Sari la conținut

Pe Cheia... Sambata 12 Aprilie


Postări Recomandate

ce am zis, am zis in ideea marsului. voi nu mergeti la mars pentru ca preferati cheia. ok. totusi, pentru voi e marsul, ca astia de au capu pe umeri si mai poarta o casca, o gecuta ori niste manusi stiu despre ce e vorba. treaba voastra, mergeti pe cheia, dati-va extremal, mare atentie: nu e benzinarie dupa valenii de munte (stiu ca aveti rezervoare mici), e nisip pe curbe si sunt multe tiruri, apoi aveti grija in sacele, sunt niste baieti mai inchisi la culoare, stau cu topoare in maini in mijlocul strazii, nu opriti sub nicio forma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce am zis, am zis in ideea marsului. voi nu mergeti la mars pentru ca preferati cheia. ok. totusi, pentru voi e marsul, ca astia de au capu pe umeri si mai poarta o casca, o gecuta ori niste manusi stiu despre ce e vorba. treaba voastra, mergeti pe cheia, dati-va extremal, mare atentie: nu e benzinarie dupa valenii de munte (stiu ca aveti rezervoare mici), e nisip pe curbe si sunt multe tiruri, apoi aveti grija in sacele, sunt niste baieti mai inchisi la culoare, stau cu topoare in maini in mijlocul strazii, nu opriti sub nicio forma.

Hai sa fim carcotasi,e alegerea fiecaruia,si pun pariu ca sunt o multime de oameni cu capul pe umeri care nu o sa vina la mars si o sa se plimbe pe unde ii taie capul.Fiecare se da unde vrea cu cine vrea,poate baietii nu cred in marsul asta,lasa-i in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce am zis, am zis in ideea marsului. voi nu mergeti la mars pentru ca preferati cheia. ok. totusi, pentru voi e marsul, ca astia de au capu pe umeri si mai poarta o casca, o gecuta ori niste manusi stiu despre ce e vorba. treaba voastra, mergeti pe cheia, dati-va extremal, mare atentie: nu e benzinarie dupa valenii de munte (stiu ca aveti rezervoare mici), e nisip pe curbe si sunt multe tiruri, apoi aveti grija in sacele, sunt niste baieti mai inchisi la culoare, stau cu topoare in maini in mijlocul strazii, nu opriti sub nicio forma.

 

da... se pare ca "maestrii" motociclismului nu acorda sanse noilor veniti... daca as fi fost unul de pe garla... care nu am casca nu cred ca as fi mai postat pe forum, ci m-as fi dus la semafor si as fi dat liniute cu tot ce gaseam(carute,biciclete,gsx-uri)..... in privinta calatoriei.. se va merge pe la brasov si intoarcerea va fi pe cheia... ritmul nu o sa fie racing.. ci o sa fie o simpla plimbare... toate astea in spiritul pasiunii si al motociclismului bineinteles.... referitor la mars... nu contest ideea, dar pentru sambata asta prefer la o iesire pe strada.. si o plimbare lejera;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: ... asa.. nu te pune cu astia mici.. ca te mananca:)).. da-ne dreptate;)... :angryfire: :angryfire: :angryfire:

 

--- Mesaj completat în 11 Apr 2008 20:30 -------------
by the way... cine merge pe cheia.. ultimele inscrieri;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma krupp , am si eu o intrebare : de ce te tot iei tu de lume? probabil asa erai si tu la inceput , nerabdator sa mergi la o plimbare de cateva sute de km cu altii de 125cc (insa nici macar nu stiu daca ai inceput pe 125). Lasa-i si pe ei sa se bucure :angryfire: - vorbesc de parca am trecut prin asta , nici motor n-am :angryfire:.. in fine

 

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine bre, gata, nu se duce singur, merge si costica cu el.

Eu chiar nu inteleg de ce vrei sa fi tu cu OO in talpa,crezi ca daca avem 125 nu purtam echipament?sau vrei sa faci de cacao pe toata lumea care nu vine la mars?Cauta si pe la coltul enduristilor vezi pe ce coclauri se dau in weekend si ia-te de ei,eventual du-te direct la ei si i-ai de cozorocu de la casca si adu-i la mars.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bha...io cred ca omu' a incercat sa organizeze o plimbare...si nush cum nu si-a pirdut cumpatul. dak el vrea sa mearga la munte merge. Si dak nu vrei si voi stati acasa...si nu mai comentati. :angryfire:

Asfalt uscat tuturor :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pana la urma am fost 10 cu 125 cc plimbarea chiar a iesit cum trebuie curbe frumoase fara obstacole eu singurul cu pasager si cu 2 timpi :angryfire:) si fff multi prieteni pe traseu cu 600-1000 care au mers cu noi

urmatoarea iesire 1 mai la mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pana la urma am fost 10 cu 125 cc plimbarea chiar a iesit cum trebuie curbe frumoase fara obstacole eu singurul cu pasager si cu 2 timpi :angryfire:) si fff multi prieteni pe traseu cu 600-1000 care au mers cu noi

urmatoarea iesire 1 mai la mare

Ehh...cu un singur incident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari baieti !

Puteti sa dati anumite date? (ex: viteza de croaziera, cat v-au consumat mobrele, cat timp a durat excursia) :angryfire:

Chiar ma intereseaza si pe mine traseul, numai ca eu trebuie sa parcurg si Giurgiu - Bucuresti si sa traversez Bucurestiul.

 

Astept detaliile, daca se poate si cateva fotografii :angryfire:

 

Cheers :angryfire:

Editat de AndreiXp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...