Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

Plimbarea lui Calin (Deva) & Friends din 16.Noiembrie.2008 , Pe Valea Ariesului !

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mna ziceti ce facem cu tura de la Branesti ? KTM Test Drive ...

Pana acuma netu arata vreme oribila si frig de crapa pietrele pe sfarsitu asta de saptamana ce vine !

 

Daca nu putem merge cu motoarele , mergem cu conservele ? Macar vedem ce ii p`acolo ... daca apucam sa dam o tura , dam ! Daca nu iaca am facut o plimbare si am vazut si noi ce ii prin zona !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mna ziceti ce facem cu tura de la Branesti ? KTM Test Drive ...

Pana acuma netu arata vreme oribila si frig de crapa pietrele pe sfarsitu asta de saptamana ce vine !

 

Daca nu putem merge cu motoarele , mergem cu conservele ? Macar vedem ce ii p`acolo ... daca apucam sa dam o tura , dam ! Daca nu iaca am facut o plimbare si am vazut si noi ce ii prin zona !

Nu promit nimic dar suna foarte tentant !!! :what: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedem pe parcursul saptamanii ce se mai intampla , cum se comporta vremea ! Si om vedea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si cu troacele daca merem ii ok...tragem un gratar acolo daca nu reusim sa ne dam cu ktm-urile...:what:

 

omu negru mare dreptate are.... :rock: ...da tat punem noi mana p un ktm... macar atat... :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem !!!!!!!!!!! cu ce nu mai conteaza!in functie de temperatura de afara. :rock:

Cel mai probabil ca v-om merge cu masina ! Se anunta foarte frig ... 2 grade ziua si -11 noaptea, asa ca fapt divers ! :haha: ! :what:

Pana acuma Eu, Atti , Duda , Cucun ? Altii ..mai doresc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai probabil ca v-om merge cu masina ! Se anunta foarte frig ... 2 grade ziua si -11 noaptea, asa ca fapt divers ! :what: ! :rock:

Pana acuma Eu, Atti , Duda , Cucun ? Altii ..mai doresc ?

Io,io,io...care ma ia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma duc cu Duda ca are turbo...planuri,plecare,ora...mancam pe traseu ca oamenii la un restaurant banuiesc!

Putem lua cu noi ceva de fript ... oricum cred ca o sa ne bucuram de putin foc ! La cat de frig o fi afara :haha:

Dar undeva putem si sa manca o ciorbica calda ca tot omu ... aia vedem pe drum !

Prima oara sa stabilim cati plecam din Arad cu trocile ! nu pun smile-u :what: , ci :auto: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putem lua cu noi ceva de fript ... oricum cred ca o sa ne bucuram de putin foc ! La cat de frig o fi afara :haha:

Dar undeva putem si sa manca o ciorbica calda ca tot omu ... aia vedem pe drum !

Prima oara sa stabilim cati plecam din Arad cu trocile ! nu pun smile-u :what: , ci :auto: :rock:

macar sa tragem o tura cu KTM-u

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omu negru mare dreptate are.... :rock: ...da tat punem noi mana p un ktm... macar atat... :what:

Bah,nu ne duci cun vaporul tau...e mai mult loc ca si in ,,furia,, lai Duda....mai ales ca are si semnul de atentionare,,Bickers on board"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost atent cand plecati , Mergeti sambata sau duminica ?? Eu cred ca numa Duminica pot venii ca am ceva treaba sambata ca e ziua mea si am ceva vizite neanuntate :rock: ca de nu veneam si eu de Sambata !! Mai vorbim poate imi chem sosia sa stea in locul meu ca nu as vrea sa ratez ocazia de a ma da cu un KTM!!!! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no dara....cum o fii.... data plecare,ora ....despre "furia" mea mai discutam....k nu stiu unde o fii locatia,si dc o fii pe ceva drumuri din alea "hartopite" io cu a mea i dau skip k i prea joasa...da tat parca nu m-as duce cu a mea sa beu si io k tat omu o bere... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca mergeti duminica cu cotetele zburatoare ma inscriu si eu cu furia rosie turbo a mea..

am uitat gustul la slanina fripta..

si as mai avea 3 locuri...

Duminica mergem , nu sambata !

Plecarea nush ce sa zic la ce ora, stabilim la un loc ... oricum asa pe la 10 sa plecam din Arad !

Sa fie Petrom Micalaca la ora 9:50 ?? ...

 

Mna in final Calin vine cu noi ...

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e bun...mah...sambata toata noaptea in carefour reduceri de pana la 70% la orice produs...io as zice sa merem noaptea sa tragem niste cumparaturi zdravene...:rock:

bah,iara va entuziasmati cu ,,ieftinirile,, astea.Se ieftinesc preturile la scobitori,marfa aproape de expirare,produse care nu trec,cu defecte,etc.Sant curios,poate trec si eu doar asa de plimbare.Sa nu credeti ca o sa gasiti ceva performant la preturi de dumping.Alea sant rezervate deja.Preturile sant umflate artificial ca sa aiba de unde reduce...nu mai muscati dreacului la ,,afacerile,, astea.Cred ca ati auzit ce fiasco a fost la Mall-ul de le Timisoare,tot un gen din asta de noaptea reducerilor iar oamenii au plecat fff dezamagiti de acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e bun...mah...sambata toata noaptea in carefour reduceri de pana la 70% la orice produs...io as zice sa merem noaptea sa tragem niste cumparaturi zdravene...:what:

 

mem mah....sa dam si noi cu privirea pacolo....poate gasim ceva.... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...