Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

Cine nu merge pe ploaie nu e motociclist. :) Deci cine vine sambata sau duminica la o plimbare mai lunga? :love:

 

Pe buneeeee??? Chiar ti-ai scos mobra de la iernat? Asa de tarziu?:love:

Oare pe cine invitam noi in noiembrie sa se plimbe cu mobra??!!

Dar deh ne refuza omul ca o bagase la iernat de la finele lui octombrie :love: ca e frig, ca ploua...........

Vezi ca de pe la finelel lui februarie inca se iese la plimbare si pe ploaie si vant ......... :D

 

"Mai vino seara pe la noi........"

 

Open (Drink)Ride this week !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna dimineataaaaaaa........

 

Bueeeiiii, pana la carefele de diseara nu plimbam si noi nimic pe ziua de azi?

Care aveti idei, propuneri, planuri de plimbare pana diseara ?

Eu ma mobilizez si pe la 12:00 apuc sa invart roata ...........tot spre SUD.

 

Va astept cu propuneri !

 

Open Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineataaaaaaa........

 

Bueeeiiii, pana la carefele de diseara nu plimbam si noi nimic pe ziua de azi?

Care aveti idei, propuneri, planuri de plimbare pana diseara ?

Eu ma mobilizez si pe la 12:00 apuc sa invart roata ...........tot spre SUD.

 

Va astept cu propuneri !

 

Open Ride !!!

 

'Neata si tie :love:

 

daca pe la 12 te apuci de invartit e ok daca ajung si eu pe la 13 ? (nu de alta, dar de cat timp tot ma rog de voi sa va mobilizati a mai aparut un drum de facut)... din pacate drumul e tot spre cartierul vostru dar trebuie sa duc ceva cu masina si asta in jur de 12....

 

 

asta ne deranjeaza ?

 

http://www.realitatea.net/norul-de-cenusa-...nie_709449.html

Editat de eu-zero
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bifat pe agenda :love:

 

Aoleu!!!

Da repede a mai mers taximetristul ala.Data viitoare o sa cautam unu' mai in varsta care sa circule cu viteza redusa.

Trebuie sa iti gasesti o agenda destul de groasa pentru ca daca ai intrat in hora, trebuie sa joci....

Scuzele nu se accepta.Data viitoare o sa avem nevoie si de tensiometru,asa,pentru orice eventualitate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heeloooo!!

Ne regrupam si noi pe la la "garaj" in jurul orei 19:00 - 19"15......... :love:

 

Scurt a mai fost acest week-end, hai sa mai lungim putin aceasta duminica............................. :love:

 

Open Night, Open Drink !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti, vin cu o rugaminte pentru acest subtopic al forumului: hai sa facem ceva organizat si pentru aia de n-au noroc la motociclete in viata si stau cu ele in curte degeaba :love:) Numiti si voi ziua de luni, cum retinusem eu o data (din pacate, azi nu pot), zi de agrement sportiv la intreceri cu bere, suc si covrigei intr-un loc (local) gen Alter-Ego si orele de la care sa stranga lumea, cum ar fi 21. Poate ca vorbesc prostii, dar chiar daca nu merge, o admir in fiecare zi (asta pana as repara-o sau o vand), dar tare imi place sa v-aud cum va plimbati cu motoarele si mai aflu si detalii tehnice de la voi. Asa... ca pentru incepatori. Clubul Vitantistilor care beau bere fara zahar dimineata, la pranz si seara va invita in fiecare luni, cu incepere de la orele 21, in club A/E sau unde altundeva va e mai la indemana. Ca idee...

 

Multumesc.

 

Preferabil absentele unora sa fie anuntate din timp...

 

Poza de mai jos e cu adresa... Se stie el. Ma tin de ceva timp sa-i zic... :love:

post-54010-1271677333_thumb.jpg

Editat de infopasscom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar de vineri ce parere ai?

vinerea ne vedem elegant cu titanistii si se conduce organizat la IKEIA unde se mananca hot-dog, la intoarcere cine doreste se opreste prin victoriei pentru un scurt metraj si o poza de avut in vedere la IGPR, iar apoi pe Magheru usor spre casa :wacko:

 

Ce poate fi mai frumos decat sa ne plimbam, sa mancam si sa ne bucuram de motociclism in detrimentul bautelor? :laugh:

Nu zic ca bautele nu isi au rostul, doar ca din punctul meu de vedere isi au limitele :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar de vineri ce parere ai?

vinerea ne vedem elegant cu titanistii si se conduce organizat la IKEIA unde se mananca hot-dog, la intoarcere cine doreste se opreste prin victoriei pentru un scurt metraj si o poza de avut in vedere la IGPR, iar apoi pe Magheru usor spre casa :wacko:

 

Ce poate fi mai frumos decat sa ne plimbam, sa mancam si sa ne bucuram de motociclism in detrimentul bautelor? :laugh:

Nu zic ca bautele nu isi au rostul, doar ca din punctul meu de vedere isi au limitele :(

 

E ok si-asa. Oricum eu nu consum alcool decat cu moderatie. :lol:) Dar na! Ai dreptate. Mai bine mancat decat baut. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca-l stiti, dar unii se mai si simt... :wacko:

 

Intra in spital 3 motociclisti grav raniti dupa ce au avut accident. Dupa operatie merge doctorul la fiecare sa-l intrebe ce a patit. Il intreaba pe primul:

− Cum ai avut accidentul?

