Sari la conținut

Accident pe linia de centura


CrisLuca
 Share

Postări Recomandate

Am trecut acu juma de ora pe linia de centura, la trecerea pe sub autostrada Bucuresti-Pitesti, era o motocicleta semicarenata galbena parea destul de lovita si bucati multe din carena pe jos si un Passat cred, motociclistul nu era de vazut era si politia, sper sa fie bine.

Cine stie mai multe sa posteze.

 

Asfalt uscat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut acu juma de ora pe linia de centura, la trecerea pe sub autostrada Bucuresti-Pitesti, era o motocicleta semicarenata galbena parea destul de lovita si bucati multe din carena pe jos si un Passat cred, motociclistul nu era de vazut era si politia, sper sa fie bine.

Cine stie mai multe sa posteze.

 

Asfalt uscat...

Imi pare rau pentru ca se intampla astfel de necazuri. Ieri cand am ajuns acasa mi-au zis ai mei ca a murit un motociclism pe podul de la Otopeni. Acum nu stiu daca e vorba de acelasi accident. Parca locatia e alta. :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut si eu luni pe langa podul centura-A1, si am vazut motorul galben sprijinit de parapetul metalic al drumului. Multe zemuri si cioburi pe jos, acelasi turism negru - cred ca mercedes break in mijlocul strazii, acelasi militian care scria de zor, nici urma de motociclist. Si asta in timp ce dadea la radio accidentul nepotului lui Mizil, de pe DN 1. Super Sumbru. Sotia a facut sa-mi aminteasca ca deja forbicul e prea mult, si ca avem copil de crescut, deci adio bani oficiali pentru motor !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu accidentul. Nici eu n-am remarcat motociclistul, ci doar politia, masina implicata si motorul sprijinit de gard. Parea destul de julit. Si mie mi s-a parut un BMW, nu mai stiu de ce..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...