Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Maine dupa job va asteptam la un Ceai Dansant! in WATT Club /index.php?...p;&do=findComment&comment=2498648

 

Daca iti dau voie parintii la un ceai, petrecere, bairam, chindie; daca iti este foame si ai vrea o tocana de cartofi cu carne , castraveti murati, salam cu soia,parizer,creveti,etc; ''Ochii lui Dobrin'' la pahar si Slagarele deja clasice Macarale, Macarale, ,,Noi in anul 2000'', va asteptam sa veniti cu basca, cravata de pioner, cravata de utc-ist, costum P.T.A.P....sau fara, cu uniforma din dotare si amintirile ce ne chinuiesc.

Nu avem fete de masa!!! Am gasit neste ziare.Sa ne folosim de ele! Salamul merge si pe ziar,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci cu transfagarasaniul cum ramane? ce traseu se vrea, ca nu stiu daca am lovea destula

 

se pare ca tre' sa ma fac pana la garaj in seara asta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci cu transfagarasaniul cum ramane? ce traseu se vrea, ca nu stiu daca am lovea destula

 

se pare ca tre' sa ma fac pana la garaj in seara asta :blbl:

 

Transfagarasanul ramane deschis ........la fel si traseul de maine!!!

 

....dar tu iar vii cu beleaua ? :P

 

sa stii ca te asteptam !!! ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne strangem si noi baieti azi ce ziceti la 8

:laugh:

 

eu nu vin ca sunteti niste betivi ordinari. v am lasat cu 3 sferturi din sticla de uiski , m am dus sa fac dus si cand m am intors nu mai era nimic. prin urmare declar razboi.;))) ala mic ce face isi ia adidasii si pleaca la somn?:D))))) hhahahah

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai mare intrunire a motocilistilor din tara este pregatita in aceasta perioada la Bucov, in judetul Prahova (9-11 iulie). Avand in spate o traditie in astfel de evenimente, de data aceasta se intentioneaza ca festivalul sa devina una dintre cele mai importante manifestari dedicate pasionatilor de motociclete. Bineinteles, atmosfera rock este cea care va da startul distractiei.

 

De data aceasta, invitati precum TRUDA, N.E.G.A.T.I.V., THUNDERSTORM, NEXUS, ACT, 9,7 RICHTER, BUCIUM, UP TO ELEVEN, LEGACY si INCIPIENT vor „incalzi” atmosfera si vor incanta urechile publicului. Marea surpriza a intrunirii va fi trupa BRAINSTORM din Germania, trupa care a zguduit de zece ani incoace rockmetalul Europei. Invitatii concerteaza pentru prima data in Romania la cel mai mare eveniment dedicat motociclistilor si iubitorilor de muzica „grea”.

 

In cele trei zile de festival veti avea parte din plin de bere, tuica, slana si multa distractie. Nu vor lipsi nici parada moto si consursurile cu multe premii. Intrarea va fi 30 de lei, iar pentru fiecare biker si insotitorul sau vor fi oferite cate cinci beri, incluse in pret. Costul berii va fi de numai 2,5 lei. Pentru cei care vin de la mare departare, sunt puse la dispozitie locuri gratuite de campare. Festivalul va fi incununat de un adevarat spectacol de artificii.

 

Va asteptam la o intrunire moto cum n-a fost vreodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rupem, rupem.... io intre timp am rupt ceva la sa, nu-stiu-cum-naiba!

cat de mare sa fi facut kuru intre timp??? :(

 

pantera, tre sa vin sa te uiti... ca de cand te tot amenint! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah...golanilor! A fost forumul oprit ceva vreme si gata ati inceput sa cautati "carne de tun" !!! :laugh:

Nu va este rusine? Mecanicilor care va credeti voi ......toti care va uitati sub shaua mobrei lui In@( Maxxx, Pantera....aveti aprobare de la comandant?) Vlad ar fi cam singurul care se pricepe dar repede va bagati voi ...... :)

 

Hai In@ la garaj ca pana la urma se gaseste cineva capabil de o constatare. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...