Sari la conținut

Honda Cbr 954rr Fireblare 2003


alexutzzz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Alex tu cati ani ai?! :laugh:

 

 

Azi in caz ca se opreste ploaia montez ohlins si vin cu poze

Gume am luat rennsport si curand va veni o toba MIVV Carbon

whatever...succes...

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vai tu hai sa facem si noi pe inspectorul power puff-puff ca are baiatu asta 17 ani si are motor de 900!!!!!!!Vai dar cum?Pentru ca ne tine si putem,ma fata ;) Eu am 17 ani defapt,dar are mama mult prea multi bani si merg asa fara permis si de mic ca deh banu are valoare in Romania ;) Bai cati/cate carcotasi care nu aveti ce face!

Sa o stapanesti sanatos racere :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

da da ...cado de ziua mea:P

toba tocmai ce am comadat'o la mac, parbrizul si bulaonele trec maine pe la scorpio sa vad daca au venit:P

dupa ce iau permisul pun poze si impresii :unsure: nu mai am rabdare de abea astep sa vad cum se misca:P,oricum dupa moartea bunului prieten virilu aka alin mi-a intrat un mare morcov si am o frica imensa+ ca m'a calmat mai rau decat eram. O sa fie bine,sunt hotarat 80 maxim in oras,nu merita riscul mai mult....am familie,parinti. imi sunt mult prea dragi ca sa ii dezamagesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fie bine,sunt hotarat 80 maxim in oras,nu merita riscul mai mult....am familie,parinti. imi sunt mult prea dragi ca sa ii dezamagesc

hai ma ce dreaq ... toti am zis asta ... pun pariu ca si ALIN a zis-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma ce dreaq ... toti am zis asta ... pun pariu ca si ALIN a zis-o

Ma lasi?nu te'a intrebat nimeni nimic,stai in treaba ta.

Azi am montat parbriz fabbri(ermax nu mai era) si tank pad motografix

poze ceva mai tarziu:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand iei permisu?

o sa te distrezi de minune cu motorul!!

joi depun dosarul...din ce zic cei de la scoala in maxim 10 zile dau examenul.

Azi pun poze cu parbrizul:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja astia care va tot dati atotstiutori si comentati incep sa va ignor,nu meritati atentie.

Nu fii arogant, atitudinea asta te poate baga in groapa. Fii cuminte, ascultator si umil, asa cum trebuie la varsta si la lipsa ta de experienta. Si, daca ai noroc si capul pe umeri, o sa vorbim si peste 20 de ani despre pasiunea asta de'i zice "motociclism". Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu fii arogant, atitudinea asta te poate baga in groapa. Fii cuminte, ascultator si umil, asa cum trebuie la varsta si la lipsa ta de experienta. Si, daca ai noroc si capul pe umeri, o sa vorbim si peste 20 de ani despre pasiunea asta de'i zice "motociclism". Bafta!

Nu sunt arogant chiar deloc,dar m'am saturat sa mi se zica mai ales pe forum vezi ca o sa iti rupi capul sigur,vezi ca o sa mori,nu dau termen ca oricum o mierlesti.Ce plm deja e iritant si agasant si e tare frustrant sa zica multi necunoscatori,cei care ma cunosc si au mers cu mine stiu in ce fel merg si cat ma duce capu in traficul asta nenorocit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt arogant chiar deloc,dar m'am saturat sa mi se zica mai ales pe forum vezi ca o sa iti rupi capul sigur,vezi ca o sa mori,nu dau termen ca oricum o mierlesti.Ce plm deja e iritant si agasant si e tare frustrant sa zica multi necunoscatori,cei care ma cunosc si au mers cu mine stiu in ce fel merg si cat ma duce capu in traficul asta nenorocit.

 

Daca n-ar muri altii ca tine, ca pe banda rulanta, n-ar mai zice nimeni nimic. E normal sa-ti zica cand ai o asemenea racheta. Iti doresc din suflet sa nu ajungi la rubrica accidente. Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma ce dreaq ... toti am zis asta ... pun pariu ca si ALIN a zis-o

Multi au spus ca vor merge prudent .....si in cele din urma au dat-o in bara, dar in cazul lui alexutzz vb din poze pt ca nu il cunosti.

E adevarat ca si-a luat un motor foarte puternic, foarte periculos daca nu il conduci cu cap ajungi foarte usor sa vb prieteni despre tine la timpul trecut , dar nu este si cazul lui ....

Am avut ocazia sa-l vad de cateva ori cum merge in grup si eu unul am ramas mai mult decat placut surprins.....

Nu e un pusti teribilist si nu cred ca a ajuns sa-si ia motorul asta ca sa se sparga in figuri pe Magheru( asa cum fac altii)

 

PS: Ai mare grija alexutzz cu bestia, mergi prudent pt ca stii foarte bine ca pe motor poti face o singura greseala care iti poate fi fatala.

 

 

Daca n-ar muri altii ca tine, ca pe banda rulanta, n-ar mai zice nimeni nimic. E normal sa-ti zica cand ai o asemenea racheta. Iti doresc din suflet sa nu ajungi la rubrica accidente. Succes.

Daca e pusti asta nu inseamna ca este si teribilist...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fireblade 954 la varsta lui :) hot sexy bike...hmm. Sigur nu e.

Cu tot respectul dar tind sa cred ca ai ceva probleme si o ti pe a ta una si buna ca sunt eu forjator.

Stai in treaba ta daca nu ai altceva mai bun de zis,am inteles parerea ta.

Editat de alexutzzz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti carne de tun...

Hai bai, nu fii rau, baiatul are premize bune. Nu e un cocalar care vine la targ si isi ia cea mai bengoasa mobra din parcare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numa replici inteligente are stege..ca in cazul lui alin..mai bine taci din gura baiatule . alex eu sunt sigur ca te descurci perfect cu mobra si nu o sa ai niciun incident

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fireblade 954 la varsta lui :) hot sexy bike...hmm. Sigur nu e.

bah da te oftici ca nu ai tu motorul lui????

 

 

 

bafta alexxe....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...