Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

auuu ca pt kato si cucun...kato nu poate ma...si cucun n-are cu numere :laugh:...fain ficiori,fain...daca saptamana viitoare aveti un loc in furia alba 4x4,anunta-ti pe mess sau ceva...:)

daca ii ceva te anunt!!!!! :P (cu ce te dai)? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca ii ceva te anunt!!!!! :P (cu ce te dai)? :D

cu capacul de buda...cu ce altceva?

:laugh:

 

auuu ca pt kato si cucun...kato nu poate ma...si cucun n-are cu numere :what:...fain ficiori,fain...daca saptamana viitoare aveti un loc in furia alba 4x4,anunta-ti pe mess sau ceva...:)

explica,ca nu am inteles mah?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

explica,ca nu am inteles mah?

Ce nu intelegi , te-ai uitat la slide ? La un moment dat zic eu " pt kato si cucun care au stat acasa " si filmam zapada ! Atat tot :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu intelegi , te-ai uitat la slide ? La un moment dat zic eu " pt kato si cucun care au stat acasa " si filmam zapada ! Atat tot :D

:) M-am uitat dar fara sonor...inteles acum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu ce ma dau? gasesc eu ceva...punga,sac,capac de buda...gasesc eu ceva...:)

Pe partie nu iti da voie cu ustensilele insirate de tine mai sus ! :D Sta unu intr-o coliba si vb la mic , avertizeaza pe toata lumea pe unde ii voie pe unde nu , cu ce ii voie cu ce nu ... si tot asa ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off Topic !

 

Ar fi cineva interesat , tentat prin Ianuarie ... pe la mijloc / sfarsit , sa vina in Austria la Ski / Snowboard pe vreo 5-6 zile ??Prea multe deocamdata nu stim doar ca vrem sa mergem sigur , am fi vreo 4-5 persoane pana acuma, toata treaba ii sa hotaram zona unde mergem , la Kaprun , Tirol sau oriunde altundeva si sa gasim cazare la bani buni !

Ar fi fain sa ne adunam vreo 8-10 persoane sa mergem cu 2 masini ...

 

In mare din 400 Euro ne-am descurca de pers ... daca suntem 4 in masina mai mult de 50 Euro nu iese de pers, daca 5 atuci nici atat... acolo partia pe 5 zile ii la vreo 150-180 Euro, cazare daca am gasi la vreo 20 euro/noapte de pers ar fi super , orice cabanuta! si de mancare din 50 euro iese !

 

Astept raspunsuri daca sunt interesati , bau :D

mai este un loc,nui nimeni interesat? din 10-17 ianuarie!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai este un loc,nui nimeni interesat? din 10-17 ianuarie!!!!!!!!

Cateva detalii mai amanuntite despre tura !

 

Am gasit cazare cu 560 Euro pentru 4 pers. pe 7 nopti , vine de pers 140 euro , in asta ii inclus si 40 Euro pt curatenia generala dupa o sapt si 1 euro de pers pt statiune , ceva de genu, puteti intra si vedea Aici,cazarea! Mergem cu Logan MCV , 4 pers in masina ... se imparte benzina , taxe autostrada la 4 ... Km sunt 1000 !

Pe langa asta o sa luam SkiPass pe 5 zile care costa 186 Euro ...

Cum zicea Atti din 10-17 Ianuarie !

Ar trebui sa stim cat mai repede cine ii a 4-a persoana ca sa putem trim avansul de 200 euro pt cazare , sa nu se duca dracu ca numai gasim !

Daca vrea cineva sa vina va rog sa scrieti ... ar fi pacat de ratat ! Mersi , bau :D

 

Harta post-26086-1228843240_thumb.jpg

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva detalii mai amanuntite despre tura !

 

Am gasit cazare cu 560 Euro pentru 4 pers. pe 7 nopti , vine de pers 140 euro , in asta ii inclus si 40 Euro pt curatenia generala dupa o sapt si 1 euro de pers pt statiune , ceva de genu, puteti intra si vedea Aici,cazarea! Mergem cu Logan MCV , 4 pers in masina ... se imparte benzina , taxe autostrada la 4 ... Km sunt 1000 !

Pe langa asta o sa luam SkiPass pe 5 zile care costa 186 Euro ...

Cum zicea Atti din 10-17 Ianuarie !

