Sari la conținut

Choppere


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

buna alegere.. super motoreta  :crack:

202708[/snapback]

 

 

Merci!

De mult imi dore-am un VN 750 celelalte chopere nu au finetea si stilul VN-ului

(de 20 de ani se fabrica modelul asta fara modificari substantiale) :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite si motorul lui Grex (Radu) din Curtea de Arges. Pe langa asta, mai lucreaza la un NIPRAsaki, motor de gpz 750+ roata de 200 pe spate, etc...

 

post-2851-1121340897_thumb.jpg

 

:bounce:

 

post-2851-1121341175_thumb.jpg

Grex si cu mine in the early days :crack:

Editat de Morphine Child
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asteapta si tu un pic pana ia forma!o sa-ti trimit poze

204079[/snapback]

Pai de ce sa ii trimiti poze? :kick: Pune si tu pozele pe forum sa le vedem toti, ca acum si eu sunt curios. Dupa ce eu am pus poze cu Kawaij-ul si cu Ijdianul vreau sa vad si alte variante precum NIPRA-SAKI... :ok:

 

Numa' bine! :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt nou pe aici. Iata achizitia mea: Suzuki Intruder M800. Este prima poza facuta acestei motociclete de catre dealerul din TM, asa ca sa nu ma injurati ca are inca plasticele pe ea. Ma asteapta sa-mi iau permisul. Pe 2 august am examen. Sper sa-l iau. O sa va spun dupa cum mi se pare.post-6210-1122213279_thumb.jpgpost-6210-1122213295_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt nou pe aici. Iata achizitia mea: Suzuki Intruder M800. Este prima poza facuta acestei motociclete de catre dealerul din TM, asa ca sa nu ma injurati ca are inca plasticele pe ea. Ma asteapta sa-mi iau permisul. Pe 2 august am examen. Sper sa-l iau. O sa va spun dupa cum mi se pare

 

Superb!

 

Si eu am in curand examen... pe 26 :birthday: si dupa ce ma vad cu A-ul o sa-mi iau un motor... chopper sper...

 

Nu ti se pare prea mare un motor de 800cmc ca incepator?

 

Eu unu ma gandesc pentru inceput la un virago 535...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:birthday: va multumesc!

Deocamdata nu mi se pare mare sau mic, am mers cu ea doar pe un drum de tara, asfaltat ce-i drept si nu mi s-a parut nervoasa sau greu de stapinit. Adevarul o sa-l descopart abia in Bucuresti dupa ce imi iau permisul. Am avut o oportunitate si am vrut sa-mi iau ce este mai bun in banii respectivi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M800 este cumva Volusia?este modelul mai nou,aparut dupa intruder800...???

cat ai dat pe ea?din ce an e /km?

B.

208984[/snapback]

 

ala e C800,

 

m800 cred ca e adaptarea pt europa.. :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M800 este fostul Marauder 800. Acum se numeste in Europa Intruder M800 iar in state Boulevard M50.

L-am cumparat de nou 0km din TM de la Sara Motors, in Buc. B&S Motors habar nu au sa vinda, au impresia ca sunt buricu' tirgului. Am dat cu cel putin 400EUR mai putin decit daca l-as fi luat din Buc. Acum depinde si de cine negociaza pretul, sunt convins ca puteam sa-l iau si mai jos. Pretul exact nu vi-l pot spune, am promis, dar sigur veti fi multumiti daca apelati la ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorizarea este identica, difera rotile (aliaj la M800 spite la C800), furca fata, aripile, capacul filtru aer, capac transmisie, ceas bord.... mie mi se pare ca arata mai musculos, mai sportiv. M800 a trecut la transmisie finala cardan in 2005.

Editat de M800
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...