Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

Daca mai vrea cineva sa isi faca i.t.p -ul sa se duca la pod la fundeni, mai fac pana la sfasitul lunii, apoi se opresc pe o periada nedeterminata,si nu se mai face decat la R.A.R, costa 50 de lei, iti trebuie cartea de identitate, talonul, asigurarea si buletinul. Si ne mai vedem in vama veche, treceti e la BIBI daca veniti in vama. Vineri dimineata o sa plec, deci daca are cineva chef de o plimbarica, cu cea mai mare placere. Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Coboara-n gios, luceafar bland, alunecand pe-o mobra, pan' la Pantera la garaj si ai sa vezi motoare. Sau lunea, la PHD. Daca ai noroc si mai ies si baietii :D

 

Pai luni , la ce ora ?:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei nu mai misca nimeni in frontu asta!?Face cineva un Iarmaroc in weekendul asta sau iar se merge la IKEA?Faceti si voi anunturile pe aici ca de sunat sunati numai cand ajungeti la destinatie...uratilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei nu mai misca nimeni in frontu asta!?Face cineva un Iarmaroc in weekendul asta sau iar se merge la IKEA?Faceti si voi anunturile pe aici ca de sunat sunati numai cand ajungeti la destinatie...uratilor!

 

Cam ai dreptate Cataline, e linistea dinaintea furtunii.............sau ash putea sa te sun eu sambata pe la pranz (daca te trezesti) sa-ti spun cum e vremea la Rasnov :laugh:

 

In alta ordine de ideei : maine ma gasiti pe la garaj pana spre 19:30 apoi o scurta plimbarica si in week-end daca se aduna doritori mergem la Rasnov.

Pana acum din zona suntem doi ( eu si Ovidiu) si am stabilit plecarea pentru sambata dimineata la 7:30-7:45. :laugh:

Stiu ca o sa sa-mi sariti in cap ca prea matinal dar am stabilit deja asta.

 

Va astept .... :D

 

Ride On Open Road!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleu... iar cu ore d-astea???

eu n-am mai ajuns azi sa va vad... din motive de ploaie :laugh:

 

ce-i la rasnov? (sa nu-mi ziceti cetate :D))

a vrut sa zica 6 dupa amiaza adica 18.00. e de la vreme s a dereglat mephisto, il intelegem si l compatimim.:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mahhh....dragutzilor,

la garaj nu ati mai aparut, la bere nu iesiti, la plimbari va dati loviti......... :D

Ultima strigare : mai vine cineva maine la Rasnov? Plecarea este dimineata la 7:45 ( opt fara un sfert dimineata!!) :laugh:

 

Open (drink) Road !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care este asa zisu' "garaj" ? Unde este ? Un punct de reper se poate ?

 

Asa-zisu' garaj e chiar un garaj de mobre. De la Real, cobori pe Ramnicu Valcea (sper ca am zis bine), si a 2-a strada la dreapta, in capatul ei, unde sunt casele, e si garajul.

 

http://maps.google.com/maps?f=d&source...e=UTF8&z=17

 

Sau copiaza link-ul si te prinzi tu repede unde e garajul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care este asa zisu' "garaj" ? Unde este ? Un punct de reper se poate ?

 

