Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

mai ramane valabila treaba cu Scarisoara? eu o sa incerc din rasputeri sa mai fac rost de niste lei si sa fac raceala asta sa treaca...pana atunci...pe forum...:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai ramane valabila treaba cu Scarisoara? eu o sa incerc din rasputeri sa mai fac rost de niste lei si sa fac raceala asta sa treaca...pana atunci...pe forum...:D

 

 

Maa ... ar fi o idee buna cu Scarisoara , eu is de acord ! Chiar de mult timp vreau sa ajung iara pe acolo si nu am reusit ! Inca din Oct cand mi-am luat motoru am vrut sa mergem cu Calin , Atti ... Si nu am mai ajuns pana acolo ... acuma cand am fost la moneasa s-a propus iara Scarisoara si tot nu am ajuns , sa speram ca acuma o ducem pana la capat :ok: :huh: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu ai citit ce am scris eu AICI

 

De ce nu ai mai venit duminica la Nadrag Korben? Si nici la tel nu ai rasp ... :(

 

Bau :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu ai mai venit duminica la Nadrag Korben? Si nici la tel nu ai rasp ...

Am avut o noapte grea :moto: :ok: :) :ok:

Duminica am fost in convalescenta :banpls: :guitar:

A, si inca ceva: am prostul obicei ca daca nu cunosc numarul, nu raspund, si la halul in care eram, oricum nu mai cunostem niciun numar de telefon :moto:

Dar ma bucur ca v-ati simtit bine. ÂŞi Kato, ca un bun prieten ce imi este, s-a sacrificat Âşi Âşi-a scuturat mațele pe drumul ăla :blbl:

Data viitoare nu vă mai las singuri că am înțeles că v-ați împrăÂştiat în tot județul :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu ai citit ce am scris eu AICI

Da mah Nicusor...da drumul ala cred ca a mai fost bombardat de 3 ori de cand ai fost tu.ce sa-i fac inapoi nu mai puteam da...si s-a demonstrat ce era de demonstrat....Honda the best...asa ca daca imi modific supensiile de pe CBR :ok: pot lua cu asalt orice drum din tara.In fine o experienta in plus la mine si imi pare bine ca nu v-am facut probleme pe traseu...sper sa nici nu am de acolo inainte.Adevarul ca nu am ajuns sa ne cunoastem asa de bine,a fost o tura in viteza.Mi-ar place daca am merge de cu sambata undeva si sa o lungim seara,sa stam la povesti la un foc,un vin sau cateva doze de bere...Mai Teo,am primit adresa lui Roby,mersi,i-am si trimis un e.mail de intampinare, astept reactia lui. In final a fost placut,mersi la toti! Sper ca de acum inainte sa o tinem tot asa,timpul doar sa fie cu noi! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata numa' pozele, o sa scriu si povestea mai incolo.

Slide show

 

http://www.transalp.ro/galerie/thumbnails.php?album=27

Fade

 

 

Faine si pozele tale :ok: , artistice :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut o noapte grea :moto: :ok: :) :ok:

Duminica am fost in convalescenta :banpls: :guitar:

A, si inca ceva: am prostul obicei ca daca nu cunosc numarul, nu raspund, si la halul in care eram, oricum nu mai cunostem niciun numar de telefon :moto:

Dar ma bucur ca v-ati simtit bine. ÂŞi Kato, ca un bun prieten ce imi este, s-a sacrificat Âşi Âşi-a scuturat mațele pe drumul ăla :blbl:

Data viitoare nu vă mai las singuri că am înțeles că v-ați împrăÂştiat în tot județul :(

da numai ai numarul meu buey? ca eu te-am sunat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana ne mai gandim unde mergem eu fac o recapitulare ...

 

Poze de la Nadrag ... http://www.mypictures.ro/utilizator/poze/lutzifer?album=620

 

Poze de la Arad - TM - Arad ... http://www.mypictures.ro/utilizator/poze/lutzifer?album=596

 

Poze de la Stana de Vale ... http://www.mypictures.ro/utilizator/poze/lutzifer?album=580

 

 

Slide-uri ...

 

prHetwum0HI CHKIgxxi3A8

 

Ygfp6KhMDp8

 

 

In legatura cu plimbarea de duminica eu zic sa ramana Scarisoara si prin zona aia ... :ok: :(

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana una alta...bag io o harta,asa de info...vedeti voi daca va convine,daca nu bagati voi alta...:)

 

Super ... foarte bun traseu ! :moto: Numa sa vina duminica sa merem odata :ok: :( :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super ... foarte bun traseu ! :) Numa sa vina duminica sa merem odata :ok: :( :ok:

:guitar: :moto: asta-i floare la ureche pentru mine...sa vaz daca nu ma duc in Moldova ca m-a sunat un amic de-al meu si ma bate gandu sa dau o tura cu motoru pana acolo de vineri dimineata pana duminica seara,daca nu ma duc viu si eu cu voi...primiti? Asta-i mai scurt traseul si drum mai bun...pe cand o iesire de sambata dupa masa,camping undeva si intoarcere acasa duminica?V-am pupat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana una alta...bag io o harta,asa de info...vedeti voi daca va convine,daca nu bagati voi alta...:moto:

dupa cum vad traseu asta ajungem iara pe la Beius(si daca tot suntem acolo ar trebui sa urcam si pana la STANA DE VALE)sa vedem daca s-a mai topit zapada! :ok: :( :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: :( asta-i floare la ureche pentru mine...sa vaz daca nu ma duc in Moldova ca m-a sunat un amic de-al meu si ma bate gandu sa dau o tura cu motoru pana acolo de vineri dimineata pana duminica seara,daca nu ma duc viu si eu cu voi...primiti? Asta-i mai scurt traseul si drum mai bun...pe cand o iesire de sambata dupa masa,camping undeva si intoarcere acasa duminica?V-am pupat!

cat de curand

trebuie gasita destinatia, undeva in nord catre Maramures

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseu catre maramures la nicu acasa

prima iesire va fi asta

si de nu ....la sarmi va fi

sa ne vedem originea dacica

astept ....

sa-mi treaca raceala si durerile de stomac

boala a revenit firear an de an primavara ma macina :ok:

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva noutatzi ? :( Catzi suntem pe duminica sugur? , vremea cred ca va fi cat de cat OK :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva noutatzi ? :( Catzi suntem pe duminica sugur? , vremea cred ca va fi cat de cat OK :moto:

 

 

Pasagera vine sigur :ok:

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O harta cu o mica completare fatza de alu` Alex , ca ii si Stana De Vale ... dak trecem pe la Beius !

Si o harta optionala dak o sa ne permita vremea ... :ok: :ok: :moto:

 

post-26086-1207338956_thumb.jpg Harta originala ...

post-26086-1207339036_thumb.jpg Harta cu traseu optional ... pt doritori :) :(

 

post-26086-1207339707_thumb.jpg ce ii cu ROSU ii de nota :guitar: :banpls:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dunga aia cu rosu nu ii traseu de "Moneasa" care l-am facut noi?

 

NU ... ii Julita - Gurahont :cheers: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...