Sari la conținut

Scuteristi Fara Casca


Purghy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 243
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

uitati nebunii cum vor sa moara... http://www.youtube.com/watch?v=q50kJBF77cY

altu isi ia de toate (geaca,casca,pantaloni) si pateste ceva... da tot astia au noroc care nu poarta nimic...

Asta e un ghid "cum sa fi cocalar" :angryfire: Si de partea cu patitul, nu fi asa sigur ca nu in fiecare zi e duminica, si zicala "prost sa fi noroc sa ai" nu se aplica la infinit. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e un ghid "cum sa fi cocalar" :angryfire: Si de partea cu patitul, nu fi asa sigur ca nu in fiecare zi e duminica, si zicala "prost sa fi noroc sa ai" nu se aplica la infinit. :angryfire:

 

ai dreptate... nu toata ziua e duminica... da in general cei fara casca nu o patesc iar in schimb cei cu casca au ghinion mai mare si pica... :angryfire: :angryfire: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E de vanzare pt ca mi-e mare :angryfire:

Daca dadeai o pagina mai in spate ai fi vazut. Stii ca ai si optiunea asta, nu? :angryfire:

 

scz... am crezut ca este vorba de altceva nu de casca pe care o vinzi... cu cat o dai? :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu, pt ca evident imi trebuie alta, nici nu concep sa merg cu scuterul fara casca (vreau tot integrala). Citeam pe undeva o statistica in care se arata cum loviturile cele mai frecvente (intre 15 si 20% din intreaga suprafata a castii) sunt in dreptul barbiei.

Asta arata impecabil. Astept oferte aici: /index.php?...=197350&hl=

post-34509-1207943510_thumb.jpg

Editat de Clodius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu, pt ca evident imi trebuie alta, nici nu concep sa merg cu scuterul fara casca (vreau tot integrala). Citeam pe undeva o statistica in care se arata cum loviturile cele mai frecvente (intre 15 si 20% din intreaga suprafata a castii) sunt in dreptul barbiei.

Asta arata impecabil. Astept oferte aici: /index.php?...=197350&hl=

 

interesanta poza aia... :angryfire: :angryfire: deci sa va mai zic odata...cand va luati casca si vedeti preturile: 100lei, 200lei, 300lei, 400lei...decat una la 100lei mai bine nici nu iti iei o perioada (nu te mai plimbi cu scuterul) si pui bani deaoparte si stii ca esti in siguranta... parerea mea :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesanta poza aia... :angryfire: :angryfire: deci sa va mai zic odata...cand va luati casca si vedeti preturile: 100lei, 200lei, 300lei, 400lei...decat una la 100lei mai bine nici nu iti iei o perioada (nu te mai plimbi cu scuterul) si pui bani deaoparte si stii ca esti in siguranta... parerea mea :angryfire:

daca poti sa iti si argumentezi parerea cu atat mai bine :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai nou am vazut o alta moda:"copii pe scuter la 13 - 14 ani care plimba prieteni cu varste de la 6 ani in sus, ambii fara casca".Mai dezolant e faptul ca politia trece pe langa ei si nu reactioneaza!!!

Editat de flr_bmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iote ca eu nu stiu de ce e mai superioara o casca not made in china fata de una made in china :angryfire:

 

ia o casca made in china in mana si indoaio putin...

ia o casca not made in china in mana si indoaio putin...

si o sa vezi diferenta

 

ia o casca made in china si dai cu ea de beton de 2 ori

ia o casca not made in china si dai cu ea de beton de 2 ori

si o sa vezi diferenta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia o casca made in china in mana si indoaio putin...

ia o casca not made in china in mana si indoaio putin...

si o sa vezi diferenta

 

ia o casca made in china si dai cu ea de beton de 2 ori

ia o casca not made in china si dai cu ea de beton de 2 ori

si o sa vezi diferenta

daca o tigaie la 50 de lei rezista cand dai de pamant cu ea de ce nu ar rezista si o casca made in china care are aprobari de 2 bani de genul ece 22.05 ... binenteles, de ambele parti exista si scapari si pe nimeni nu ii opreste sa faca o baza de date cu ce trece si ce nu trece unui anumit test ... ceva in genul euroncap dar pentru casti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca o tigaie la 50 de lei rezista cand dai de pamant cu ea de ce nu ar rezista si o casca made in china care are aprobari de 2 bani de genul ece 22.05 ... binenteles, de ambele parti exista si scapari si pe nimeni nu ii opreste sa faca o baza de date cu ce trece si ce nu trece unui anumit test ... ceva in genul euroncap dar pentru casti.

 

tigaia ii tigaie si casca ii casca... nu toate chinezariile sunt slabe, dar majoritatea sunt ca ceapa.... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tigaia ii tigaie si casca ii casca... nu toate chinezariile sunt slabe, dar majoritatea sunt ca ceapa.... :angryfire:

poate ... dar tigaia e mai ieftina si mai rezistenta la socuri :angryfire: ... cat despre castile made in china, cica da, unele sunt bune iar altele nu, cine stie mai bine care si cum ... sa spuna :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ... dar tigaia e mai ieftina si mai rezistenta la socuri :baldy: ... cat despre castile made in china, cica da, unele sunt bune iar altele nu, cine stie mai bine care si cum ... sa spuna :baldy:

 

poi tigaia nu este facuta din ce este facuta si casca :angryfire: :angryfire: :angryfire: de aia rezista :angryfire: :baldy:

 

dar tu de ce nu crezi ca cele not made in china sunt mai superioare decat cele made in china...???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi tigaia nu este facuta din ce este facuta si casca :angryfire: :angryfire: :angryfire: de aia rezista :angryfire: :baldy:

 

dar tu de ce nu crezi ca cele not made in china sunt mai superioare decat cele made in china...???

pai ar trebui sa le faca :baldy:

 

si eu nu am zis ca cele not-made-in-china sunt mai superioare, ci doar insinuez ca unele sunt cateodata mai scumpe :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ar trebui sa le faca :baldy:

 

si eu nu am zis ca cele not-made-in-china sunt mai superioare, ci doar insinuez ca unele sunt cateodata mai scumpe :baldy:

 

aha... ok.

nu mi-as putea imagina casca facuta din ce este facuta tigaia :angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omfg ...de la casca sa ajuns la tigaie .. va dau si 2 oua sa le prajiti ?? :angryfire: fara caterink daca continuati asa, mutati`va discutia pe mess sau pm .... e penal ce offtopic faceti ... nu vreau sa par ala adminu sau ala "inteleptu" dar totusi .... chiar despre tigai vorbiti ? :angryfire:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omfg ...de la casca sa ajuns la tigaie .. va dau si 2 oua sa le prajiti ?? :angryfire: fara caterink daca continuati asa, mutati`va discutia pe mess sau pm .... e penal ce offtopic faceti ... nu vreau sa par ala adminu sau ala "inteleptu" dar totusi .... chiar despre tigai vorbiti ? :angryfire:)

 

poi vorbim de tigaie pentru ca il comparam cu casca... de aia s-a ajuns la tigaie...

uitate putin mai sus caci comparam casca cu tigaia :angryfire:

deci nu e offtopic :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...