Sari la conținut

accident filmulet


voshod175
 Share

Postări Recomandate

ce n-am inteles yo: acolo totzi veneau unu dupa altu si se duceau in parapetzi sau mi s-a parut mie (doi am vazut sigur da nush exact ca parca erau maio multi) :huh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il stiu si eu de mai mult timp, asa e in ultimul moment a lasat capu in jos se vede ca trece la milimetri motocicleta de capul lui, sper doar sa nu se fi accidentat grav cand a lovit cauciucurile.

acolo totzi veneau unu dupa altu si se duceau in parapetzi sau mi s-a parut mie

Da man cred ca s-a varsat ulei sau nisip ceva pe pista intr-un viraj si iti dai seama ca au picat majoritatea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da man cred ca s-a varsat ulei sau nisip ceva pe pista intr-un viraj si iti dai seama ca au picat majoritatea.

Pai se vede la inceputul filmului cum unui tip i se sparge radiatorul (cred) si de acolo a inceput nebunia; oricum tipul caruia i-a trecut motorul razant a avut zile :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Proiectile erau motocicletele acelea. :huh:

Dupa cate am vazut s-au ferit totzi cam la limita ... sper ca sunt OK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mda intradevar e de mai demult filmul, a avut mare noroc individul! daca va uitati mai atent, veti vedea ca motocicleta chiar l-a astins (casca si umar) !!! Nu mi-as dorii sa aflu vre-o data ce a fost in mintea pilotului in momentul in care a vazut cum se apropie fierul spre el !!! :huh: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia rupt umaru cu siguranta!

Ati vazut ca nu s-a mai sculat de acolo.

NU prea ai ce sa vezi daca s-a sculat sau nu, pentru ca se termina repde filmarea, plus ca pica dupa un damb. Dar in zbor, intr-adevar, moto ii loveste umarul!! Initial, parca plusteste prin aer, dar la aterizare... Brr! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...