!!! :lol: :lol: :lol:

 

Asfalt uscat si aveti grija!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@Drog': sa nu pleci fara casca!!! :lol:  :lol:  :lol:

Mai pai nu am :lol:) daca vrea sa-mi vanda/imprumute si mie cineva o casca as fii recunoscatoare... :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai pai nu am :lol:) daca vrea sa-mi vanda/imprumute si mie cineva o casca as fii recunoscatoare... :lol:  :lol:

Dragilor, dar cu ploaia ce faceti? :lol: De fel va invidiez, dar pentru maine nu pre. Oricum, drum bun, fara necazuri...si ne vedem in Vama. Eu plec de azi, pe 4 roti. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...