Sari la conținut

Motociclistii Din Buzau


Radu46
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 165
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Asta-s yo:D.Pogo din Plutonu'2.Rappa biker.posed kawasaki ZR-7S 750 2001.Contact: yo_pogo.Ulitze uscate k termenul de asfalt lasa de dorit :P :bounce:

post-51571-1268678505_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, o vreme o sa fiu deportat cu scarbiciul in sarata monteoru si ma intrebam daca nu pot sa ies si eu la o cafea cu voi, ca nu beau cand conduc :rose:

Mesaj completat

salutare, o vreme o sa fiu deportat cu scarbiciul in sarata monteoru si ma intrebam daca nu pot sa ies si eu la o cafea cu voi, ca nu beau cand conduc :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, o vreme o sa fiu deportat cu scarbiciul in sarata monteoru si ma intrebam daca nu pot sa ies si eu la o cafea cu voi, ca nu beau cand conduc :cheers:

Mesaj completat

salutare, o vreme o sa fiu deportat cu scarbiciul in sarata monteoru si ma intrebam daca nu pot sa ies si eu la o cafea cu voi, ca nu beau cand conduc ;)

oricand.dai o tura pe la B4motors si gasesti acolo cativa mereu.sau 0757011951.da un tel si ne ne gasim undeva;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Salut baieti Ma numesc Alex (DiNo imi puteti spune ) cred ca sunt cel mai mic de pe aici dar banuiesc ca nu se face diferenta, sau gresesc? :blbl: , deci, am 15 ani si 11 luni si in iulie fac 16, legislatie, bla bla . Pai.. ce sa spun, am calarit de pe la 3 ani motoare... am inceput cu o minimobra si cu ajutorul lui tata :P , dupa, tata a adus in Buzau motociclete, scutere, etc.(Import Italia) si am inceput sa invat mecanica, sa le manevrez mai bine si am invatat cand trebuie sa pun frana. Am fost un timp si la Karting. Momentan Lucrez la o Aprilia Tuareg ETX 50 (cu motor de 80 cmc).

 

Ce-l mai mare motor pe care l-am condus a fost un Suzuki GSX-R 750 din 86 (unii cred ca il stiu).

 

Pai, cam asta e tot, poate ne intalnim si discutam la o cafea

 

Cum spuneam acum trag din greu sa termin Aprilia aia sa incep sofatul LEGAL... ca pana acum am strans un teanc de amenzi si avertizmente :ok: . O sa creez un topic si o sa va arat tot procesul(poze + bani cheltuiti).. acum este dezmenbrata complet, pregatesc carenele pentru vopsit si caut un motor ca la al meu mi s-a bulit presetupa si mi-a intrat apa pe la pompa in cutia de viteze...[profit de post si va intreb daca stiti unde gasesc motorul (fara cilindru, piston si segmenti) la un pret rezonabil]

 

Ma gasiti la id-ul de mess: zcalecs16key :)

 

Salutare tuturor si ASFALT USCAT! (daca mai avem asfalt in Buzau )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

frumoasa "bestia " dar putin murdarica, tot ce pot sa spun este faptul ca pozele 1 si 2 au fost facute la un interval de maxim 5 minute deoarece raza de soare care atinge glaful geamului la a2a linuta de sus in jos este aproape in acelas loc.

Cate babe .. gagici la vremea aia se agatau cu motorete deastea acum 40 de ani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ce pot sa spun este faptul ca pozele 1 si 2 au fost facute la un interval de maxim 5 minute deoarece raza de soare care atinge glaful geamului la a2a linuta de sus in jos este aproape in acelas loc.

 

nu neaparat, ar putea fi facute si la interval de 24 ore (a doua zi, la aceeasi ora) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...