Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

multumim, sergiu....daca stateam in baza lui mef....le primeam de craciun... :(

 

Deci s-a dus naibii surpriza mea pt voi .....chiar o pregateam de Craciun si acum trebuie sa scot bani sa va iau cadouri :)

In fine...va astept la urmatoarea ca sa am ce va oferi de Paste ;)

 

Sambata pe 13....sa nu ma cautati, stiti ca sunt superstitios ;) mai bine ne gasim intamplator pe la garaj in jurul orei 10:30 - 11:00 si vedem ce facem.

Sincer as opta pentru vecinii bulgari.......

 

Open Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sambata pe 13....sa nu ma cautati, stiti ca sunt superstitios ;) mai bine ne gasim intamplator pe la garaj in jurul orei 10:30 - 11:00 si vedem ce facem.

Sincer as opta pentru vecinii bulgari.......

 

Open Ride !!!

 

Moi aussi... o tură de 2 zile, prin Pasul Shipka? Aproposito, cum a fost la Marele Kef? Eu n'am putut veni pt c'am fost la datorie, pe Transalpina.. deh, biker-ului îi Âşade bine cu drumul.

 

Ride on Open Road ;)

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata pe 13....sa nu ma cautati, stiti ca sunt superstitios ;) mai bine ne gasim intamplator pe la garaj in jurul orei 10:30 - 11:00 si vedem ce facem.

Sincer as opta pentru vecinii bulgari.......

 

pe mine ma gasiti la scarbici ..cred ca dorm vineri acolo ;)...ca deh..is superstitios si daca nu muncesc eu atunci cine...

cam cat ar costa varianta cu bulgarii ? ...ca am ajuns sa ma uit in portofel ca intr-o fantana adanca....ma uit ..ma uit... dar nu se vede nimic :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bag seama ca nu mai aveti chef de moto

 

La ce zici tu "moto" ??? la 2 sau la 4 rotzi.....fara aluzie si fara caterinca!!!

Ne vedem in week......traseul nu este stabilit dar sigur iesim undeva fie sambata dupa 12:00 sau duminica cu noaptea in cap........... :)

Mai propuneti si voi ca eu nu am nici o idee la ora asta.

 

Ride Safe !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti sa facem maine un giurgiu....dar pe la 10...ca sa ne intoarcem pe lumina :)

 

Pai deh...unii fac mai mult pana la Giurgiu...altii mai putin.......daca plecam la 13:00 crezi tu ca nu ne intoarcem pe lumina?

Cam cat ai de gand sa stai la masa de pranz ??? Alooo.....sunt doar 60 Km.....faci mai mult de 45 minute? Vii cu rolele sau pe jos? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai deh...unii fac mai mult pana la Giurgiu...altii mai putin.......daca plecam la 13:00 crezi tu ca nu ne intoarcem pe lumina?

Cam cat ai de gand sa stai la masa de pranz ??? Alooo.....sunt doar 60 Km.....faci mai mult de 45 minute? Vii cu rolele sau pe jos? :laugh:

 

rossi, aici erai? daca se da plecarea la 13:00 sigur se pleaca la 14:30...plus ca nu ma duc sa alerg, ma duc sa ma plimb....iar la ora 17 e bezna :laugh: ...asa ca revizuieste-ti comportamentul si revino cu un post nou :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rossi, aici erai? daca se da plecarea la 13:00 sigur se pleaca la 14:30...plus ca nu ma duc sa alerg, ma duc sa ma plimb....iar la ora 17 e bezna :laugh: ...asa ca revizuieste-ti comportamentul si revino cu un post nou :)

 

Bineeee....uite aici post nou : TREZIREAAAAA!!!

Vezi Burebistaaa....la ce ora m-am trezit eu ca fiu gata la 10:00? Cand ma uit afara si vad totul ud si norii de ploaie si toate conditiile astea ce sa mai zic?

Ai dreptate cu plecatul anuntam la 10:00 si poate reusim sa ne mobilizam pana pe la 11:30....... :laugh: . Dar asta maine duminica...azi nu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand ai zis 45 de minute te refereai la soseaua giurgiului, asa-i? :)

 

Acum lasand glumele acasa.....maine la 10:15 ne vedem la OMV Giurgiului...langa City Mall

Cel tarziu la 10:45 plecam la Russe pt o plimbareala si o salata ca in vremurile bune

Nu mai invitam pe nimeni, suntem antisociali, mergem ca Rossi, facem galagie, nu suntem dispusi sa asteptam pe nimeni ............. :laugh:

 

Hai ...ca daca nici asta nu e de luat in serios.....ma gasiti la Russe!!!

 

Ride On Open Road !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, am hotarat impreuna cu prietena mea sa organizam o actiune caritabila pentru copii din centrele sociale din Bucuresti,cu ocazia sarbatorilor de iarna :

 

1.CASA DE COPII PRESCOL. NR. 3-SF. IOSIF

 

2.CENTRUL DE PLASAMENT PINOCHIO NR. 1

 

Activitatea consta in strangerea de fonduri si donatii (alimente,jucarii,haine,carti de colorat sau povesti).

Pe data de 6 Decembrie ,Luni de Mos Nicolae vom duce Alimente (Prajituri,sucuri,fructe).

Pe data de 25 Decembrie ,Vineri de Mos Craciun vom duce Jucarii,haine si cartile de colorat sau povesti.

 

Pentru donatii in RON : RO04BRDE410SV53286684100 RON

 

Pentru alte donatii pot fi gasit la 0764711645 - MIHAI.

Pot venii sa ridic donatiile in zona EROILOR , IZVOR , UNIRII.

 

Rog Seriozitate ,nu ne jucam ! Daca exista o persoana care vrea sa ajute si dispune de o duba pentru transportarea lucrurilor in zilele sarbatorilor,sa ma contacteze,platesc benzina! Cel mai bine ar fi sa le transportam cu o zi dinainte ca in ziua respectiva sa se poata bucura de ele si restul persoanelor care vor sa ajute si sa se implice sa stea acasa cu famillile lor. Asta ar fi o idee.

 

Multumesc anticipat tuturor persoanelor care au posibilitatea sa ajute. Sarbatori Fericite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem o tura in weekend ?

(imi permit...ca am fes Harley :rolleyes:) )

 

Da, ne plimbam in week-end....din bucatarie la bar, de la bar la pat, de la pat la masa si tot asa. Ce de ture o sa mai dam....... :D pana uitam ca este iarna :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...