Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare

Hai sa ne intalnim sanbata la PHD si plecam de aici catre parcul Carol (hotarati voi ora)

 

Daca plecati in grup de la garaj, vin si eu acolo . Atasati si voi o poza cu locatia exacta a garajului va rog :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Lucian bine ai revenit, multumim pentru alaturare, in cursul acestei zile vom face demersurile sa primesti harta locatiei "la garaj".

Este foarte buna propunerea ta de a ne vedea la PHD, poate mai sunt si altii care au citit si doresc sa vina si este normal ca Vitanul sa plece de la locul de intalnire deja stabilit si stiut de cei mai multi. Eu propun sa ne intalnim la PHD la ora 8:45 si sa asteptam pana la 9:00 dupa care ne vom deplasa cu totii catre Parcul Carol.

 

Ne auzim in cursul zilei - 0746.902.200.

 

O zi frumoasa sa aveti cu totii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Lucian bine ai revenit, multumim pentru alaturare, in cursul acestei zile vom face demersurile sa primesti harta locatiei "la garaj".

Este foarte buna propunerea ta de a ne vedea la PHD, poate mai sunt si altii care au citit si doresc sa vina si este normal ca Vitanul sa plece de la locul de intalnire deja stabilit si stiut de cei mai multi. Eu propun sa ne intalnim la PHD la ora 8:45 si sa asteptam pana la 9:00 dupa care ne vom deplasa cu totii catre Parcul Carol.

 

Ne auzim in cursul zilei - 0746.902.200.

 

O zi frumoasa sa aveti cu totii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut sunt nou sa ma prezint Alexandru aici si am o intrebare,

Nu se strange nimeni prin vitan azi sa dam o tura cu motoarele ? sa ne plimbam un pic prin bucurestiu asta:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara gluma si fara mishtouri azi avem de sarbatorit :

 

1 - Zi de nastere : M3ntosan ...........LA MULTI ANIIIIIIIIIIII!!!!! Asfalt fara gropi si cat mai multi km alaturi de noi!

 

2 - Zi de nume : Burebistaaa..........LA MULTI ANI FLORINEEEEEE!!! Asfalt fara caini si multi km de poveste !

 

Sa fiti sanatosi mah nebunilor, sa ne vedem cu bine si iar LA MULTI ANI !!!

 

 

RIDE SAFE !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara gluma si fara mishtouri azi avem de sarbatorit :

 

1 - Zi de nastere : M3ntosan ...........LA MULTI ANIIIIIIIIIIII!!!!! Asfalt fara gropi si cat mai multi km alaturi de noi!

 

2 - Zi de nume : Burebistaaa..........LA MULTI ANI FLORINEEEEEE!!! Asfalt fara caini si multi km de poveste !

 

Sa fiti sanatosi mah nebunilor, sa ne vedem cu bine si iar LA MULTI ANI !!!

 

 

RIDE SAFE !!!!

 

 

LA MULTI ANI !!! si din partea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI pentru Mentosan, sa cresti mare si voinic si sa te lasi de fite pe ss da? :)

Glumesc, sa fi sanatos, norocos si sa iti indeplinesti toate dorintele ;)

 

Burebista, La multi ani si tie si multa multa multa sanatate si noroc ca sa te vedem curand printre noi pe 2 roti:)

 

In rest pentru scepticul Pantera cat si pentru cei ce nu credeau aseara ca azi (aka duminica) o sa ploua, ei bine a fost o zi deosebit de torida si placuta. astfel doresc sa imi cer scuze pt prognoza gresita =))

Las' ca o sa vina si zile mai bune de marti incolo ca deh doar abia a inceput sezonul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze public pentru ca abia acum va multumesc pentru urari dar am fost mahmur la pat.SO...va multumesc pt urari,sa fim sanatosi cu totii si sa avem parte de cat mai multi kilometrii si cat mai uscati.Diseara daca avem parte de vreme frumoasa berea e din partea mea la Alter(Promit ca ma prezint:)).La multi ani Grasule, puricosu ala se tine bine nu e de gasit dar promit ca vb cu Max si iti facem un tricou cu portretul robot al catelului poate asa il recunoaste cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva planuri pentru weekend?

 

 

Eu vopsesc oualele renilor lui Mosh Gerila.......sambata muncesc.

Duminica e sarbatoare si e posibil sa combin ceva licori bahice, luni.....ei bine, luni ne plimbam daca se aduna lumea de prin carciumi si alte cele.........

 

Mai exact bagati si voi propuneri ca iar sunt cu inspiratia la pamant.

 

 

Open Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...