asa zisu GARAJU pe numele de cod "la PANTERA" este o locatie selecta si distinsa unde domni eleganti si seriosi gen mephisto , maxxx se stranGE in fiecare seara sa bea beri reci la 2 litri, BUCEGI. locatia este situata in apropierea unei zone rezidentiale...vezi piata bobocica...inconjurata de vile de lux si masini ultimul ragnet, gen daewoo espero- fara volan, ford probe an 91 cu motor functionabil, bmw uri cu demaraj si asa mai departe. mentionez ca acesti domni amintiti mai sus sub pretextul ca repara motociclete se intalneste ca sa se imbete si atrag si corupe si noii veniti, in speta eu. Mentionez ca capul bandei este numitul PANTERA ( are aere de mecanic auto-moto ) cunoscut din analele politiei ca un bun contribuabil si drojdier inrait si cunoscut vitezoman. s a facut sesizare cu privire la acest aspect insa doctorii nu i au dat nici o sansa de scapare. DREPT URMARE VA ASTEPTAM LA GARAJ. MUCIAS GRATIAS. :))))))))))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa zisu GARAJU pe numele de cod "la PANTERA" este o locatie selecta si distinsa unde domni eleganti si seriosi gen mephisto , maxxx se stranGE in fiecare seara sa bea beri reci la 2 litri, BUCEGI. locatia este situata in apropierea unei zone rezidentiale...vezi piata bobocica...inconjurata de vile de lux si masini ultimul ragnet, gen daewoo espero- fara volan, ford probe an 91 cu motor functionabil, bmw uri cu demaraj si asa mai departe. mentionez ca acesti domni amintiti mai sus sub pretextul ca repara motociclete se intalneste ca sa se imbete si atrag si corupe si noii veniti, in speta eu. Mentionez ca capul bandei este numitul PANTERA ( are aere de mecanic auto-moto ) cunoscut din analele politiei ca un bun contribuabil si drojdier inrait si cunoscut vitezoman. s a facut sesizare cu privire la acest aspect insa doctorii nu i au dat nici o sansa de scapare. DREPT URMARE VA ASTEPTAM LA GARAJ. MUCIAS GRATIAS. :))))))))))))))))))))

 

Ai dreptate cu aproape tot, insa ai gresit un singur lucru: lumea bea Timisoreana, in genere. Bucegi e doar alternativa... :crack: Motivul: criza economica.

 

Multumesc Capone pentru sustinere, dar asteptam "pesele". :crack:

Editat de infopasscom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa zisu GARAJU pe numele de cod "la PANTERA" este o locatie selecta si distinsa unde domni eleganti si seriosi gen mephisto , maxxx se stranGE in fiecare seara sa bea beri reci la 2 litri, BUCEGI. locatia este situata in apropierea unei zone rezidentiale...vezi piata bobocica...inconjurata de vile de lux si masini ultimul ragnet, gen daewoo espero- fara volan, ford probe an 91 cu motor functionabil, bmw uri cu demaraj si asa mai departe. mentionez ca acesti domni amintiti mai sus sub pretextul ca repara motociclete se intalneste ca sa se imbete si atrag si corupe si noii veniti, in speta eu. Mentionez ca capul bandei este numitul PANTERA ( are aere de mecanic auto-moto ) cunoscut din analele politiei ca un bun contribuabil si drojdier inrait si cunoscut vitezoman. s a facut sesizare cu privire la acest aspect insa doctorii nu i au dat nici o sansa de scapare. DREPT URMARE VA ASTEPTAM LA GARAJ. MUCIAS GRATIAS. :))))))))))))))))))))

 

Aha , gata stiu unde este :crack: . Este aproape de mine :crack: . Mersi frumos pentru toate explicatiile ;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci momentan astept pesele si altminteri nu e adevarat cu bautura se bea dar dupa program da :)

Mesaj completat

vlade abia astept sa te imbat sa vad daca faci urat la bautura si iti dau drumu pe o bicicleta sa iti vad abilitatile de rider :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut azi un accident intre o masina si o motocicleta ( B-417-CRI )pe strada care stau (Zizin)

Daca il cunoaste cineva pe baiat si poate posta ce grupa de sange are daca putem sa-l ajutam cu ceva va rog dati reply

Din cate am inteles de la martori tipu e destul de grav...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum vii dinspre calea vitan pe zizin nu prima, a doua strada la dreapta, exact acolo in "mini-intersectie".

Din ce-am auzit de la x,y si z tipul ar avea femurul rupt, un genunchi facut zdrentze dar astea doar din auzite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de post aici dar am inteles ca tipu` e din cartier si credeam ca`l cunoaste careva.

Anyway hai sa ma prezint avand in vedere ca nu am postat pana acum.

Ma cheama Alin ( prietenii imi spun Snake ), am 24 de ani, stau pe Zizin, am A de anul trecut din martie si tot de anul trecut am si o kawasaki zx6r an 2005.

Restul ramane de povestit cand am timp sa vin la intrunirile voastre ( momentan munca ma omoara si n-am timp nici sa dorm).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...