Sari la conținut

Iuliu Maniu - 15.03.2008


DragStar650
 Share

Postări Recomandate

Exact asa s-a si intamplat, iesisem aseara la plimbare cu hondita si exact la Bingo pe Iuliu Maniu salvarea..lume stransa..politia..(tot tacamul) Cand ma dau mai aproape vad un gsx-r (park) era facut pilaf:( Din cate am vz motociclistul era constinet..tocmai era urcat in salvare. Loganul galben a intors prin scuar si NU L-A VAZUT PE MOTOCICLIST :crack: Din cate am inteles motociclistul avea si o foarte mare viteza.. SANATATE MAXIMA

Editat de TZOG_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din propria experienta: trebuie sa te asiguri ca ai fost vazut , apoi sa te astepti la orice ,,manevra" criminala , de multe ori am observat cand conduceam conserva prin oras e dificil sa observi un moto care se strecoara sau vine cu viteza, mai ales ca multi conservari vorbesc la mobil si au muzica blana . Trebuie sa intuim manevrele asta e , daca nu ...doamne fereste. Grija mare la toti si conduita preventiva

 

oricum multi posesori de B au nevoie de un test psiho mai amplu :crack: :blbl:

Editat de ridenotdie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pilot Moto:

TCC minor grad 0

gamba dreapta leziune

glezna dreapta fractura

coasta 10 fisura

 

etilotest 0,00 mg/l la aprox. o ora dupa producerea accidentului.

 

Baieti... eu sunt de acord cu voi in ceea ce urlati pe forum dar pe BUNE dc mama draq nu va luati echipament?? Pushtanu avea doar casca in rest era in trening ... a fost internat la municipal unde l-am gasit urma sa fie transportat la TC ... o radiografie cervicala nu arata prea grozav

 

Accidentul cu concluziile va fii postat pe site-ul din semnatura probabil maine acu n-am timp.

 

Sanatate maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si prietenul meu cel mai bun a avut azi seara un accident de motor . Tot in acea zona tot la fel a fost lovit de masina ,era constient . avea casca geaca rosie si in rest trening . dar nu a vea gsx-r ave un kawasaki ninja zxr de 400 cc . el a fost dus la spital si are : 6 coaste rupte ficatul rupt si ceva pe la plamani . si din cate stiu motorul este la unul dintre cei peste 15 motociclisti aflati la fata locului. sanatate maxima .

Editat de Lil Jan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si prietenul meu cel mai bun a avut azi seara un accident de motor . Tot in acea zona tot la fel a fost lovit de masina ,era constient . avea casca geaca rosie si in rest trening . dar nu a vea gsx-r ave un kawasaki ninja zxr de 400 cc . el a fost dus la spital si are : 6 coaste rupte ficatul rupt si ceva pe la plamani . si din cate stiu motorul este la unul dintre cei peste 15 motociclisti aflati la fata locului. sanatate maxima .

 

 

Multa sanatate si insanatosire grabnica.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si prietenul meu cel mai bun a avut azi seara un accident de motor . Tot in acea zona tot la fel a fost lovit de masina ,era constient . avea casca geaca rosie si in rest trening . dar nu a vea gsx-r ave un kawasaki ninja zxr de 400 cc . el a fost dus la spital si are : 6 coaste rupte ficatul rupt si ceva pe la plamani . si din cate stiu motorul este la unul dintre cei peste 15 motociclisti aflati la fata locului. sanatate maxima .

 

 

tati nu au fost 15 au fost decat 4 si + 2 care au plecat dupa ce am venit noi....da intradevar moto e la noi....sanatate maxima...si multa bafta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si prietenul meu cel mai bun a avut azi seara un accident de motor . Tot in acea zona tot la fel a fost lovit de masina ,era constient . avea casca geaca rosie si in rest trening . dar nu a vea gsx-r ave un kawasaki ninja zxr de 400 cc . el a fost dus la spital si are : 6 coaste rupte ficatul rupt si ceva pe la plamani . si din cate stiu motorul este la unul dintre cei peste 15 motociclisti aflati la fata locului. sanatate maxima .

 

Esti sigur ca nu vb de acelasi accident?? Din cate stiu eu in seara zilei de 14/15 martie a avut loc un singur accident in zona Iuliu Maniu in care a fost implicat un moto ... iar moto era kawa albastru care a fost luat de baietii de acolo cu o dacie papuc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti sigur ca nu vb de acelasi accident?? Din cate stiu eu in seara zilei de 14/15 martie a avut loc un singur accident in zona Iuliu Maniu in care a fost implicat un moto ... iar moto era kawa albastru care a fost luat de baietii de acolo cu o dacie papuc

 

Da de acelasi accident vb...cu siguranta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...