Sari la conținut

BACK IN BLACK


Don Leoncio
 Share

Postări Recomandate

Va multumesc mult tuturor pentru urari! Sunt incantat de "my new bitch" (nu ca as fi renuntat la cealalta, fiindca ma duc acum sa o iau de la serviciu). Trage de rupe. Am o banuiala ca si daca, Doamne fereste!, cade - cade de rupe, asa ca sunt atent.

Cum am mai spus, personal am fost stricat de Nipru, care m-a facut sa zic "Nu conteaza ce motor imi iau atat timp cat e mare!" Cred ca m-am apropiat de ceea ce mi-am propus.

Inca o data va multumesc si ne vedem diseara la Arc! :huh:

p.s.

I-am zis Isaura fiindca "Sclava" suna prea a SM! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor ... sunteti constienti ca acum Hellrider si Leoncio o sa joace alba-neagraz cu caramizile ???

Nu cu aceste cuvinte... dar tot la ceva ingenul asta ma gandeam shi eu!!!

Apropo!!!

Vrem poze in grup!!!

:huh: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caramida!

 

Dupa cum i-am zis aseara la arc: am setat aparatul pe ce mai naspa calitate si cele mai naspa setari si ... tot a iesit o poza superba cu un motor superb :huh:

 

Sa iti fie de bine coane

post-49-1115877899_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BDu ăsta încearcă toate tipurile de motoare..cum prinde una liberă, hop pe ea..

în plan depărtat, Ivan Dnepr îi explica lui Nae de ce trebuie să-şi schimbe nicku în Ivan DR...800..după greutate, nene.. :huh:

post-49-1115925800_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Metre, te caracterizează perfect, te prinde excelent.

 

Neagră şi lucioasă, exact aşa cum îmi place mie, cardan, motor MAAARE, tourer de la mama lui.

 

Moaa, şi numa din poze pare super confortabilă, da îmi inchipui că în realitate e numa numa...

 

Metre, îti doresc din tot sufletul să te poarte sute de mii de kilometri, sănătos şi cu un zâmbet d'ăla până la urechi tot timpul :huh:

iar în şa, să ne stai pana la adânci bătrâneţi, până devii un moşulică din ăla simpatic da' cu gându' numa la femei :laugh:

 

Ăsta e motor ce nu are moarte, acuma mă uitam pe forumuri la posesori de uzine din astea, şi să mor dacă nu are fiecare câte 2 bucăţi, nu se mai satură de una singură.

 

Să te slujească loială, şi să te bucuri de viaţa pe 2 roţi cât mai mult.

 

P.S. Dacă nu'mi dădeai telefon, nici că mă uitam pe aici, să mor io, în ultima săptămână am stat numa pe la Accidente pe forum.

 

Cum am spus, dacă ne mişcăm repejor pe la garaj la Doru, poate dăm o tură şi prin Etrusco, să vad pe Isaura... :laugh:

 

numa bine metre, baftă multă. Ai grijă de tine, şi acuma că ai o nouă bijuterie, nu uita de Elena, hai că vă pup.

 

Ride safe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...