Sari la conținut

Kawa pe o roata


Vizitator Hairy Poker
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Hairy Poker

Stie cineva care e baiatul care a plecat ieri de la semafor de la vatra luminoasa pe dupa amiaza si dupa cateva uili scurte a dat motorul peste cap la propriu??

Hint: Kawa albastra motor 600+ cred...

 

Dupa ce a comis-o s-a ridicat, s-a clatinat si a cazut din picioare...

Dupa nu mai stiu ce s-a intamplat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu rau, nu vreau sa par insensibil... dar asa se cerne malaiul...

Imi pare rau pentru omul care sufera... dar si cand ti-o ceri... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

thomas, poate i s-a blocat acceleratia...

 

Sorinake

ye, sure :laugh:

 

 

Sper ca baiatu' este OK ... o fi cazut din picioare din cuza shocului nu din cauza ranilor. Sper ca nu este nimic grav.

 

Oare cand o sa va invatzatzi minte. Of, Doamne. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

eu cred ca s-a intamplat fiindca o fi vrut sa schimbe viteze sus si nu o fi intrat in superioara, omu a dat gaz iarasi cu ea sus si fiind in inferioara inca (alta turatie + alt cuplu = alt impuls) i-a fugit de poponeata inainte si poc...

cica nu avea viteza cand a cazut (probabil vroia sa schimbe 1-2)

bafta lui... sper sa fie oki si sa fi invatzat ceva din asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg ce atita tevatura. DA, ca sa inveti sa te dai pe-o roata se poate intimpla s-o dai peste cap. DA, unii sintem dispusi la asta, altii nu. DA, toti aia pe care-i vedeti prin filme au trantit zeci de motoare. dupa care s-au sculat si au luat-o de la capat.

what's the big deal ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg ce atita tevatura. DA, ca sa inveti sa te dai pe-o roata se poate intimpla s-o dai peste cap. DA, unii sintem dispusi la asta, altii nu. DA, toti aia pe care-i vedeti prin filme au trantit zeci de motoare. dupa care s-au sculat si au luat-o de la capat.

what's the big deal ?

Perfect adevarat de fiecare data cad incercam sa facem asa ceva ne asumam riscul.Si eu incerc sa invat sa ma dau pe-o roata si de fiecare data cand incerc i-mi asum riscul ca sar putea sa fac motorul zdrente sau sa-mi rup capul.Nu ai cum sa inveti daca nu incerci.Bine ar fi ca baiatul sa fie ok si data viitoare sa faca astfel de jumbuslucuri intr-un loc in care sa nu puna in pericol viata pietonilor.Fiecare face ce vrea cu viata lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

aici pur si simplu se incerca a se afla cine este acel cumatru, si ce o fi fost in capshorul lui...

nimeni nu contesta nimanui calitatile de pilot, chilot, sau ce se considera fiecare...

iar ce face fiecare cu fieru' si cu sanatatea lui, e problema lui in mod exclusiv...

asa ca nu vad rostul fronturilor pro si contra a ceea ce a facut el, caci daca stam sa ne gandim bine nu isi au rostul, fiindca a facut o prostie iar cei care ar sustine o prostie nu suporta comparatie....

 

si vorba aia, greseala se iarta - prostia se plateste...

a comis-o..... plateste.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa cum i-a scapat mana in gaz sau nu i-a intrat in viteza, la fel de bine putea sa faca alta prostie si sa blamam acum vreun conservar.

poate ca poligonul si locurile speciale sunt mai potrivite pt asa ceva.

sper sa fie intreg si sanatos ca inainte,

L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

E poligonu de la ilioara sa te tot dai pe cate rotzi vrei acolo...

liber, nu te foote nimeni la creier... :laugh:

dar nu prea te vede lumea asta-i mai nasol... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

Mah nu observatzi ca suntetzi off topic??

:laugh: si ce mah daca am traumatizat si eu cateva gaini...

makar nu tzin tramvaiu' garaj... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg ce atita tevatura. DA, ca sa inveti sa te dai pe-o roata se poate intimpla s-o dai peste cap. DA, unii sintem dispusi la asta, altii nu. DA, toti aia pe care-i vedeti prin filme au trantit zeci de motoare. dupa care s-au sculat si au luat-o de la capat.

what's the big deal ?

Alo, nenea, facetzi ce vretzi, cand vretzi dar nu unde vretzi. Nu in trafic. Dar bine, in poligon nu va vede nimeni. Ce pacat.

Totzi plangetzi ca va intreaba totzi cretinii "cat baga nenea?". Dar va datzi pe o roata in orash ca aceashi idiotzi sa zica"mama, ce tare e baiatu'".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...