− Pai domnule doctor am acasa o Yamaha si m-am dus cu 200 km/h, am vazut o blonda, m-am uitat dupa ea si primul stalp a fost al meu. Doctorul ii spune sa nu se mai uite dupa femei cand conduce. Merge la al doilea.

− Tu ce ai patit?

− Domnule doctor am acasa o Honda, m-am dus cu 250 km/h, am vazut o blonda, primul pom a fost al meu. Doctorul ii spune din nou si lui sa nu se mai uite dupa femei in timp ce conduce. Merge la al treilea.

− Tu cum ai avut accidentul?

− Pai domnule doctor, am acasa un jaf de motoreta si cand i-am vazut pe astia 2 cu ce viteza trec pe langa mine am crezut ca eu stau pe loc si m-am dat jos sa vad ce are.

 

O zi faina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca-l stiti, dar unii se mai si simt... :wacko:

 

Intra in spital 3 motociclisti grav raniti dupa ce au avut accident. Dupa operatie merge doctorul la fiecare sa-l intrebe ce a patit. Il intreaba pe primul:

− Cum ai avut accidentul?

− Pai domnule doctor am acasa o Yamaha si m-am dus cu 200 km/h, am vazut o blonda, m-am uitat dupa ea si primul stalp a fost al meu. Doctorul ii spune sa nu se mai uite dupa femei cand conduce. Merge la al doilea.

− Tu ce ai patit?

− Domnule doctor am acasa o Honda, m-am dus cu 250 km/h, am vazut o blonda, primul pom a fost al meu. Doctorul ii spune din nou si lui sa nu se mai uite dupa femei in timp ce conduce. Merge la al treilea.

− Tu cum ai avut accidentul?

− Pai domnule doctor, am acasa un jaf de motoreta si cand i-am vazut pe astia 2 cu ce viteza trec pe langa mine am crezut ca eu stau pe loc si m-am dat jos sa vad ce are.

 

O zi faina!

 

Intra in spital 3 motociclisti grav raniti dupa ce au avut accident.

 

Primul - o mana in ghips.

Al doilea - o mana si un picior in ghips.

Al treilea - in ghips tot.

 

Dupa operatie merge doctorul la fiecare sa-l intrebe ce a patit. Il intreaba pe primul:

− Cum ai avut accidentul?

− Pai domnule doctor am acasa o Yamaha si m-am dus cu 200 km/h, m-am luat la intrecere cu un alt motociclist....si am cazut...

Merge la al doilea.

− Tu ce ai patit?

− Domnule doctor am acasa o Honda, m-am luat la intrecere cu asta cu Yamaha si am cazut amandoi......

Merge la al treilea.

− Tu cum ai avut accidentul?

− Pai domnule doctor, am acasa un jaf de motoreta si cand i-am vazut pe astia doi ca se intrec si cad, am oprit sa vad ce au patit. Am pus mobra pe cric, m-am dat jos si am alunecat pe o coaja de banana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intra in spital 3 motociclisti grav raniti dupa ce au avut accident.

 

Primul - o mana in ghips.

Al doilea - o mana si un picior in ghips.

Al treilea - in ghips tot.

 

Dupa operatie merge doctorul la fiecare sa-l intrebe ce a patit. Il intreaba pe primul:

− Cum ai avut accidentul?

− Pai domnule doctor am acasa o Yamaha si m-am dus cu 200 km/h, m-am luat la intrecere cu un alt motociclist....si am cazut...

Merge la al doilea.

− Tu ce ai patit?

− Domnule doctor am acasa o Honda, m-am luat la intrecere cu asta cu Yamaha si am cazut amandoi......

Merge la al treilea.

− Tu cum ai avut accidentul?

− Pai domnule doctor, am acasa un jaf de motoreta si cand i-am vazut pe astia doi ca se intrec si cad, am oprit sa vad ce au patit. Am pus mobra pe cric, m-am dat jos si am alunecat pe o coaja de banana.

 

 

:wacko:) Da, e mai tare asa :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu il pui tu pe bikeshop si ne seci pe noi cu toate risnitele? rasnita pentru ca la tine ambreiajul este uscat si se aude ca preparatorul de cafea macinata din cafea boabe! :laugh:

daca iti iei ban de 14 zile o sa zici ca nu stii care este motivul =))

 

ca sa revin la ontopic, dupa promisiunea de ieri si anume de a deveni un criminal cu sange rece declar jihad daca nu se planifica nimic si se face iar totul prin telefon, asta sa fie clar... :wacko: => concluzie ziceti draq ce planuri aveti de wkend

 

eu unul vreau la targ sambata si dupa iesire sau iesiri voi?

Editat de maxx40
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...