Sari la conținut

Championat Europeen


Postări Recomandate

Cu placere! Cum vroiai sa iei podium cu rahatul ala de guma??

asa arata guma proaspata la sfarsitul zilei de sambata pe cross-ul unui descreierat! Kenda frate :P Sa mai zica unu ca sunt proaste

Mai iei gume d la mine??

sa faci o poza cu starea actuala a gumei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere! Cum vroiai sa iei podium cu rahatul ala de guma??

asa arata guma proaspata la sfarsitul zilei de sambata pe cross-ul unui descreierat! Kenda frate :D Sa mai zica unu ca sunt proaste

Mai iei gume d la mine??

sa faci o poza cu starea actuala a gumei :lol:

guma arata aproape ca noua ..si ultima tura am facut jumate de traseu pe pana spate...si cauciucul nu s a dejantat

Kenda e super tare ...sa reziste la 2timpi 250 o cursa intreaga :P) nu am mai vazut:D

numa bine glod in casca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre Solo,

Tu esti omu cu dubitza mercedes? eu sunt vecinu tau de stand cu camioneta nissan. Ce ti-e si cu netu asta :crack:

:friends: mica e lumea :bounce: multumesc pentru pompa si cheia de 24 :banana: sa ne vedem cu bine la concursul urmator :peace:

 

ceva poze cu tine ionutz...

post-6919-1213256331_thumb.jpg

post-6919-1213256342_thumb.jpg

post-6919-1213256348_thumb.jpg

post-6919-1213258460_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends: mica e lumea :crack: multumesc pentru pompa si cheia de 24 :banana: sa ne vedem cu bine la concursul urmator :peace:

 

ceva poze cu tine ionutz...

 

merci de poze!

Sa ne vedem sanatosi la urmatoarele curse.

daca e cu multumiri de-astea - multumesc si eu pentru piulita de la stander :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saru' mana de gulas-ul din amandoua zilele domnu' patrick si multam ca ati avut grija sa puneti si piatra pe drumul pana la tabara(nu ca ar fi fost vre-o problema), dar ati aratat ca va pasa.

 

felicitari!!!!! si aratati si la altii cum se face!!!!!!!!!!!!!!................si nu e rautate.

 

voi reveni intotdeauna cu mare placere!

 

ps. ahile..... pozarule....unde esti?

Editat de Rebelul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saru' mana de gulas-ul din amandoua zilele domnu' patrick si multam ca ati avut grija sa puneti si piatra pe drumul pana la tabara(nu ca ar fi fost vre-o problema), dar ati aratat ca va pasa.

 

felicitari!!!!! si aratati si la altii cum se face!!!!!!!!!!!!!!................si nu e rautate.

 

voi reveni intotdeauna cu mare placere!

 

ps. ahile..... pozarule....unde esti?

:clap: sila mare sa incarc poze...sesiune taica!! daca nu invatz dorm, daca nu invatz si nu dorm mananc...daca nu fac celelalte 3...fout :)

da-mi un add pe mess si iti dau pozne, ia d-aici id: matterhorn87

 

sa nu zicetzi ca-s egoist

 

geza undercover

 

devine asa cum il stim...portocaliu

 

p-aici liniste si pace

 

:cheers: o ciudatenie a naturii...dark petak pe yamaha :bigstar:

 

Sologiuc, Gheorghe Sologiuc :laugh:

 

ora de masa

 

Editat de Advrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multam ca ati avut grija sa puneti si piatra pe drumul pana la tabara(nu ca ar fi fost vre-o problema), dar ati aratat ca va pasa.

 

felicitari!!!!! si aratati si la altii cum se face!!!!!!!!!!!!!!................si nu e rautate.

am inteles ideea..chiar ma gandeam cand o sa continui..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ceea ce am vazut in pozee.. imi dau seama ca a fost super tareee...:) poate dupa ceva antrenament .. o sa participe si galati-ul :(

 

Eu te-am vazut la Valcea - mergi suficient de bine ca sa poti termina C. Sigur treci si la B si daca ai si anduranta poate termini si un B.

Mai e o singura etapa de CN in octombrie la Sf Ghe - vino sa vezi cum e si apoi decizi unde te bagi la anu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...