Ar trebui sa stim cat mai repede cine ii a 4-a persoana ca sa putem trim avansul de 200 euro pt cazare , sa nu se duca dracu ca numai gasim !

Daca vrea cineva sa vina va rog sa scrieti ... ar fi pacat de ratat ! Mersi , bau :D

 

Harta post-26086-1228843240_thumb.jpg

 

da zii mah cine-s primele 3 persoane care merg...?...tu ,atti si...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da zii mah cine-s primele 3 persoane care merg...?...tu ,atti si...

Eu Atti si Kalman , un prieten de alu Atti !

 

* Am renuntat la ideea cu Austria , nu gasim cea de a 4-a persoana ! Asta e , poate la anu ... de banii aia mergem pe aici pe la noi prin tzara !

 

Apropo maine vine cineva la Arieseni (Vartop ) ? , la Ski / Snowboard ?

 

Cam asta a fost la Arieseni pe data de 13.Decembrie.2008 !

 

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Craciun Fericiti la toata lumea !!! :laugh: :D :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Straja , 21-22-23.Dec.2008 !

 

Cateva poze ... Aici

 

SlideShow-ul ...

 

Arieseni 26.Dec.2008 !

 

Pentru poze click Aici

 

SlideShow`ul ...

 

Soimos 28.Dec.2008 !

 

Pozele se pot vedea Pozele

 

SlideShow`ul

 

Revelion 2008-2009 in fata primariei ARAD , foc de artificii !!!

 

 

Posibil ca maine in jurul orei 13:00 sa mergem pana la Siria la o frigare , o clisa, carnitza fiecare ce vrea ...

Daca ii cineva tentat sa spuna... se merge cu masinile...

Mai multe detalii mai diseara , inca ii in plan :o

 

 

 

Siria , la o frigare 2.Ian.2009 !

 

Poze Aici

 

SlideShow ...

 

 

Arieseni , La Snowbording & Ski 4.Ian.2009 !

 

Poze Aici

 

SlideShow ...

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
cine are de vanzare carena fata + far + carena laterala dreapta pt transalp din 95 sa imi trimita mail pe tlorincz@duncaexpeditii.ro

 

mersi

Ce minuni ai facut? :cheers:

 

Sper sa iti gasesti aceste piese , eu nush cine poate avea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a pupat cu c.urul unei dube... deh reflexe de iarna...:)

Of of :cheers: , sper ca nu-i nimica grav, plasticurile se pun la loc ! Vezi ... de aia trebuia sa imi urmati exemplul si sa circulati cu motoru aproape zilnic , sa " nu va iesiti din mana " cand mergeti cu motoru :)

Ceau la voi , sa ne vedem printr-o excursie cat mai curand !

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu n-am patit nimic numa faru si carenele sunt sparte , nu a fost viteza , la semafor faceam stanga de pe un drum cu 3 benzi pe un drum cu o banda de rulare , microbus in fata si un destept ma forta pe partea dreapta sa faca si el stanga si mai mult am fost atent la ele decat la dubita timp in care dubita a franat si eu din spate l-am plesnit .

 

aveti grija pupatu in poponeata costa bani :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu n-am patit nimic numa faru si carenele sunt sparte , nu a fost viteza , la semafor faceam stanga de pe un drum cu 3 benzi pe un drum cu o banda de rulare , microbus in fata si un destept ma forta pe partea dreapta sa faca si el stanga si mai mult am fost atent la ele decat la dubita timp in care dubita a franat si eu din spate l-am plesnit .

 

aveti grija pupatu in poponeata costa bani :)

Bine ca nu-i mai grav ! Oricum ajunge si atat ... dintr-o mica neatentie ai facut un " ciubuc " :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Suna si mai bine TRANSALP cu toate ca nu fac inca parte din gasca :) :) ......dar face varumio parte din ea :D :D ......

 

Bai Tandarica,tu care esti?Invata in p...a mea sa te exprimi coerent sa stii unde sa postezi(ai deschis un topic numa cu idiotenia asta)sa nu mai rog adminu sa-ti stearga ineptiile!

 

auziii la ell... :) ......poate mai bene zis la o

 

Cred ca te-ai trezit vorbind singur...ia sa mi-l prezinti pe ,,varumio" la naiba,cred ca a lasat pisica la calculator,sa stau de vb cu el...intelegi mai...pe ,,varumio"il vrem...

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...