Sari la conținut

Kit Pentru Indian


andrey_832
 Share

Postări Recomandate

aripa fata+aripa spate+coarne+suportul pt sa facut din inox+saua+rezervorul latit cu grija si fara semne+bordul de pe rezervor facut din inox cu kilometraj, turometru si martori de bord(semnalizare stanga/dreapta/ulei/neutral/lumini) dar cum pozele vorbesc.....

 

Totul e fara cabluri/instalatie sau stopuri/faruri.

:burnout:

 

--- Mesaj completat în 03 Mar 2008 22:50 -------------
500 ron

post-9420-1204574693_thumb.jpg

post-9420-1204574791_thumb.jpg

post-9420-1204575189_thumb.jpg

post-9420-1204575244_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu este cazul sa fim rautaciosi...haideti sa apreciem PASIUNEA! Ca nu sunt de acord cu finisajele sau calitatea lucrarii ,intr-adevar. am modificat si eu ceva pana acum si crede-ma ca se poate mult mai bine.cat despre suma...nu mai vorbim(se reflecta numai in ore-munca). tot respectul pentru cei pasionati.eu,desi am si vn 800 clasic(care doar merge,nu se si strica),tot la boxerul cu atas ma gandesc cum sa fac sa il scot cat mai repede la asfalt!

 

 

 

 

 

RIDE SAFE! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A nu se uita ca pana si HD a copiat un model boxer de BMW in al doilea razboi mondial. Si motocicletele rusesti si cele americane sunt numa' fier. Amandoua popoarele dispretuiesc mecanica altora - cam cum numeau grecii barbari pe ceilalti, asa si ei folosesc porecle gen "rice-burners" sau "ceainice" pentru motoarele japoneze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dneprovici Indiansky e numele real al motorului :cheers: ...ca sa nu fie vreo confuzie.

Dau tot ce e pe el...pt ca vreau sa il transform "putin".

 

--- Mesaj completat în 05 Mar 2008 10:56 -------------
negociabil.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dneprovici Indiansky e numele real al motorului :D ...ca sa nu fie vreo confuzie.

Dau tot ce e pe el...pt ca vreau sa il transform "putin".

 

<small>--- Mesaj completat în 05 Mar 2008 10:56 -------------</small><br/>negociabil.....

pune totul intr-o cutie si vino la constanta sau vino si tu cu ele iti platesc drumul adresa mes. borceaclaudiu@yahoo.com NR tel 0767619511 da-mi un telefon sa-ti dau adresa daca le trimiti le vreau tot ce ai suna-ma sau trimite-mi mesaj

 

--- Mesaj completat în 06 Mar 2008 21:18 -------------

pune totul intr-o cutie si vino la constanta sau vino si tu cu ele iti platesc drumul adresa mes. borceaclaudiu@yahoo.com NR tel 0767619511 da-mi un telefon sa-ti dau adresa daca le trimiti le vreau tot ce ai suna-ma sau trimite-mi mesaj

MII NE SI POIIMINE SINT LIBER TREBUI SA VORBIM NEAPARAT DA-MI UN NR DE TELE SA TE SUN :cheers: :cheers: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...